Ten, koho už nikdo nečekal, je zpátky a po osamělém životě v divočině se setkává s Elliotem. Vzpomínková epizoda, která se vrací k událostem z devátého května. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! S příchodem odpovědí na mnohé otázky, seriál jaksi ztrácí na své tajemnosti. Tento díl se celý otáčel kolem Tyrella. Člověk se dověděl nejenom kde všude byl, nýbrž i to, že je zdatným dřevorubcem a má plnou skříň svých kostlivců, a to vše v prostřizích, které mají stvořitelé tohoto seriálu opravdu hodně promakané a úžasné. Okořenili to překrásnou písní, které se nemohu naposlouchat. Neskutečně úsměvná byla vsuvečka s Trumpem. To si tvůrci evidentně vychutnali. Celkově určitě slabší než předchozí díl. Nicméně stále topová záležitost. Nemohu se dočkat dalšího dílu. ()

Malyszs

V každým mysterióznim nebo mindfuck seriálu je ta jedna epizoda, která odpoví na hodně důležitých otázek. Občas jsou horší, občas ne. Tahle není nijak geniální, ale otázky a prázdná místa v seriálu jako je Mr. Robot je třeba vyplnit a zodpovědět. Mám pro tyhle epizody slabost <3. Navíc je zde hlavní postava Tyrell, a to rozohdně je zajímavá postava. ()

Anderton

Mnohokrát sú retrospektívy iba barličkami na vyplnenie stopáže alebo nástroj pre uľahčenie si doslovného stvárnenia niečoho, čo sa tvorcom iným spôsobom zobrazovať nechce. V prípade E3E03 ale ide o takmer až geniálny ťah, ako priblížiť, respektíve ako najlepšie vyplniť mnohé medzery, na ktoré sme mysleli, že dostaneme odpoveď na konci druhej série. Tak Esmail to mal všetko naplánované trochu na neskôr a spätne to nemám vôbec prečo kritizovať. Elliot je psychoš a Mr. Robot je schizofrenné puzzle, kde ale všetko zatiaľ do seba elegantne zapadá. Alebo aspoň začína. ()

ALIENka_

Tahle série mi strašně připomíná seriály jako třeba Narcos, tady taky tu atmosféru hltám plnými doušky. Jsem ráda, že konečně ukázali, jak to vlastně bylo s Tyrellem a celkově takový zákulisí. Ale co mě fakt dostalo, bylo, jak ukázali, že Číňani zmanipulovali americký volby, aby byl Trump prezident. :D Ok, no doufám, že do toho nebudou tuhle politiku moc tahat, protože mě to celkem začíná srát. Nejsem žádnej podpůrce Trumpa, ale co si budem, když o tom čtu pomalu každej den a teď to dávaj ještě do Mr. Robota... ach jo, já se toho nezbavím, dejte s Trumpem už pokoj. Tohle by bylo na dlouhou diskuzi, takže to tady nebudu radši dál rozebírat. Každopádně Tyrellovi asi ta osobní karanténa lezla na hlavu, protože si udělal menší procházku lesem zpátky do civilizace. Ale no tak sakra přece takovej idiot není, ne? Nejhledanější člověk na světě a on si vyjde do krámu, tak to je debil, to jsem neviděla. (Ale ta scéna s palcem byla pěkně bolestivá i za obrazovkou.) A Tyrell že se dal na křesťanství?? No tě Bůh, to jsem zvědavá, co z chlápka ještě vyleze. Ale ten novej muž, jehož jméno vůbec nevím (myslím, že ho ani neřekli, ale vzhledem ke svý paměti za to ruku do ohně rozhodně nedám), vypadá jako sympaťák. Manipulátor jako prase, ale tak to se nevylučuje. Hodnocení: Všichni jsou šílený, až z toho taky začínám šílet/10 ()

FeriusParfax

Většina epizody byla o Tyrellovi, ale to mi vůbec nevadilo. Bože. Začíná být zatraceně sexy, když není tak ulíznutej snob se zlatou lžičkou v prdeli. Fakt jsem si pohled na něj užívala 😉 hehe. Po asi 10 dílech tedy přišlo rozuzlení otázky – kde byl Tyrell Wellick? Musím uznat, že jsem mu záviděla. Hudbu, která hrála při jeho scénách na chatě jsem si pustila včera tak 5x a už od dnešního rána, nekecám, 10x. Nemůžu se jí naposlouchat. Ne tak našlapaná, ale opět impozantní epizoda. ()