The Walking Deceased

• USA Walking with the Dead (neoficiálny názov)

Když se policista Lincoln (Dave Sheridan) probudí v nemocnici a zjistí, že je uprostřed zombie apokalypsy, udělá vše pro to, aby zachránil svoji rodinu. I za cenu obětování Twitteru. Bláznivá komedie prošpikovaná vtipnými hláškami je celovečerním filmovým debutem režiséra Scotta Dowa. (kill-tec)

kaylin

Ale jo, sem tam se nějaký vtip povedl, ale není to zrovna ono. Prostě klasická parodie, která bere něco směšného z ostatních filmů, dává je do rádoby ještě směšnějších situací, až jsou z toho nakonec kraviny. Blbější použití fekálního humoru jako v tomhle filmu jsem snad ještě neviděl, nemluvě o trapnosti jednotlivých postav. ()

Marceloo

V hororovej paródii The Walking Deceased sa stretáme so skupinou žijúcich ludí, ktorá sa snaží prežiť vo svete poznačenom zombie apokalypsou. - Ozajstný fanúšik moderného hororu by mal túto komédiu vidieť, pretože v nej spozná to, aké su jeho znalosti v oblasti moderného Zombie subžánru. Z toho, čo som spoznal, tento horor paroduje The Walking Dead, The Crazies, Diary of the Dead, 28 Days Later, Warm Bodies, Zombieland, Dawn of the Dead a Shaun of the Dead, takže si myslím, že mám v modernom Zombie subžánri celkom dobrý prehlad. Aj keď sa snaha nedá poprieť, v tomto horore funguje velmi málo vecí. Technická stránka je katastrofálna a vyniká hlavne podradná kamera. Herecké výkony sú na bode mrazu a gore je prispôsobené len digitálne. Masky Zombie tiež nepôsobia vôbec slušne a celé je to také strašne laxné. Napriek tomu však hodnotím celkom vysoko, pretože som sa bavil, aj keď humor a vtipy nie sú takmer vôbec vtipné. Vtipný mi prišiel hlavne kontext. Tento žáner však milujem a taktiež mám rád, keď si z neho niekto dokáže urobiť srandu bez toho, aby ho znesvätil. + herec z Scary Movie, The Devil's Rejects, A Haunted House a A Haunted House 2 + herec z Kill or Be Killed ()

misterz

Čakal som niečo lepšie. Vzhľadom na to, že som videl skoro všetky snímky, ktoré tento film paroduje, som počítal s lepšou srandou. Humorne slabé, takmer bez hlášok, málo zaujímavé a miestami aj dosť trápne. Hlavný problém vidím v scenári, s ktorým si autor evidentne nedal veľa práce. Chýbala tomu aj humorná iskra a sympatickejšie, lepšie hrajúce postavy, tak ako tomu bolo napr. v Zombielande. 40/100 ()

Sabrewulf odpad!

Jsou tři kategorie nevtipných vtipů. První je taková, že se sice danému vtipu nezasmějete, nicméně si jste vědomi, že prostě jen není váším šálkem kávy a ostatní diváci se u něj budou i za břicho popadat. Druhá je ta, když si (krom toho, že se nezasmějete) říkáte: "To si fakt ten tvůrce myslí, že se téhle ubohosti bude někdo smát?". No a pak je ta úplně nejhorší kategorie: Koukáte na nějakou scénu a máte obrovské problémy poznat, jestli už nějaký vtip proběhl. Po scéně s holou prdelí i s koulema jsem začal proklikávat vpřed (což bylo už v prvních deseti minutách). Čím víc jsem se u těch nevtipů cítil trapněji, tím víc se zkracovaly prodlevy mezi rychloposuvy. Ubožárna, trapnost a zoufalost. Ti blbouni by si měli nastudovat perly žánru, aby pochopili, jak se dělá vtip. ()

Paxxx.cz

Parodie, na kterou jsem se podíval ze zvědavosti jakožto fanoušek walking dead. Celkově jde bohužel jen o podprůměrný film, který sice není přeplněný jedním laciným vtipem za druhým, ovšem vtipných momentů tu není moc a spočítáte je na prstech jedné ruky. Nejlepší byly asi narážky na filmy svůdné zombie a Mrtví a neklidní. Pro mě 40%. ()