Linkin Park: From The Inside

(hudobný videoklip)

Marek1991

Ani som doteraz nevedel, že to bolo natáčané v Prahe a ani to, že ten chlapec bol Chesterov syn. Tento klip mám veľmi rád, silné spomienky mám na tie časy. Je v celku jednoduchý, no má v sebe vnútornú emóciu a hodí sa k názvu, aj keď nie je mi celkom jasné, prečo to u všetkých ukončil až takým výbuchom, stačilo ísť takpovediac mimo mesto, ale chápem, že v širšom zmysle možno dobré. Hudba je skvelá, aj keď možno tam chcelo ešte nejaký malý bonus, ktorý by ma úplne odrovnal. ()

corpsy

Nemôžem tvrdiť, že pri tvorbe videoklipu množstvo ľudí nenadrelo, ale zrejme účinok pôsobí len ako komerčne kalkulované predstavenie. ()

Ouwen

Hodně aktuální a smutnej videoklip, kterej vykresluje dost pravděpodobnou budoucnost naší společnosti. Apokalyptická kytara dokresluje úplně temnou, depresivní atmosféru a jemné klávesy hladí uši ve slokách, které jsou zpívané a řízlé rapem. Refrén a bridge patří k nejsilnějším článkům, nejen Meteory, ale celý tyhle kapely. Ta bolest z toho hlasu je úplně hmatatelná a hlavně moment, jak Mr. Han začne scratching a nastane opět přechod do tvrdýho refrénu. Touhle hudbou, tahle kapela uměla vyvolat brutální kalamitu emocí, i pouhým, vteřinovým záběrem na usměvajícího se syna Chestera, tenhle záběr se mi okamžitě přehraje v palici při poslechu From The Inside. A hlavně ta fantasticky přirozená gestikulace a hraní na nástroje, které tomu dodávaj tu správnou údernost/ten dotek emocí. ()

• Klip k písni byl natáčen v Praze. (figgo jr.)