Elsie a Stubbs míří ve snaze najít chybějící hostitele do hor. Teddymu je přidělen nový příběh o jeho původu, díky němuž se musí vydat po stopách nového viníka a nechat Dolores ve městě Sweetwater samotnou. Bernard vyšetřuje příčiny šílenství a halucinací u hostitelů. William objeví atrakci, kterou by rád vyzkoušel, a zatáhne k tomu i Logana. (HBO Europe)

Sany33

Príbeh: Prehlbuje sa romantická linka medzi Dolores a Tedym. Ford nahrá Tedymu minulosť čím ho dostane do dosť nezávideniahodnej situácie. Prichádza prvý vzdor robota napriek naprogramovaným pravidlám. Prevedenie: Konečne sa dostávane aj do Bernardovho súkromia. Konečne sa odokrývajú Bernardove Mimikry a aj to prečo sa neotvára pred kolegami. Ford je stále viac tajomný a príbehu to svedčí. Scéna s Elsie je to, čo dodáva konečne seriálu gule. Osobne som zvedavá ako do toho celého zapadajú Logan a Will, tí týpci sú mi celkom sympatický. Pocity: Konečne sa mi prelínajú pozitívne pocity z reálneho sveta a aj z Westworldu. Osobne sa teším na ďalšiu časť a o tom by seriály mali byť. 78% ()

Davies182

Ten seriál se furt absolutně nevzrušeně tváří, jako že v něm jde o strašně veliký a důležitý věci, a snaží se při tom navodit dojem nejmysterióznějšího fláku od Ztracených, což mu teda vůbec nežeru. Ukazuje se navíc, že je to celý materiál spíš na celovečerák (ehm), tohle se po vzoru Vinylu dalších slibovanejch sezón nedožije. ()

tron

Nie, ozaj to nie je moja šálka kávy. S pribúdajúcimi minútami postupne vyplávalo na povrch čoraz viac nedostatkov, ktoré mi dosť vadia: mix sci-fi a westernu ma zaujal oveľa menej, než som čakal, neustále sa opakujúce "časové smyčky" (zakaždým umierajúca postava XYZ, príchod na nočný ranč...) ma nebavili, krvavé efekty nie sú všetko (rezanie hlavy), o príbehu si nie som istý, kam vlastne smeruje (a, to hlavne, či ma to vôbec zaujíma) a nebavili ma ani postavy. Až na Hopkinsa a Wrighta. Čo mi príde dosť málo. Po technickej stránke kvalitka, ale inak na môj vkus príliš prázdne. Predbežne s pozeraním Westworldu končím. Možnože sa raz budem tak veľmi nudiť, že sa k nemu vrátim. Ale skôr nie, ako áno. ()

SimcaJB

Není to sice nej­lepší díl mezi prv­ními třemi, ale svojí úro­veň si nestále drží. Důležité je, že ještě tvůrci neod­ha­lili všechny karty, že každá kos­tička v puzzle, které se skládá díl po dílu, se nako­nec dostane na správné místo.90 % ()

Wiikii

Zatím ještě dávám čtyři hvězdy, ale časová smyčka a nejistá příběhová cesta(která je stále v rozvoji) mě nutí už hodnocení snižovat a doufat v nějaký nový impuls, který je v tuto chvíli jen A. Hopkins, J. Wright a ten rozvíjející se příběh + zapojení psychologie. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

• V této epozodě se dozvíme, že jeden den strávený v parku přijde zájemce na 40 000 amerických dolarů. (HellFire)