Muž z Vysokého zámku

• USA The Man in the High Castle
USA, (2015–2019), 36 h 6 min (Minutáž: 45–70 min)

Tvorcovia:

Frank Spotnitz

Predloha:

Philip K. Dick (kniha)

Alexa Davalos, Rupert Evans, Luke Kleintank, DJ Qualls, Rufus Sewell, Michael Rispoli, Carsten Nørgaard, Conor Leslie, Rick Worthy, Hank Harris, Ron Roggé (viac)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (34)

Kasumi (Through the Mists) (2018) (S03E08)

Tak Smithovic debatní kroužek by jsme měli za sebou, a teď se pěkně vrhnout na Julianu a počkat si, s čím přijde Frank. ()

Baku (2018) (S03E09)

Nevím, jak u ostatních, ale za mě se jednalo o nejlepší postavu v seriálu. "Sh'ma Yisrael Adonai Eloheinu Adonai Echad." ()

Jahr Null (2018) (S03E10)

Byly už i lepší epizody, ale jedná se o dobré zakončení dobré série. Spokojenost. ()

Série 4 (2019) (S04)

Srovnání s minulými sériemi se mi dělá opravdu špatně. První dvě jsem už takřka zapomněl a třetí se čtvrtou jsou na tom víceméně stejně. Každopádně tahle série měla přece jenom něco víc než ty předchozí. ()

Hexagram 64 (2019) (S04E01)

Tak laťka po úvodu je hodně vysoko. Byl jsem takřka přesvědčený o čtyřce, ale závěr mě donutil k další kinematografické masturbaci. ()

Every Door Out... (2019) (S04E02)

I přes lehký pokles, ve mně výrazně převládá spokojenost. Jen tak dál. ()

The Box (2019) (S04E03)

Jednoho Smithe bysme měli. One more to go. ()

Happy Trails (2019) (S04E04)

Návštěvu Führera hodnotím stejně kladně jako vizuální zpracování zakázané zóny. Čtvrtá série jede zatím na velmi dobré vlně. ()

Mauvaise Foi (2019) (S04E05)

Emotivní laskominka točící se hlavně kolem Johna v druhém světě. Tahle série na kvalitě fakt neubírá. ()

All Serious Daring (2019) (S04E06)

O stupínek pomalejší tempo, ale přesto jsem spokojen. Nová socha "svobody" taky přidala plusové body. ()

No Masters But Ourselves (2019) (S04E07)

Císařova řeč neměla chybu, stejně jako celá epizoda. "Soon." ()

Hitler Has Only Got One Ball (2019) (S04E08)

Epizoda převážně o navnadění na předfinálne, které se táhla v duchu negativní atmosféry. Snad ze Smithe v Berlíně neudělají bratwurst. ()

For Want of a Nail (2019) (S04E09)

Není lepší postava než John Smith. Prove me wrong. ()

Fire from the Gods (2019) (S04E10)

Nečetl jsem předlohu, takže nemůžu tento konec porovnat s tím knižním, ale jestli to Dick opravdu tak vymyslel, tak zklamal klidně i polovinu fanoušků. Škoda, čtyři hvězdy dávám za fantastickou první půlku epizody. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse