Skupinka lidí bojuje o život ve městě zamořeném zombie. (Filmbox)

bararich8

Taková hloupost, na kterou se dá koukat jen díky tomu, že se nebere moc vážně. Kdo zná hru, bude spokojen o něco více. Vítku si zde zaslouží hlavně naprosto stupidní příběh. Herci jsou v rámci žánru fajn, zombíci a akce taky. Občas hluchá místa. Vidět to znovu už každopádně nikdy nechci, 2*. ()

Kadas97 odpad!

Hru poznám no film stál naozaj za rozkladajúci sa exkrement. Tragické herecké výkony a gumené zombie face sú zárukou prepadáku. Zombie filmy bývajú aspoň vtipné, ale Dead rising postráda akýkoľvek druh humoru. 0 z 10 ()

1985lula

U hororu by som sa asi nemala smiať...no stalo sa. Nečakajte ale nejaký extra hororový zombie zážitok, skôr je to akčné béčko s (možno nechcenou) humornou vložkou. ()

vikino1

Milé překvapení. Nebýt toho plotu a 4 vojáků, co dělali hranici karantény, byl bych 100% spokojen. A pak že se do Zombie apokalypsy nedá nakomponovat nějaký děj. Docela mě zaujali i vychytávky v podobě slabých motorických funkcí u zombie (pokus o střelbu, obratnost ze sekyrou) a krátký pohled na zombie s miminkem (to byl dost hardcore). Masky slušné, děj odsýpal, zajímavé postavy a nemožnost před haldama nemrtvých kamkoliv utéct dělá z Povstání mrtvých kvalitní zábavu. ()

Zeno

Zdaleka ne tak hroznej film, jak by se podle zdejšího hodnocení dalo čekat. V zásadě na jedno zkouknutí s tim nemám nejmenší problém. Prostřihy ze studia a komentáře specialisty jsou docela zábavné a vzhledem k tomu jaký je hlavní hrdina idiot a přesto přežívá, tak to celé nelze brát uplně vážně. Můj závěr je : zábavné béčko v lehkém stylu, když není nic lepšího tak neurazí. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Stereotypně a zdlouhavě ubíjející! Jdem do bodu A, pak B, C a pořád dokola + pár zombíku. Spojit oba díly do 100 minut, to by bylo něco. ()

lusa

Keby skrátili minutáž a rozhodli sa, či to chce byť komédia alebo horor.. Miniscéna so zombie klaunom výborná, aj herečka pjekná, ale nič čo by sa vrylo do pamäti. 3* ()

Olafsson

Tisíckrát ohraný námět a nulová invence dělají z tohoto filmu jeden z desítek průměrných zombie kousků.. neurazí, nezaujme... ()

MartinTerran

Klasický zombie film o pár přeživších, kteří se chtějí dostat ven a mezitím si ještě stačí odvysílat reportáž přímo z centra dění. Aby toho nebylo málo, je zde navíc přidáno i vládní spiknutí, jelikož armáda chce všechny obyvatele špehovat, což ani není daleko od pravdy. Hodnocení: 60/100. ()

Mamlas odpad!

Od zacatku nuda a saskarna. Pozdeji uz jen nuda. Zombici chodi po ulicich, nezombici se schovavaji a tvari se dulezite. Moc, moc, moc zbytecnych kecu, scenar otresny, dej a zapletka nikde, proste priserne nudna a blba kravina. ()

Hemlock

Rozhodně můžu doporučit tuto povedenou zombie jednohubku, která se s ničím nesrala už od začátku, krev tekla proudem, o uhryzané končetiny a useklé kebule nebylo nouze a navíc film obsahuje tolik černého humoru, že jsem se nestačil divit. O tom, že jsem se nenudil svědčí i fakt, že jsem si některé vtipné scény pouštěl opakovaně, takže Povstání mrtvých rozhodně řadím mezi nadprůměrné snímky se zombie tématikou - 65%. ()

Blazkowicz

Jelikož zrovna hraju Dead Rising, tak film se stejným názvem a dokonce s odkazy na hru prostě musím vidět. Celkové hodnocení je sice slabé, ale zas tak černě bych to neviděl. Solidní zombie rubačka s pokusem o příběh, který nebyl moc dobře zvládnutý. Délka je delší než by tomu slušelo. Vymazat spoustu hluchých míst zapříčiněných malým rozpočtem a hned by to bylo veselejší. Stejně jako hra to není nic moc. Ta trpí na zastaralost a tady je zase problém v rovině velké oči/prachy na film. 3-* ()

waltosin

Nebyt hlavniho hrdiny a tech masakrů s ručníma(domacíma) zbranema :D tak by to dopadlo hůř než to je, prostě zasadit hru do děje je obtížné a malokdy se to povede. 35% ()