Rozvážel dorty, ale kvůli průšvihu dostal padáka. Jako vášnivý fotbalový fanoušek se pak na nákladní tříkolce vypraví na velké finále povzbudit svůj tým. (Netflix)

Willy Kufalt

Já tyhle komedie pro pamětníky prostě baštím a tohle byl po dlouhé době (konečně!) zase jeden totál GUILTY PLEASURE zážitek tohoto typu! (zdravím Pierra :))... je to vždy podívaná plná srandy, když se místy pořád funkční humor mísí zároveň s humorem již hodně úsměvným až nechtěným. Navíc první setkání s Darrym Cowlem v hlavní roli, který mě dosud většinou zaujmul v rolích vedlejších až epizodních, jsem si nemohl neužít, a on nakonec na to se svou bodrou komikou i má, táhnout celý film. Dokonce si tu během bláznivé jízdy na kole hned 2x regulérně s orchestrem zazpívá (i když na Bourvila rovnou s dětským sborem v Normandské díře zatím nemá :-)) a to už jsem smíchy nemohl. :D První polovinu jsem se bavil tak a vnímal dobrou zábavu natolik, že bych sáhl minimálně po 4 hvězdičkách, hodně se povedla scénka s policistou Mondym a zvláště závod v cestě na statek v souboji s Rogerem Carelem, navíc tvůrci projevili kreativitu rozdělením filmu do kapitol či prokládání vtipnými malovanými poznámky. Jenže postupně se z Tříkolkáře stala (jako v každé druhé pamětnické komedii) tradiční romantická limonáda s předvídatelným dějem a ač ještě pár scén (mj. gagy s doutníkem... ty Cowl uměl snad vždycky :D ) dokonale pobavilo, zbytek mi už v poslední půlhodině připadal buď jako tuctový průměr nebo čistá fraška, která už byla v závěrečném zápasu tím čistým guilty pleasure, ale i tak jsem si film dost užil. :-) Byť ten fotbal moc nemusím. Pomýšlem jsem udělit vyšší hodnocení, ale ponechávám si rezervu, kdybych s Cowlem časem viděl něco ještě lepšího. [70%] ()

Flego

Darry Cowl bol francúzsky komik, ktorého u nás prakticky nepoznáme. Popularitu si získal situačnou komikou, ale mňa to príliš nebavilo. Možno je to i hlúpym scenárom a chybovým spracovaním, predsa len som narazil na mnoho filmov podobného rangu, a boli kvalitnejšie. Šieste hodnotenie a tretia recenzia. ()

curil

Výborná francouzská komedie o trochu potrhlém   fotbalovém fanouškovi, která přinesla první   příležitost Darry Cowlovi v hlavní roli. Do   té doby přicmrndával ostatním komikům, ale   nyní se zařadil sám mezi oblíbené herce. Jeho   komika, zejména v tomto filmu, připomíná role   Jerry Lewise. Ve filmu se objeví další řada   oblíbených francouzských herců, ale pozornost   na sebe strhává právě Cowl. Příběh vlastně   tvoří sled několika komických čísel   zařazených do putování Antoina na tříkolce   na finále Francouzského poháru do Nice a je   završeno na fotbalovém hřišti, kde Darry   vynikne jako fotbalový brankář ve stylu   "Létajícího profesora". ()