Mr. Robot - Série 3

(séria)

Jeden hack vyvolá druhý, který má E Corp dorazit. Elliot zkouší napravit, co napáchal, a Dark Army způsobí obrovské škody. (Netflix)

DrSixhead

Wow. Opravdu nemám slov. Po skvělé první a docela utahané a pro mě výplňové druhé sérii jsme dostali úžasnou třetí sérii. Už v první polovině seriál působí mnohem lépe než dříve. Ať už kamerou, atmosférou, či scénářem. Avšak největší peak téhle série je 5.epizoda....... A HOLY MOLY. Neskutečný jednozáběrový chaos, který vás po cca 40 min nenechá vydechnout a rozhodně se jedná o jednu z NEJ epizod vůbec. A od té epizody to vůbec nepolevuje. Třeba následující šestá či 8. filmová epizoda.... Prostě nemám slov. A nemůžu se dočkat finální série 9/10 ()

bonovox

III. séria a zatiaľ najlepšia. Aj keď paradoxne vrchol série prišiel s epizódou útoku na E-corp v nabúchanej akčnej scéne bez strihu. Celkovo však séria ponúka mnoho vysvetlení a aj vývoj postáv je taktiež skvele podaný. Veľká spokojnosť a tešenie sa na vyvrcholenie ()

JB001

Myslel jsem si, že to v průběhu druhé řady zabalím, ale od té doby, co do toho vstoupila FBI, mne to chytlo takovým způsobem, že za 3. sérii musím dát plný počet 5*.  Famózní  a těším se na poslední řadu ()