Elliot se pokouší zrušit fázi dvě a Darlene chce všemu přijít na kloub. Když znova začne fungovat elektřina, pravé motivace některých lidí vyplují na povrch. (Netflix)

ALIENka_

Tak a je to tady, třetí série! Nevěřím, že čtvrtá je už poslední, všechno se pořád víc a víc zamotává, tak jsem zvědavá, jak to rozmotaj ve dvou sériích. Každopádně taky vám přijde, že je každá je úplně jiná? Myslím ten styl a atmosférou? Je to skoro jakoby každou sérii dělal úplně někdo jinej a fakt se mi to strašně líbí. První série byla taková klasika, druhá totální chaos, kdy člověk nevěděl, co je pravda a co ne, a vyznat se v tom byl občas pěknej bordel. No a tahle má takovej temnej feel, barvy jsou do modra a do šeda, a vůbec je to celý depresivní jako prase. A fakt se mi to líbí velice, tenhle styl filmařiny zatím nejvíc, ne že by ostatní série byly míň depresivní, ale tady mi to přijde udělaný až mistrovsky. No abych furt nekecala jenom o vizuálu.. Vypadá to, že každej druhej je dvojitej agent. Rozhodně Angela. Sakra chudák Elliot, vůbec nemá tušení.. Jsem zvědavá, jak co s tím teď udělaj, když se rozhodli Elliotovu druhou osobnost přímo zapojit do hry, že to vidíme i my, pilní pozorovatelé. ( °٢° ) Nějak se nám tu taky rozjíždí menší antikapitalistickej nešvar. Co vám budu povídat, jsem spíš napravo, takže nemůžu říct, že s tím souhlasím, ALE kapitalismus tady a v Americe je úplně něco jinýho, takže to na druhou stranu chápu, protože kdo by chtěl zbankrotovat kvůli zlomený ruce, že? Dost politiky pro dnešek. Hodnocení: Co si budem, dali nám na talíř pěknou porci, ale ráda si pochutnám/10 ()

Frajer42

Po dlouhém čekání, mě to z nějaké nepochopitelného důvodu úplně neuspokojilo a trošku jsem usínal. Přitom blackout byl moc fajn. Seriál ovládla velmi příjemná atmosféra. Soundtrack neměl nejmenší chybu. Nemůžu se ho do sytosti naposlouchat. Jen mě to do sebe jaksi nedokázalo vtáhnout. Zřejmě za to může přestávka. Když vidím zdejší hodnocení, tak budu věřit, že chyba byla někde mezi televizí a pohovkou a budu doufat, že se do dalšího dílu již zvládnu plně položit. ()

TomX2

Štart celkom dobrý. Epizóda má síce pomalší rozjazd, no ku koncu to začne gradovať a znovu dostaneme toho starého Mr. Robota. Páčia sa mi tie šifry, hádanie kto je dobrý a kto je zlý a tak ako Elliot, aj ja sa tomu všetkému snažím prísť na kĺb. Angela bola doteraz pre mňa nenápadnou a nezaujímavou postavou, no ako ukážu posledné minúty, táto séria začína veľmi dobre a tiež sa začínajú meniť vzťahy medzi postavami. ()

Anderton

Osobne vôbec nechápem, prečo sa Esmail rohodol jednu z úvodných scén, rozhovor dvoch Číňanov v istom pracovnom prostredí s následným veľkým celkom zasadiť až na začiatok série tretej, pričom si myslím, že touto sekvenciou mala skončiť séria číslo dva a bol by som s ňou (takmer) maximálne spokojný. Možno aj to je dôvod, prečo relevantné hodnotenie príde až po konci celého projektu. Takže máme tu nové rozvrstvenie vzťahov, Elliotova schíza je zdá definitívna a uvedomuje si to aj Angela, ktorá je zatiaľ čo sa týka informácií pred Elliotom, ostatnými a dokonca ja pred divákmi. A mňa nové tajomstvá a ich odhaľovanie veľmi zaujímajú. ()

xzajox

No, tretia séria sa nám rozbieha veľmi sľubne. Uspokojivo poskytli odpovede na zopár malých otáznikov, pričom stále ponechali dosť, aby mal divák záujem pozerať ďalej. Nechýba ani kus akcie. Prekvapivo dobrý dojem na mňa urobila aj nová postava "uh-huh" pohodového týpka. Dúfam, že sa zasa nepotopíme príliš hlboko do priepasti Elliotovho vnútra a naozaj to v tomto tempe bude pokračovať. Zatiaľ total spokojnosť 95% - 5* ()