Linkin Park: From The Inside

(hudobný videoklip)

Marek1991

Ani som doteraz nevedel, že to bolo natáčané v Prahe a ani to, že ten chlapec bol Chesterov syn. Tento klip mám veľmi rád, silné spomienky mám na tie časy. Je v celku jednoduchý, no má v sebe vnútornú emóciu a hodí sa k názvu, aj keď nie je mi celkom jasné, prečo to u všetkých ukončil až takým výbuchom, stačilo ísť takpovediac mimo mesto, ale chápem, že v širšom zmysle možno dobré. Hudba je skvelá, aj keď možno tam chcelo ešte nejaký malý bonus, ktorý by ma úplne odrovnal. ()

Ouwen

Hodně aktuální a smutnej videoklip, kterej vykresluje dost pravděpodobnou budoucnost naší společnosti. Apokalyptická kytara dokresluje úplně temnou, depresivní atmosféru a jemné klávesy hladí uši ve slokách, které jsou zpívané a řízlé rapem. Refrén a bridge patří k nejsilnějším článkům, nejen Meteory, ale celý tyhle kapely. Ta bolest z toho hlasu je úplně hmatatelná a hlavně moment, jak Mr. Han začne scratching a nastane opět přechod do tvrdýho refrénu. Touhle hudbou, tahle kapela uměla vyvolat brutální kalamitu emocí, i pouhým, vteřinovým záběrem na usměvajícího se syna Chestera, tenhle záběr se mi okamžitě přehraje v palici při poslechu From The Inside. A hlavně ta fantasticky přirozená gestikulace a hraní na nástroje, které tomu dodávaj tu správnou údernost/ten dotek emocí. ()

corpsy

Nemôžem tvrdiť, že pri tvorbe videoklipu množstvo ľudí nenadrelo, ale zrejme účinok pôsobí len ako komerčne kalkulované predstavenie. ()

Gerwant_L2

Linkin Park - From the inside Klip na mě působil že v Česku chcou vyvolat státní převrat...Ale píseň je jedna z těch vynikajících z Hudebního Alba Meteora které dokonce nedávno oslavilo 20 let..Bohužel už bez Chestera... ()