Cesty se střetávají na Ceresu, když Drummerová a její flotila přiletí kvůli humanitární pomoci. Holden se snaží přesvědčit Avasaralaovou, aby se podělila o zásadní informace, které by mohly odvrátit katastrofu, ta má ale svou vlastní žádost. Když si Amos a Bobbie dávají trochu oddychu na stanici, Naomi prožívá náročné a dlouho očekávané opětovné shledání. (Prime Video)

Necrotongue

Šestá řada seriálu si udržuje svou stálou kvalitu bez výraznějších výkyvů, takže jsem se sice nedočkal vyloženě skvělých epizod, mnohem důležitější je pro mě ale fakt, že nepřišel ani žádný katastrofální propad. Předposlední díl se sice až na jednu výjimku nezabýval boji ve vakuu, zato přinesl celou řadu dialogů, které měly hlavu i patu a nesnažily se emočně ždímat, nebo nudně vatit. / Poučení: Ztratil jsi končetinu? Nech si ji dorůst, ještěre. ()

warrenur

Kurnik.....mnamka, ktora sa mohla udiat uz v tretej epizode. Predtucha, co som mal s malou rebelujucou "nekromancerkou" sa naplnila. Akurat je tazko povedat, aky to bude mat dopad, kedze tamojsia linia "za prstencom" ma zatial, prinajmensom, najvacsie rezervy. Railguns pri prstenci boli prekvapko. Postoje nasej posadky a ich vztahy ma uz nechavaju chladnym - zotrvacnost. Epizodu si jednoznacne uniesli Avasarala s Caminou. Moze byt. Do poslednej epizody tejto serie sa toho zrejme uz vela nepoprace, tak snad aspon otvorene konce budu davat zmysel. A to sme mnohi dufali, ze sa nejake uzavru a bude sa viac focus-ovat na "sci-fi-aspekty", nez na mocenske hry. ()

Martrix

Byl jsem velmi zvědavý s čím tato epizoda příjde. Tato řada má totiž jen šest epizod a je toho opravdu hodně, co je třeba nějak slušně ukončit. Linie se "psy reanimátory", válka, prstenec/protomolekula... . Jenže nic. Tato epizoda opět vše odsouvá, takže finále bude s největší pravděpodobností uspěchané a neuspokojivé. Tento seriál je prostě krystalická soap opera, budovaná s tolika detaily a možnostmi rozvíjet, že stálý divák/fanouch bude mít skoro vždy pocit, že se v epizodě něco zajímavého stalo. Takže ani teď jsem se nenudil a kdyby bylo na mě, tak servíruju v této řadě deset epizod a příští rok čekám nášup. Ale u vědomí, že je to snad předposlední epizoda ever...čekal jsem dramatičtější vývoj. ()

cyphercz

Jako minule - není to vůbec špatná epizoda, jen mě osobně více zajímá globální pohled na konflikt než jednotlivá osobní dramata, proto se mi více zamlouvají scény kdy je marťanská flotila zničena během pár vteřin novou mocnou zbraní Free Navy a reakce všech frakcí na tyto události, zatímco takový emocionální rozhovor Caminy s Naomi je pro mě těžká zívačka, bohužel těchto scén je v show většina, proto mé nižší hodnocení. Dokonce ani ono historické setkání Caminy s Avasaralou jsem moc neprožíval, bylo fajn vidět je pohromadě a vše kolem toho, ale že bych se z jejich rozhovoru posadil na zadek? To ne. ()

Anderton

Veľký dejový posun, oproti povedzme že posledným dvom epizódam. Nevidíme síce z otvoreného vesmíru možno všetko, po čom naše oko túži, ale úvod túto túžbu spĺňa. Dialógy sú ešte lepšie a medzi sebou komunikujú spočiatku opozitné strany, ale po niekoľkých desiatkách epizód je všetko úplne inak. Nechýba ani dojemné objatie a plač postavy, od ktorej by ste podobné emócie nikdy nečakali. ()