Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda... aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba... (Continental film)

djsaly

Dabing ma zabil...teraz neviem či som pozeral na Český film alebo nie? Tak to nemáme doma dosť obsaditeľných hercov alebo čo? A ten zvuk na jednej úrovni celý film akoby všetci boli spolu v jednej miestnosti. Hodnotil by som určite o 1* vyššie ale ten dabing mi dosť vadil:( ()

Benigni

Typický průměr komedií TV prima s romantickými obloučky. Svědčí však o tom, že třeba kostýmní návrhář není úplně netalentovaný, dokonce i hudba Reného Rypara byla slušná. Škoda, že neměl více prostoru Luděk Sobota - jeho postava nebyla dotažená, jako naopak některé, které byly předimenzované (např. dva buzeranti a jejich humor, při kterém se stydíte, až hanba). Předloha nebyla ovšem k zahození a hlavní postavy mi bylo celkem líto. Pauhofová ji dle mého názoru zahrála lépe, než třeba Lídu Baarovou, do které se vůbec nehodila. Jako kulisu k nedělní večeři, nebo k uklízení bych to mohla jakž takž doporučit. ()

Pepa.Pepina odpad!

Neskutečná kravina. Bohužel jsem tento film musel shlédnout (dávali ho v buse a já seděl v první řadě). Nevím jak v jiných rolích ale Michał Żebrowski podal fakt velice chabý a trapný herecký výkon. Ač mám jako herečku Táňu Pauhofovou rád, tady byla taky dost tristní. Celkově tento film byla předvídatelná splácanina všeho, co už v jiných filmech trapné bylo. Jen tady to pozvedli na vyšší level trapnosti. Kdo má rád svůj čas ať se tomuto filmu vyhne. ()

TomKey

A já myslel, že hlavní hrdinku hraje krasaVica Kerekeš...no ale u těhle filmů je to vlastně jedno. Sice patří do kategorie "film točený kvůli nutnosti zaplatit složenky", ale i tak tam bylo pár vtipných momentů. Podívaná spíš pro holky. ()

Kralovna.Noc

Na české poměry velmi dobrá romantická komedie,od které jsem nic moc nečekala. Sem tam jsem se zasmála,milostný příběh celkem zajímavý,i když jsem trochu nechápala tu naivitu hlavní hrdinky v první polovině filmu. Naštěstí přišla na to,jaký typ chlapů je do života vhodný,a že vášeň není všechno, a tak to dobře dopadlo. ()

Montmorency odpad!

Nechte proboha svateho postavy chovat se a jednat úměrně svému věku! Když se skupina skoro 40-niku chová jako 14-leti puberťaci, tak to neni k smichu, ale k pláči a vznikne (opět) infantilni hloupá kravina... ()

MirecRKK

Pekný film :) Skvelá moja obľúbená Táňa Pauhofová a ozdobou bol aj zaklínač Michal Zebrowski, prvá tretiny filmu vtipné hlášky rýchly spád deja a zmeny v ňom čo bolo super, potom sa to zmenilo ale bolo to fajn, koniec mohol byť dlhší ale videl som už aj horšie konce, som šťastný, že som ten film konečne videl :) ()

verunecek

tak je to nekolik filmu v jednom: Bestiář, Román pro ženy, Ženy v pokušení.. z každého filmu něco...chvílemi zdlouhavé a přiřažené za vlasy, ale jinak celkem vtipné... z filmu si muzete vzit to ze kazda nalezne štěstí a toho pravého...což je povzbuzující 👏 ()

SerenaGG

Najprv som slovenskú tvorbu odsúdila, ale treba uznať, že je cítiť, že to nie je čisto slovenská práca, film je veľmi dobre spracovaný. Musím ale povedať, koniec ma sklamal, malo to skončiť inak, preto som odobrala aj jendu hviezdičku, vlastne všetky štyri sú hlavne vďaka Michalovi Zebrowskemu, ktorý filmu dodal príjemný šmrc. Inak celkom ok oddychovka, hoci ako som spomínala bez očakávaneho happy endu, teda pre mňa. ()

lavieen

Od "odpadu" to zachránili len herci, ale ani tí tu neexcelovali. Vytknúť by sa tomu dalo veľa: klišé nad klišé, silený humor, dabing, Táňa ako pipka, typicky československy prehnane pojaté sexuálne scény... Ale čo sa už odpustiť nedá je to, že to bolo nedotiahnuté a úplne chýbala pointa. Linda bojuje o kníhkupectvo s projektom, netušíme akým. O postave developera a jeho charaktere nám nič moc vysvetlené nie je a je vykreslený ako z telenovely (asi máme čítať medzi riadkami, kde nič nie je). Linda ako charakter je tiež pračudesná. Zrejme má ešte stále vášeň ku knihám, chce jednu napísať, ale správa sa akoby v živote žiadnu neprečítala, má rada bláznovstvo ale vlastne ju chceli vykresliť ako tú zodpovednú (tá crazy má byť Vanda). Pán doktor príde pomôcť a zrazu je z toho láska...asi. Ale hlavne o čom to akože bolo? O hľadaní samej seba? Myslím, že okrem toho, že napísala konečne knihu, sa nikam neposunula. O nájdení naozajstnej lásky? A našla ju...? Chcelo to asi niečo byť, ale netuším čo. Jedna hviezdička kvôli fajn hercom, sympaťákovi doktorovi, pár vtipným hláškam a priateľstvu nerozlučnej dvojky. ()

EllieRay97

České tvorbě už nějakou dobu úplně nefandím, takže jsem se bála kliknout na tlačítko play. Nakonec to ale nebyla taková tragédie, ba naopak mě film v některých momentech mile překvapil. Pauhofová má moje sympatie, Issová se mi tady líbila zatím asi nejvíc a byla jsem ráda, že jsem po dlouhé době spatřila zrzavého mladíka z muzikálu Rebelové, i když mi dalo chvíli zabrat než jsem ho poznala. Zklamal mě velmi okatý dabing a postava Lindy, jejíž nohy se při pohledu na zrádce automaticky roztáhly, byla na facku. Nějak jsem jí prostě nemohla fandit, aby došla ke šťastnému konci, když si všechno posrala sama. ()

martimoso odpad!

Neuvěřitelné. Vtipné méně než talk show Jiřího Ovčáčka. Dabing horší než rodina Smolíkova. Skrytá reklama není skrytá. A trapnosti nepočítaně. Odpad Odpadovič Odpadkin ()

jiri.pokorny

Slabé dvě hvězdy, příběh takové strohé klišé. Humor těžce průměrný, kamera nezaujme a soundtrack už vůbec. Jediné, co to tahá trošku vzhůru je herecký výkon Táni Pauhofové. Prostě klasická, česká slaďárna. ()

Karel321 odpad!

Tohle je horší než seriál Tak jde čas. Hlavní hrdina příšerně nadabovaný kretén. Mongoloidní děj. Debilní scény. Totální ztráta času. ()