Mladá vědkyně se snaží najít způsob, jak zachránit umírající Zemi. Najde muže, který se žene za poslední lodí opouštějící planetu. (Netflix)

zdenzo

Nechápu to vysoké hodnocení na Netflixu. Herecké výkony smutnější než umírající planeta Země a s logikou si taky scénaristé moc hlavu nedělali. ()

BlondJames

Všimla jsem si toho jenom já, nebo i ostatní? Hned na začátku projde ta slečna pod futrama s kapající vodou a ohne se až za nima(před těma kapkama), to jako fakt? Docelá trapná chyba a zbytek se strašně vlekl, za mě teda nic moc, radši jsem už další chyby ani nehledala,a čekala,co z toho vyleze, a víte co z toho nakonec vylezlo?Průměrná sci-fi táhnutá nuda, u který usnete jak miminko. ()

DJMaroko

Nudáááá přetrpěl jsem to až do konce, ale už jsem to nedával. Nesmysl natrhnutý na hodinu a půl. Stačilo z toho udělat desetiminutovku a bylo by to koukatelné. Co tím chtěl básník říct nevím opět jak rád hlásím konec bez konce ...domysli si sám. Neztrácejte čas touto chujovinou. ()

hrackabanan odpad!

Řekla bych, že někde hluboko ve filmu byl schovaný dobrý nápad - nemilosrdně zabitý strašným zpracováním. Celou dobu vás to napíná pro nic za nic, nezachránilo to ani herecké obsazení. Nuda, nuda, vypadá to že se něco bude dít.. počkat, zase nuda. Za mě je IO odpadem, ke kterému se už nehodlám vracet. ()

Marauder

Hrozné. Celý film človek môže čakať že sa konečne niečo stane ale vo finále je všetko rovnaké ako na začiatku. Celý čas som sa snažil nájsť zápletku alebo niečo v tom filme co by mi objasnilo to prečo som si to vôbec rozpozeral ale fakt neviem. Totálna strata času za mňa. Jediné boli občas nádherné zábery na spôsob Interstellar ale samozrejme nie také úžasné. Ale za snahu majú aspoň niečo. 15/100 ()

Scaevola

Podnětná myšlenka o věčné naději je bohužel prezentována motivicky plochým a příběhově nezáživným filmem, který sází na minimalismus chytrého sci-fi, aniž by však dokázal zakrýt svou hereckou i dramaturgickou prázdnotu. ()

Baru.Class

Velke ocekavani a velke nic...je to strasne ucourany, vlastne se tam nic nedeje, pritom atmosfera dobra, dalo by se z toho vycucat strasne moc! Buchta pul filmu cumi jak vyvorana mys a pak se to tak nejak cely na konci vyvrbi a nazdar...velka skoda :( ()

VesVes

Takový film o jedný holce, která s dlouhými depkoidními pohledy přemýšlí, zda žít nebo ne, a jednom týpkovi, který k tý holce přiletí s cílem dát po hubě jejímu otci, který měl kdysi hrozně špatný nápad. Jak to bude všechno celé probíhat se dá lehce odhadnout, mezitím je žádný děj a nuda s dlouhými pohledy "hrdinů" do dáli. Pak na konci jen kroutíte hlavou, proč jste se na takový zbytečný film dívali. Jediné plus je celkem slušná atmosféra tohoto komorního "sci-fi". ()