Mr. Robot

• USA Mr. Robot
USA, (2015–2019), 36 h 52 min (Minutáž: 41–65 min)

Tvorcovia:

Sam Esmail

Hudba:

Mac Quayle

Rami Malek, Carly Chaikin, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Michael Cristofer, Stephanie Corneliussen, Michel Gill, Grace Gummer (viac)

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin. (oficiálny text distribútora)

flegmos

miestami je citit ameriku ako v mcdonalde ale stale je pravdou ze skusaju nove recepty ako sa nam dostat na obsedantno kompulzívnu chut. ()

sabatko

strasne lubim ked sa takmer polovica deja odohrava len v podobe vnutornych pocitov a hlasov hlavnej postavy a to este rychlostou svetla..ajtaci si mozno chrochtaju,priemerny amater len preskakuje tie technicke gagy a ide dalej snazit sa pochopit co ze sa to deje pod kapucnou Ramiho Maleka;) ()

tomuleee

Tak je za námi 1 série a já se cítím jako kdyby mě někdo praštil desetikilovým kladivem do hlavy. Finále neskutečně těžké na strávení, scéna se sebevraždou v přímém přenosu neodiskutovatelně úžasná. Ale jakej je vlastně seriál? Pro fanoušky IT a konspiračních teorií se jedná o orgasmus ale zbytek to bude hodně těžce stravitelné. Mě osobně se nejvíc nadchla rolička Portie Doubleday jen škoda že tam nemá nějakou svlékací scénu :D :D 1 sezoně dávám regulerních 90% a doufám že se dočkáme pokračování. Ale takhle šiblého hlavního hrdinu sem fakt neviděl hodně dlouho :D :D ()

poola

Konečně jsem se dostal k poslednímu dílu první sezóny. Následující komentář obsahuje "mikrospoilery" co neobjasní děj. Rami Malek je super neokoukaný herec co na jednu stranu v podstatě neumí hrát po "holywůdu" a současně působí trošku britsky. Na druhou stranu je to herec kterému nevěříte vše. A to přesně do jeho role patří a na konci si řeknete, že vlastně hrát umí perfektně. Už dlouho jsem nezažil tak osvěžující seriál (od dob Utopia). Nebojí se velkých věcí, nebojí se vražd, nebojí se vlastně ničeho. Sice je to stále USA style, ale na USA je seriál více než dobrý. Finále je trošku "odzbrojující" a určitě bych snesl i méně šokující finální větu s píp píp. Každopádně se těším na další sérii a jen pevně doufám, že bude dobrá. Pokud ne, tak budu z posledních dvou minut první série zklamaný. ()

Kubi

Nejlepší seriál za poslední léta. Výborně zpracované Elliotovy midfucky, výborný soundtrack...no prostě všechno je nej. Děj ubíhá a já jsem nadržený na další sérii. Hlavně po posledním díle (po jakém jiném, že?). ()

LeerdamerSK

„Fuck society" Mr. Robot je prekvapenie tohoto roku. Seriál od ktorého som očakával najmenej, sa stal jeden za najlepších čo som za posledné roky videl. Hackovanie, drogy, vraždy, intrigy.... Toto všetko Mr. Robot obsahuje a žiadny človek ktorý sa zaujíma o IT by si ho nemal nechať ujsť. Druhá séria: Wau.... ešte lepšie ako prvá. Bola viac psycho a aj sa viac hrala s mysľou diváka. Dokonalý seriál... Hodnotenie: Prvá Séria: 5/5; Najlepší seriál roku 2015. Druhá séria 5/5 ()

Eviel

No začal by som tým , že veľmi oceňujem ako takú myšlienku tohto seriálu. Prvé 3 časti som zhtlol ani neviem ako , lenže čím ďalej sa to začínalo komplikovať , tým viac seriál strácal na akčnosti. Tých prekvapení tam bolo na mňa príliš v posledných častiach , ale určite je to kvôli druhej sérií , tak sa to dá pochopiť. Rami hral výborne absolútne som nemal problém s napätím čakať 20 sekúnd na jeho jednu vetu :D Som veľmi zvedavý ako s týmto seriálom ďalej naložia. ()

kriplozoik

Seriál udělaný chytrými a zručnými tvůrci. Má: více vrstev, sympatického (anti)hrdinu, opravdu úžasnou, atmosferickou hudbu, dobrou kameru, zajímavé dialogy a dobré dávkování příběhu. ()

