Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

vafla05

Určite slušné pokračovanie tejto veľmi zábavnej komédie. Jednotka bola fantastická a humorná a dvojka taktiež veľmi humorná takže vôbec nesklamala práve naopak veľmi pobavila. Prvých približne 15 minút je slabších ale potom sa to rozbehne a zábava je až do konca. Kto videl prvú časť a zabavil sa, musí vidieť aj časť druhú. P.s. : pre mňa jednoznačne najlepšia scéna pri čítaní sms od rodičov tureckej krásky. Pri nej mi od smiechu až vyšli slzičky. ()

natali.sek

Moc jsem se na film těšila a jsem ráda, že mě nezklamal. Doufala jsem, že nejlepší scény nebudou jen v traileru, jako je to u spousty filmů a jsem opravdu ráda, že tomu tak není u tohoto filmu. Film se posunul do jiného prostředí a to film osvěžilo. Je možné, že druhý díl se mi líbil ještě víc než první, rozhodně jsem se u tohoto dílu smála více než u prvního. Rozhodně doporučuji, můžete se těšit na zadek Elyase M'Bareka :-D, ale to nijak nepomohlo mému hodnocení, to je jen za to skvělé herectví a dobrý vtip, proto dávám 5*. ()

Thamilka

Film bych shrnula nasledovne. BLBOST, ale uzasna a vtipna. Pro lidi,co se chtějí zasmat a nepremyslet!!! Neda se za tím nic hledat a delat psychologicke analyzy. Prostě film pro pobaveni :-) Doporucuji shlednout, neudelate chybu :-) ()

rado3105

Miestami som mal pocit, že to bol výtvor žiakov osobitnej školy. Vhodné pre divákov max. s IQ na úrovni 90 a menej. Strata času, úplna..... ()

macherano

Prostredie krásne Karolíne super škoda že nedostala viac priestoru hneď som si zaspomínal S ňou na holki to chtej taky čo som bol tiež V kine V 2001 kde opačne hrala školáčku... No ale to je asi všetko čo bolo super na my sme millerovci sa to vôbec nechytá V štýle komédia pár krát som sa pousmial ale to je všetko takže trocha podpriemerny film skoro všetok rozpočet zhltlo miesto natáčania ale žiaľ to nestačí. A je to fakt trápne už to nikdy viac nechcem vidiet to som ešte nevidel jednotku na ktorú sa aj tak chystám.. ()

farinelli77

Bože, jaká to slast, po všech těch nudných amerických stupiditách vidět v multikině i letos tuto svižnou a humorem nabitou německou dobrůtku! Ameriko, styď se, a uč se od Evropanů, jak udělat komedii, u které ani náročnější divák po deseti minutách neusne!!! P.S. Díky, Boro! Díky tobě se i Češi konečně naučili chodit na německé komedie! Bis bald beim dritten Teil! ()

chipsey

Děkuji Zeki a spol., tímhle jsem si spravil chuť a náladu po včerejším kino-zážitku posledního dílu Hunger Games. Samozřejmě nemůžu srovnávat dva rozdílné filmy, ale jsem rád že jsem si na tento film zašel. Nová porce neokoukatelných stěrů, vtipů a zábavy se kterou se hlavní protagonisté prodírají dějem filmu. Nezbývá než film doporučit, já se bavil skvěle. ()

dranesy

Nejsem zastáncem názoru, který tvrdí, že co další díl to horší kvalita, ovšem občas to není od věci, obzvláště co se týče komedií, které s přibývajícími díly ztrácí svoji kvalitu (viz prcičky). Ovšem Fakjů pane učiteli 2 si svoji kvalitu a humor drží a dá se velice dobře kvalitou srovnat s prvním dílem, který je v mých očích velice povedený film. Vytknout snad lze jen to, že z Chantal dělají až moc velkou blbku. ()

Destroyer06

Příšerný, strašný ,hrozný.. Prostě jsem to musel po 10 minutách vypnout, nevím jestli takový problém byl aji u jedničky, nebo nevím jestli jsem nebyl okouzlen prvotním kouzlem, ale tady dvojka, příšerně sestříhaná, až je film nekoukatelný, minimálně 30 stříhů za 10 sekund, to bylo otřesný. Jednu hvězdu za humor a druhou za pokračování. 15% ()

drovi

Nemci ma potešili. Málokedy sa stáva, že dvojka sa vyrovná takej nadupanej komédii ako bola prvá časť. Tu sa to podarilo. Bavil som sa od začiatku dokonca. Je to oddychová komédia, natočená v exotickom prostredí ktorá splnila svoj účel a bola doplnená aj super hudbou aj hereckými výkonmi. Jedna z najlepších nemeckých komédií. ()

Evanlyn

Nesklamalo. Bála jsem se toho -že to bude u jiných "druhých" dílů ale tady se to opravdu povedla. Pravda že zápletka je trochu divná ale to je jedno. Skvělý humor spojený s vulgarismem a kdyby měl být třetí díl, věřím že by ho dokázali natočit stejně dobře, ale tenhle díl byl peckovej ve spojitosti s Thajskem a sirotkama. Takže dávám pět hvězd, sice mi to v něčem nepřišlo tak vtipný ale už jen za ten nápad natočit to v Thajsku a za ten skvělej humor prostě musím ()

MirINDay

Opět jsem díky tomuto filmu dokázal překousnout můj odpor k němčině. Není to taková pecka, jako jednička, ale mé očekávání to splnilo. ()

GOTFAN

Nemám si na co stěžovat. Sice je tam taková ta nutnost vidět první díl aby už člověk byl připraven na charaktery postav a tím pádem to mohlo jet na plný koule od začátku, ale jinak komedie při které jsem se furt musel smát. A hlavně vidět to německy s cz titulky tak to tomu dodá korunu protože německy je to totálně vtipné jak herci mluví tou hapatilkou a zní mnohdy fakt jak blbci. Nic proti Němcům.... Jen ta řeč je jeden velký vtip. Film se hodně povedl jen škoda cenzury koziček paní učitelky z holky to chtěj taky. ()

goesses

Po prvním dílu jsem čekal, že dvojka bude další fenomenální úspěch. Bohužel lehce zklamala. Vtipy ztrácejí na originalitě, vše je mnohem víc předvídatelné a ani hudba, která byla v jedničce skvěle komponovaná už není taková. Ale na druhou stranu je to pořád komedie kterou stojí za to shlédnout. Ale prostě jsem asi čekal mnohem víc. ()

Bassko

V podstate ma ani druhý diel až tak veľmi nesklamal. Cítiť, že je slabšia a viac sa snaží tlačiť na pílu, ale to je u pokračovaní bežný fenomén. Tri hviezdy preto, aby tam bola vidieť tá maličká priepasť medzi oboma filmami. Stále ma však udivuje, že Nemci vyprodukovali už druhú pozerateľnú komédiu (teraz človek slovo komédia nemusel dávať ani do úvodzoviek) ()