Mistři volantu

(relácia)
všetky plagáty
Reality-TV
Česko, 2014

Zábavná i dramatická videa, která zachytily palubní kamery především na ruských silnicích. Počínání největších kliďasů, psychopatů i klikařů týdne komentuje Richard Cacák. (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

Здравствуйте! Až mne jednou přepadne sebevražedný sklon, tak se vydám ze Sankt-Petěrburgu do Moskvy a potom přes Jekatěrinburg až na Kamčatku. Jsem si však poměrně jistý tím, že ani cestování v bojovém tanku M1 Abrams by mi nezajistilo bezpečný průjezd divokým východem. Určitě by do mě narážely kamiony, občas by vedle mne spadlo letadlo, ale nejvíc se bojím toho, že by mne prudce vybrzdil několikatunový Moskvič řízený psychopatickým Voloďou, který má na zadním sedadle nabitou baseballovou pálku. Ještěže u nás člověk vyšinutého jedince za volantem nepotká a může se jen smát vesměs nekvalitním záběrům silniční divočiny, které by bez nápovědného komentáře nebyly zdaleka tak vtipné. ()

Ded@M@tes

Jeden z nejlepších pořadů na Stremu. Tohle je možný jedině v Rusku. :-D Kliďas, psychopat a klikař týdne. O extrémnosti není nouze. / Viděné epizody *91.dílů / ( Hodnocení: 9/10 ) ()

Big Bear

Pojechali ! Vítejte u toho nejlepšího z ruských silnic a dálnic! Ne že by u nás člověk na silnici potkával jen samé slušné a vynikající řidiče, to tedy ne.. Ale přeci jen - aby se Kamazu před vámi jen tak oddělila celá zadní náprava a i s koly pokračovala sama dál vě své vlastní cestě či jste předjeli borce v Samaře, kterému chybí pravé dveře a středový sloupek (tedy takový kabriolet se střechou, ale bez boku) na to musíte jet opravdu do země, kde dneska znamená včera.... Samozřejmě ytb je podobných videí plný a nejen ze Sojuza, ale mně se u toho líbí i ten vtipný komentář a také jsem rád, že už je to neopakující se výběr toho lepšího * * * * ()

salahadin

O poznání zábavnější než Darwinovy ceny. Díky za všechny shromážděné pitomce, ti bitky psychopatů stojí za to. Jednohubka ke snídani. ()

ArsenalEagle

Videa, kterých je na YouTube spousta. To, co dělá z tohoto pořadu opravdový šperk, je ale doprovodný komentář, jenž je mnohdy doveden k naprosté dokonalosti. ()

Bernhardiner

Na Youtube najdeme hromadu videí s agresivními, debilními, opilými, zfetovanými či jinak postiženými účastníky silničního provozu. Richard Cacák a jeho tým nedělá nic jiného, že tři videa na základě tématických požadavků pořadu spojí a náležitě okomentuje, přidaná hodnata je tedy minimální. Orientace na Rusko je úplně zbytečná, debilové jsou zkrátka všude, hromada kanálů z nejrůznějších koutů světa na YouTube je toho důkazem. Ale na občasné bezpracné pobavení, proč nakonec ne... 40 % ()

Nerd4Dreaming

Z nekonečných kompilací debilů na (nejenom ruských) silnicích autor dělá pohodové jednohubky, a s trouchou kontextu navíc. Proč ne? Nejvtipnější je, jak mraky lidí autorovi v komentářích pod videi nádává, ale stejně na to všichni čumí :D ()

Lucas87

Cacákovy kecy jsou fakt trapné. Ten debil neumí rusky ani polsky, měl by raději držet tlamu...když neumí ani jeden z těchto jazyků. ()

NeMiQ

Jediným prínosom relácie je kategorizácia videí do troch skupín a sem-tam vtipný komentár. Vpodstate je to predsa len zbierka zopár videí z internetu. ()