Muž hledá ženu

• USA Man Seeking Woman
USA, (2015–2017), 11 h (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Allen Simpson

Jay Baruchel, Eric André, Britt Lower, Robin Duke, Mark McKinney, Maya Erskine, Katie Findlay, Rosa Salazar, Jeff Pangman, Ennis Esmer, Jessica Lowe (viac)

Roztomilý a surrealistický pohled na životně důležité souvislosti randění. Seriál MUŽ HLEDÁ ŽENU sleduje příběhy JOSHE GREENBERGA (Jay Baruchel) a jeho nekonečnou, fantaskní cestu za láskou. Josh se na ní potácí mezi rychlovkami na jednu noc, bolestivým rozchody, schůzkami naslepo s podivnými existencemi, cestováním v čase, sexem s vetřelci, smrtí a japonskou obludou jménem Tanaka, která nápadně připomíná penis. (TV Prima)

Mimomisu

Tohle si musel nekdo hodne vydupat. Tak trosku mi prijde, ze by to melo vic sanci na udrzeni se na obrazovkach jako animak (casto jsem si u tohovzpomnel na Ugly Americans). Ale krasna kamera, rezie a triky jsou na hodne slusne urovni, zvlast u neceho podobneho. Hodne doufam, ze dopadne i druha rada. Pro me prekvapeni roku, tyhle silenosti muzu ()

Dejvi21

Rozhodně se nejedná o průměrný seriál! Problém tkví v tom, že se zde (v mém případě) tak často střídají momenty (soucitného) smíchu a nevěřícného kroucení hlavou, že celkový dojem zůstává někde mezi. Stejně jako celý seriál, je i postava Joshe místy k pomilování, místy však vyloženě na facku. Výborný je především Eric André! Většině lidí se Man seeking woman buď bude líbit moc, nebo vůbec, což asi dokazuje i místní hodnocení. Já zůstávám tak na půl cesty. Důležitý a ostatně vševypovídající je ovšem fakt, že po zhlédnutí prvních deseti dílů budu ochoten se vrátit na druhou sezónu, takže divácky je mise první série splněna. ()

heihatchi

Seriál postavený na outsiderovi, který se snaží najít holku. Proč se mi seriál líbil? Asi proto, že jsem se v něm dokázal lehce najít a že každý díl dokázal vtipně přehnat seznamovací/vztahové situace (např. scéna s krizovým štábem o tom, co napsat do smsky vs. dick pic, byla dokonalá). ()

Sparky

Tenhle seriál je naprosto absurdní, téměř až parodický. Vypráví příběh starý jako holywood sám. Nemožný, nemotorný insider s 1 kamarádem se snaží poznat druhé pohlaví. V té šou je ale kladen důraz na hrdinovo psýché v reakci na vztahy s ženami (zřejmě, zatím jen 2 díly). Jinak se ale očividně seriál nebere nijak vážně. EDIT EPISODE 5: Velice originální. To je asi důvod, proč se mi seriál tak líbí. V dnešní rehash-shit době zatuchlých stereotypů a očekávatelných zápletek nabízí seriál absurdní až satirický náhled na mezilidské vztahy. ()

tchempi

Buď je to sofistikovaná alegorie o předsudcích, nebo se tvůrci zmastili na plech. I úlet může být zábavný, ale tenhle fakt není. ()

kratoslav

Souhlasím, že rozjezd byl slabší. Pak humor ale nabral neskutečné grády a to co napadá tvůrce za modelové situace v posledních dílech je velice nadprůměrné. 75% ()

luboss822

Na úvod musím povedať, že vidieť pilotný diel bola na začiatok trochu prisilná káva. Dať hneď na plac trola či Hitlera bol krok vedľa a preto sa nečudujem ani niektorým hodnoteniam, ktoré tu sú. Keď však človek prečká asi prvé 2 časti, dostane sa mu do rúk výborný originálny seriál so svojským humorom založený na metaforách. Jediné čo ma mrzí, že seriál, kde má časť len 20 minút ťahá už 2 série iba po 10 častí. ()

Accuphose

Zajímvé je, jak se postupně vyvíjel a měnil humor v celém seriálu, občas to sice bylo slabší a občas malinko přestřelené, ale bylo tam tolik hlášek a vtipných situací (a zejména nečekaných reakcí), že si to budu rád připomínat.... ()

Mykie

Man seeking woman je jeden z nejoriginálnějších a nejlepších sitcomů poslední doby. Stopařův průvodce mezilidských vztahů plný nadhledu a naplňujících metafor v nichž se musí vidět každý bláznivý snílek (já se tam vidím). Seriál to asi podle zdejších hodnocení není úplně pro každého, ale mně se trefil do vkusu jak už dlouho nic jiného. Všechny hlavní postavy jsou sympaťáci a jednotlivé scénky jsou nadmíru zábavné, obsahující nějaké to moudro z každodenního života, ale tak bravurně podané, že jsem se smíchy válel po zemi a s porozuměním pokyvoval hlavou. Seriálová lahůdka, moc doufám, že bude další série. ()

tehol

Netřeba komentovat seriál. Jen doporučení všem, ať se na to okamžitě vrhnou, bez toho, aniž byste toto viděli/y, není váš život kompletní. (nepřeháním(ani trochu)) ()