Molly Hartleyová (Sarah Lindová) už je dospělá, ale temný démon přežívá v jejím těle i v tomto pokračování snímku 'The Haunting of Molly Hartley.' Šest let poté, co ukončila střední školu a zjistila, že byla její duše tajně upsána ďáblu, je Molly podezřelá z vraždy a zavřena do psychiatrické léčebny, kde svými nadpřirozenými schopnostmi vyvolá mezi personálem a pacienty velké pozdvižení. Její jedinou nadějí je bývalý kněz a exorcista (Devon Sawa), který chce dosáhnout vlastní spásy a zachránit Mollyin život dřív, než bude odporná “transformace” dokončena… ale Satan má jiné plány! (HBO Europe)

Dickator

Nesmysl. Holý nesmysl. Stupidně postavené dialogy, hloupé chování postav, herecké výkony mdlé. Děj roztahaný jako ponožky mojí babičky. Ne, děkuji, 15%. ()

B3n

Chvíľami som mal pocit, že ide o nejakú paródiu, ale nebol to vôbec zlý film. Len tu nefunguje atmosféra tak, ako by mohla. Napätie slabé, postavy sympatické, ale málo rozpracované. Je to mnohokrát spracovaná téma a chcelo by to aspoň nejaké originálne prevedenie. Toto nebolo nič, čo by som nevidel už aspoň v piatich filmoch. Koniec radšej mohli nechať tak... Takisto na začiatku niektoré scény tam nemuseli vôbec byť a mohol byť film o desať minút kratší, čo by mu viac svedčalo- neviem, načo tam bola zápletka s kamarátkami v bare, keď sa už neskôr vôbec neobjavili. ()

J.Mayen

Jede se bohužel podle stejného scénáře, a podle kterého se natáčí téměř 80% všech filmů o vymítání. Nicméně v každém takovém podobném snímku se vždy objeví něco co mě zaujme nebo co dokáže být svým způsobem originální. V případě Moly, to je prostředí blázince a podivného kultu. Je to první film od začátku roku, který jsem měl možnost vidět a který hodnotím nadprůměrně. ()

brasek odpad!

Ďalší zo série absolútne zbytočných a hlavne nepodarených snímkov kde hraje hlavnú rolu exorcizmus. Príbeh je nezáživný, nudný, absolútne sa nepracuje s atmosférou, žiadne napätie... celé to má charakter treťotriedneho hororu. ()

Saxos

Vymítačky mají vždy smůlu, když se hodně tlačí na pilu. Pak se do toho scénárista zamotá a neví kudy kam. Úplně stejně se v tom motá vymítač hnusné Molly. Hrozná motanina všeho z exorcismusmu. ()

Sherty

Zápletka o ničem ... tohle už tady bylo mnohokrát. Samotný snímek vytahují nahoru herecké výkony a slušná kamera, jinak je to takovy na pohodu horor nehoror. Bát se prostě člověk nebude ... ale špatný film to také není. 50% ()

Pythonator

Drsná exorcistická béčkárna, na kterou snadno zapomenete, ale něco vám přece jen utkví v paměti. Obzvláště satanistické finále bylo nečekané. Viděl jsem to omylem, dále to vidět nepotřebuji a jsem taky překvapen, že je to prý pokračování asi ještě horšího filmu. ()

Baroque

väčšiu vykrádačku som asi nevidel. teda, aspoň nepamätám. 1 bod za molly a ešte krajšiu psychiatričku s nohami do O. inak hanba hanbatá. jediné, čo by ma zaujímalo je, odkiaľ zobral štáb na tento shit rozpočet. ()

vrch07256732

Je to OK. Od prvej minúty sa niečo deje. Obsahovo ide o klasický exorcist horror so vším všudy, ale dobre spracovaný, dynamický dej a trocha prekvápko na koniec. Mňa to pobavilo a určite to pozriem po čase znova. Pravda ak dovtedy neumriem na Kovid 19. ()