Sedmnáctiletá Molly se přestěhuje se svojí rodinou po matčině nervovém zhroucení doprovázeném pokusem o sebevraždu do jiného města. Zatímco se snaží najít si přátele a adaptovat se v nové škole, začne vídat děsivé vize a slyšet hlasy, které v sobě skrývají temné tajemství z její minulosti. Dokáže oddělit skutečnost od pravdy než bude příliš pozdě? A dokáže se vyrovnat s děsivou pravdou o své pravé identitě? (Sofia)

mira.l

No to jsem si zase naběhnul.... včera jedna blbost na réma exorcismu a vymítání ďábla - V zajetí démonů" a teď jsem si jen tak mimoděk vybral další kus podobného ražení. Tak si myslím, že ta jedna * bude tak akorát. A jdu si hned dát to pokračování, ať to mám za sebou. Snad nebudu pak potřebovat vymítače. ()

Dubro

Ako náhle sa pretrmácate cez polovicu filmu a dopátrate sa „vo co go“, spusti sa na vás taký príval tupostí a náhod, že celé predchádzajúce budovanie atmosféry sa stáva akurát tak koncertom pre hluchých. Dementná pointa to celé zaklincuje skoro do odpadu. Lepšie je sa poprechádzať na čerstvom vzduchu a nekaziť si oči. ()

chlebo

Lidl je lacný. Teda minimálne tento Miky Lidl a výsledok jeho snaženia v podobe Molly Hartley, takže mi neostáva iné, než skonštatovať, že síce zaujímavý a príliš neotrepaný príbeh, kde sa tu či tam dá nájsť aj nejaký dejový zvratok, prípadne niečo prekvapivé, je celý zaobalený absolútne amatérskym odérom, človek až žasne, jak je to lacné a neherecké, až na tatíka hlavnej temnej diliny, preto udeľujem aj pomerne slabé hodnotenie. Ale ako príbeh sa to podľa môjho svetáckeho a odborného názoru pozrieť rozhodne oplatí. Čo sa ráta, Molly nevsádza na milión samoúčelných lakačiek a vŕzganie dverami a iné sračkovité klišé. Na druhej strane, tej sračkovitosti je tam aj bez toho dosť. ()

eraserhead666 odpad!

.... aneb jak naroubovat duchařsko démonický horor (bez duchů a démonů) na klasický Beverly Hills 902 10 model. Obsah zde umístěný je trochu mimo mísu. Takřka celý film sledujeme jen klasický příběh o mladé dívce, která se nastěhuje do nového města a hned první den ve škole se do ní zabouchne ten nejlepší možný (tedy nejhezčí/nejbohatší) spolužák, což se samozřejmě nelíbí jeho bývalce. Trochu je to teda okořeněné Mollyinou minulostí a jejími úzkostlivými stavy, aby si film nakonec vzpoměl, že to vlastně má být horor a tak se to v závěru snaží trochu napravit, ale bezvýsledně. A ty trapné lekačky? Spíše mě rozesmívaly. A to je úvodní scéna filmu i docela lákavá. Horor pro čerstvě náctileté? Asi jo, být mi tak 12-15, asi by mě to bavilo mnohem více a snad bych i něco přihodil. Takhle jen naprostá nuda, zde jako ekvivalent klišovitosti a naprosté neoriginálnosti. Ale jedno se filmu upřít nedá, když jsem prokoukl pointu, čekal jsem alespoň trochu ráznější závěr a rozhodl se ten film dokoukat. Opět jsem ale neušel zklamání. Nejděsivější na celém filmu je představa, že bych ho absolvoval v kině. ()

kluzo

Snaživě udělaný film. Horor v celku s dobře udělanou ponurou atmosférou, se snaživými hereckými výkony, s dobře načasovanými lekačkami.. Takže nejslabší článek filmu vidím v podprůměrném scénáři. