Bettys Diagnose - Season 4 (2017) (séria)
Réžia:
Ulrike HamacherScenár:
Iris KoblerKamera:
Andreas TamsHrajú:
Annina Hellenthal, Theresa Underberg, Carolin Walter, Maximilian Grill, Eric Klotzsch, Claudia Hiersche, Florian Fitz, Sybille Schedwill, Alexander Koll, Ercan Durmaz, Marie Zielcke, Alvar Goetze (viac)Hrajú
Annina Hellenthal
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Theresa Underberg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Carolin Walter
Východné Nemecko
Maximilian Grill
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Eric Klotzsch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Claudia Hiersche
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Florian Fitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Sybille Schedwill
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Alexander Koll
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Ercan Durmaz
Turecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Marie Zielcke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Alvar Goetze
Nemecko
Najlepšie seriály:
Hanna (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rona Özkan
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Jophi Ries
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Anna Stieblich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Marie Dinger
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)