Reklama

Reklama

The Walking Deceased

  • USA Walking with the Dead (neoficiálny názov)
Trailer 1

Obsahy(1)

Když se policista Lincoln (Dave Sheridan) probudí v nemocnici a zjistí, že je uprostřed zombie apokalypsy, udělá vše pro to, aby zachránil svoji rodinu. I za cenu obětování Twitteru. Bláznivá komedie prošpikovaná vtipnými hláškami je celovečerním filmovým debutem režiséra Scotta Dowa. (kill-tec)

Videá (2)

Trailer 1

Recenzie (22)

BrooksW.Here 

všetky recenzie používateľa

Komédiu The Walking Deceased som si pozrel zo zvedavosti kvôli seriálu The Walking Dead, no nie som si istý, či je v tomto prípade označenie "komédia" úplne na mieste. Počas celého filmu som sa pousmial asi štyrikrát (pozor, pousmiať sa neznamená zasmiať sa!) a to aj tak iba pri scénach, ktoré boli práve z pôvodného seriálu. Herci sa možno snažili, no práve ich snaha, či už o zosmiešnenie alebo odľahčenie seriálu podľa mňa celý film najviac potopila. Scenár sám o sebe tiež nemá vôbec žiadnu logiku a pri niektorých scénach som naozaj krútil hlavou, no nemal som na to, aby som ich pretočil. Celý film pomaly, ale isto, od začiatku až po koniec stráca na svojej kvalite (ak vôbec nejakou kvalitou oplýval) a ja môžem poradiť jedine takto: Ak ste fanúšikom The Walking Dead, toto určite nepozerajte, je to zbytočná strata času, ktorá má síce veľmi blízko k odpadu!, ale za tých zopár úsmevných momentov, si zaslúži aspoň 1*. V recenzii už viac nemôžem pokračovať a svoju náladu si idem zlepšiť tak, že si pustím skutočný The Walking Dead... ()

Marceloo 

všetky recenzie používateľa

V hororovej paródii The Walking Deceased sa stretáme so skupinou žijúcich ludí, ktorá sa snaží prežiť vo svete poznačenom zombie apokalypsou. - Ozajstný fanúšik moderného hororu by mal túto komédiu vidieť, pretože v nej spozná to, aké su jeho znalosti v oblasti moderného Zombie subžánru. Z toho, čo som spoznal, tento horor paroduje The Walking Dead, The Crazies, Diary of the Dead, 28 Days Later, Warm Bodies, Zombieland, Dawn of the Dead a Shaun of the Dead, takže si myslím, že mám v modernom Zombie subžánri celkom dobrý prehlad. Aj keď sa snaha nedá poprieť, v tomto horore funguje velmi málo vecí. Technická stránka je katastrofálna a vyniká hlavne podradná kamera. Herecké výkony sú na bode mrazu a gore je prispôsobené len digitálne. Masky Zombie tiež nepôsobia vôbec slušne a celé je to také strašne laxné. Napriek tomu však hodnotím celkom vysoko, pretože som sa bavil, aj keď humor a vtipy nie sú takmer vôbec vtipné. Vtipný mi prišiel hlavne kontext. Tento žáner však milujem a taktiež mám rád, keď si z neho niekto dokáže urobiť srandu bez toho, aby ho znesvätil. + herec z Scary Movie, The Devil's Rejects, A Haunted House a A Haunted House 2 + herec z Kill or Be Killed ()

Reklama

George Stobbart 

všetky recenzie používateľa

Hlúpa paródia na úspešný seriál "The Walking Dead", navyše seknutá motívom z "Warm Bodies". Celkovo je to však (ne)kvalitatívne iba na úrovni bežných zombie hororových komédií, ktorých je už dávno viac než by bolo zdravé. Takže sa zase raz len recykluje 100 krát videné. A navyše mi to pripadalo skôr trápne než zábavné. Slabá 2ka. ()

MartinTerran 

všetky recenzie používateľa

Nečekal jsem od této parodie moc, ale že to bude až tak slabé to jsem opravdu nečekal. Je zde smíchány postavy z walking dead a zombieland a také odkazy na ostatní zombie snímky. Vtipné hlášky mi ve většině případu vtipné nepřišli, herecké výkony byly také slabé, jen Carl byl fajný. Příběhově snímek také nemá co extra nabídnout, takže za mě jasné zklamání a film nemohu doporučit. Velká škoda. Hodnocení: 22/100. ()

Paxxx.cz 

všetky recenzie používateľa

Parodie, na kterou jsem se podíval ze zvědavosti jakožto fanoušek walking dead. Celkově jde bohužel jen o podprůměrný film, který sice není přeplněný jedním laciným vtipem za druhým, ovšem vtipných momentů tu není moc a spočítáte je na prstech jedné ruky. Nejlepší byly asi narážky na filmy svůdné zombie a Mrtví a neklidní. Pro mě 40%. ()

Galéria (18)

Zaujímavosti (1)

Reklama

Reklama