Dvojice návštěvníků – William, který se chystá do parku poprvé, a stálý klient Logan – přijíždějí do Westworldu s odlišnými očekáváními a plány. Bernard a Theresa Cullenová, která odpovídá za zajištění kvality Westworldu, debatují o tom, zda jsou nedávné anomálie hostitelů nakažlivé. Inženýr Elsie Hughes, který dohlíží na chování hostitelů, mezitím vyladí emoce Maeve, bordelmamá ze sweetwaterského nevěstince, aby se vyhnul odvolání. Arogantní programátor Lee Sizemore předloží svůj poslední scénář týmu, ale doktor Ford má jiné představy. Muž v černém povolává odsouzeného muže Lawrence, aby mu pomohl odhalit nejhlubší tajemství Westworldu. (HBO Europe)

MickeyStuma

Druhý díl se nese ve stejné atmosféře jako ten předešlý, avšak přeci jen nám krapet podrobněji představuje charaktery postav a hlavně stále více chybující některé roboty, jehož příčinu zatím vývojáře nechává klidným. Westernové městečko své hosty viditelně baví tak jak má. Muž v černém (Ed Harris) se projevuje čím dál více a tak není od věci, že právě on bude onou postavou klíčových událostí. Bordelmamá se však také chová nějak ledabyle. Děj se tedy dopředu nijak zvlášť neposouvá, ale zato už velmi dobře víme s kým máme v tomto seriálovém počinu čest. ()

Terminer

Skvělé! Svižné! Zábavné! Jenom doufám, že to tak bude i nadále, a ne jako u jiných seriálů HBO (např. Odpočívej v pokoji), kde je to na začátku úplně úžasné, ale pak to přestává být zábavné, řeší se tam pořád totéž, atd... Jinak velká spokojenost s tímto seriálem. ()

XXXXXXXX

O ždibec lepší, než první epizoda. Stále ještě ale nevím, co od seriálu vlastně čekat. Určitý twist v historické části už tady proběhl ,(vlastně jsou hned 2), ale divák stále netuší, co si na něj scénáristé připraví příště. Třeba to konečně zlomí 3. díl... ()

PaTeXx

No, je to určitě lepší, ale pořád ještě nemám úplně důvod dát čtyři, nicméně aspoň už tak nějak víme o co se jedná a o co půjde. Věřím, že ty lepší epizody přijdou, mám z toho dobrý pocit. ()

sebulba1981

Tento díl mě bavil ještě více.Park uvidíme také z pohledu návštěvníků.Pěkně zvrácená budoucnost,ve které si můžeš zastřelit kohokoliv chceš,v bordelu si užít s kým chceš.Takový mokrý sen každého úchyla a perverzáka.Příběh je pěkně zamotaný.Trochu to připomíná Dokonalý trik,kde jsme se pointu dozvěděli až na konci filmu.Těším se na další díl. ()