Žiarlivosť môže niekedy priviesť človeka do veľkých problémov.
Ella (Mischa Barton) má podozrenie, že je jej snúbenec neverný. Vyberie sa preto aj so svojou kamarátkou do veľkého verejného skladu, kde v miestnosti, ktorá patrí jej snúbencovi, dúfa, že nájde niečo, čo by jej pomohlo jeho údajnú neveru dokázať. To, čo tam však nájdu, sa úplne vymyká ich predstavám. Začína sa boj o život. (misterz)

kaylin

Britský snímek „The Hoarder“ v rámci hororového žánru nemá moc čím překvapit, ale je to dobrý průměr, který se nebere tolik vážně a snaží se vás alespoň trochu vyděsit. A pokud už ne vyděsit, tak z nějaké té scény byste mohli být i znechucení, a to se také počítá. Přitom snímek „The Hoarder“ není vyloženě nějak extra explicitní, ale pár hnusných nápadů se tu najde. ()

Marceloo

Kvôli podozreniu z nevery sa dve kamarátky rozhodnú navštíviť skladisko, v ktorom má úložný priestor aj podozrivý partner. Veria tomu, že ak má druh jednej z nich niečo na svedomí, určite skrýva dôkazy na tomto mieste. Po príchode a úspešnom vstupe však zisťujú, že miesto je viac, ako len obyčajný sklad. Zostanú uväznené a je len malá šanca, že sa z neznámej a obrovskej budovy dostanú von. - Na to, že som od toho nič nečakal a zo začiatku to vyzeralo nesmierne fádne, sa mi to celkom páčilo. Zaujímavé je hlavne prostredie, ktoré je pre horory tohto štýlu perfektne stvorené, pretože v podobných priestoroch môže človek objaviť čokolvek a je komplikované sa v nich orientovať. To monštrum tiež nevyzeralo zle, aj keď do masiek mohlo ísť trochu viac snahy. Záver ma celkom prekvapil a skončilo to dosť nepríjemne, takže vďaka prijatelnej dĺžke a menej predvídatelnej zápletke to hodnotím pozitívne. + herec z iZombie + herečka z L.A. Slasher ()

wowylgu313

Takové jakoby trochu o ničem ... příběhově je to moooc jednoduché a postupem filmu zjistíte že záporák je vlastně idiot a vše co by mělo bejt strašidelné nebo nechutné je vlastně slabší odvárek. Jedna jedinní brutalní scéna co se mi vybavuje , jinak takové nemastné, neslané ... je to jeden z mála filmů u ktereho ani nevim co pořadně do recenze napsat. Nečekejte žadné BUM, nečekejte žadné HURá. 35-40% za masky a pár přijatelných scének ... ()

Kudly4

Válka skladů, to by asi čuměli co, hehe. No pustil jsem si to kvůli Mische Barton a je to klasicky průměr, jak jsem očekával. Mischa moc ty emoce zahrát neumí a celkově tu nic moc nepředvede, kromě toho failu v závěru, kdy už byla venku, skoro venku. Jedna dobrá morda - ruční cirkulárka, zbytek za moc nestál. Prostředí ale bylo fájn, ze začátku i dobrá atmosféra a závěrečná pointa bez pointy ? Navíc, tomu chlápkovi co to dělal, jsem to vůbec nevěřil. (108. hodnocení) ()

Flopik

Ja som to čakal teda lepšie. Začiatok je riadne svižný, v podstate sa celé to postupné zabíjanie začne do 5 minút, ako celok je to však nuda. Postavy extrémne nesympatické a fandiť sa nedá ani jednej. Zabitia slabé a to behanie po sklade časom tiež začne liezť na nervy. O tuposti postáv ani radšej nehovorím.  Nájdu sa tu však aj svetlé chvíľky, keď niektoré smrti sú celkom podarené a aj zvrat na konci sa mi páčil. Slabšie 2*. ()