Vdovec John Alexander (Michael Vartan) sa znova oženil. S dcérou Hannah (Erin Moriarty) z prvého manželstva a ženou Melanie (Nadine Velazquez) sa nasťahujú do nového domu. Hannah z toho nie je príliš nadšená, pretože musela opustiť strednú školu a svojich kamarátov. Navyše je ďaleko od svojho priateľa Tommyho (Blake Jenner). John a Melanie sú ale spokojní, pretože dom je pekný a rozľahlý. Už pri nasťahovaní sa Hannah cíti nesvoja, jej kocúr sa správa, akoby sa niečoho bál. Postupom času sa Hannah stáva svedkom zvláštnych udalostí, ktoré jej stále viac začínajú naháňať strach. Je si istá, že sa niečo strašné skrýva v dutých drevených stenách domu. Keďže jej nikto neverí, nezostáva jej nič iné, než po minulosti ich nového domu pátrať na vlastnú päsť. Od susedky sa dozvedá desivé okolnosti vyvraždenia rodiny pôvodných majiteľov. Hannah v ich veciach uložených v starej škatuli nájde konečne vysvetlenie... (TV Markíza)

bourec

Tak pokud budu chtít nějakou podobnou blbůstku s dutejma stěnama,v nichž žijou lidi,tak snad radši starou pecku Lidé pod schody.Tohle je thriller,kterej vám v šedesáti minutách nic neukáže,aby se deset minut snažil naznačit,že je pro dospělý lidi.Netoč horory,když neumíš lidi postrašit k smrti,debile.30%. ()

peiton

Neviem,ale asi ma to hodnú chvíľu nebavilo ,počítala som s tým,že to bude v poradí dalšia otrepaná ducharina a síce konk.dom v ktorom straší bla bla (inak strašné klišé vo filmárskej tvorbe),ale neskôr prišiel zlom (asi v druhej polovici) a ľudské strašidlo som teda nečakala,naviac pohybujúce sa po dome bez toho,aby si ho majitelia všimli.Milo potešil fakt,že toto ľudské strašidlo chcelo ublížiť (aké prekvapko však?) a nielen sa skrývať a žiť si svoj život.Príjemné prekvapenie a po tejto skutočnosti som hned zbystrila pozornosť.P.S. videné za svetla a i napriek tomu fungujúce a nervy skúšajúce.Pozerať toto v noci a sama asi si nacikám do nohavcičiek :-)) Oplatí sa pozrieť,pre tých menej náročných a myslím,že ani tí druhí nebudú veľmi frflať.Na záver len škoda,že takéto bizardné príbehy nepíše sám život,alebo vdakabohu? :-D ()

JohnCZ

Místy slušně strašidelné, jen škoda, že se bubák odhalí zbytečně brzo. Je to samozřejmě v tuto chvíli, po všech těch hororech s obdobnou pointou, už dost neoriginální a má to nechutně odfláklý závěr, nicméně v průběhu je to zábavné, má to drajv, postavy se chovají celkem snesitně a na slečnu v hlavní roli se i dobře kouká. A to na 3* úplně v pohodě stačí. ()

ledzepfan

Hmm.. a vlastně proč né? .. Předfinální twist mi sice přišel kapku zbytečný a úplný finish by si zase zasloužil pořádnou Rkovou nálož-když už se filmař rozhodnul, že bude cool... Ale jinak je to fakt poutavé. Má to pár skoro dechberoucích záběrů. Herecky vpohodě.... Takže? Takže cajk.... Odvařenej z toho bůhvíjak nejsem, ale vzhledem k tomu v jaké žumpě je horror posledních několika let, je tenhle kousek vzácný klenot. ()

kaylin

Snímek „V domě“ není skvělý horor, není to ohromující horor, ale je to dobrý horor. Je to horor, který vás dovede vystrašit, možná se leknete, ale především je zde důležitá atmosféra, která by se dala krájet a která je spojena s tím, že jsou zde místy skutečně velmi povedené scény. Třeba sledovat, co se za mnou děje v odrazu na kuchyňské lince, mi přišlo skutečně strašidelné. ()