MarcusSabol

"Life is about zero and one. Simple choices. You are just one or zero. You simply have enough courage or not. Looser or winner, Active or innactive. you simplz do nothing or act, even stilness is the act o doing nothing....." Je Eliott jedna alebo nula? Hm skor je eliot cislica ktorou pohadzuju vsetky okolnosti naokolo. Spravny krok, osud ho hodi inam. Asocial s depresiami s priam az zazracnymi hackerskymi schopnostami, ktory je klucikom k otvoreniu pandorinej skrinky ktora zhodi cely financny systém na kolená. Oh my god je to tak naivné až je to, je to zábavné. ()

Monasul

Seriál, který mě ze začátku úplně nadchnul. Nic s podobnou tématikou jsem zatím v televizi neviděl a jen jsem se těšil na další a další epizodu. Ovšem seriál postupně ztrácel na dramatičnosti. Vše se těsně před dokončením nešťastnou náhodou zvrtlo, což mi připadalo jako zbytečné natahování děje hned v první sérii. Rami Malek(Elliot) mi najednou připadal velmi nesympatický a i když zakončení 1. série je opravdu zajímavé, bojím se, že 2. série upadne do průměru. ()

Elanornegra

Velmi aktualny pocin. Genialny Rami Malek, Sam Esmail. Vela odkazov na ine serialy ci filmy. Ale predovsetkym strhujuci pocin s vybornym scenarom, a hudbou, ktora mi neuvertielne pripominala stareho TRONa. Taky nostalgicko aktulny pocin, ktory ma uplne dostal...1 seria - 100% ďalšie 2 série taktiež na tej najvyššej úrovni, a záver tej 3. Bol fakt wtf. Prišla 4. Séria a nemohol som sa ubrániť tomu, že som z nej mal až do konca prinajmenšom rozporuplne pocity. Úplný záver bol veľmi zaujímavý a rozhodne nepredvídateľný.... aj kvôli slabšej poslednej serii... 90% ()

MartyZcz

Po dlouhé době jsem se donutil dokoukat celou sérii a musí říct že od prvního dílu jsem furt byl v napětí. Mr. Robot je seriál který mě opravdu vzal a už se nemůžu dočkat na léto jak bude Kiber seriálová podívaná pokračovat. Akorát mě mrzí pár věcí a to že závěr Eliota jsem trochu nepochopil nejspíš to bude "snad" vysvětleno v druhé sérii. Moje celkové hodnocení je určitě bez rozmyslů 100%. ()

stret

Odhliadnúc od toho, že hackerský plán a jeho uskutočnenie - je len lákavá fikcia - banky majú aj písomné dôkazy o dlhoch rôzne lokalizované na mnohých miestach ako bankové pobočky či kataster, je celá prvá séria zaujímavá. Príjemne politicky nekorektné, s prekvapivo kvalitnými hereckými výkonmi. ()

lopflop

Seriál, který vsadil na výkon jediného herce a nutno říci, že zde trefil jackpot. Rami Malek podává skvělý výkon a jeho antisociální manýry jsou velice uvěřitelné. Seriál si zahrává s předpokládaným diváckým očekáváním a několikrát obrací směr. Bohužel se to od půlky série nějak vymklo a nezachránil to ani výborný Malek. Obrovský potenciál seriálu byl nevyužit a zachází se zde až nemožných situací. Šanci napravit chyby v podobě druhé série si to zaslouží a já budu čekat v první řadě. ()

Socirel

Jste ošklivý týpek s vykulenýma očima, postihla vás rodinná tragédie, stal jste se paranoidním člověkem s rozdvojenou osobností a opovrhujete korporátní společností, pro kterou navíc musíte pracovat. Jak se z toho nezbláznit? Nestanete se Dexterem, stanete se hackerem, bojující za lepší zítřky. Jeden z nejzajímavějších seriálů roku. ()

barbis_dc

Seriál jako takový docela dobrý... Ale za co musím dát hvězdy dolů, a co pořád nemůžu překousnout, je hlavní hrdina. Prostě ne - nesympatický, pořád vypadá, jako když má něco zaraženého v zadku a huhlá, že mu není pomalu rozumět. Tady se teda tvůrci sekli... ()

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

21.01.2023

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (viac)

Freddie Mercury míří do kin

Freddie Mercury míří do kin

06.11.2016

Biografie největší hvězdy Queenů se chystá už řadu let. Freddieho Mercuryho si měl zahrát Sacha Baron Cohen (Borat, Diktátor), ten ale po neshodách se členy kapely z projektu odstoupil. Hudebníky… (viac)

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)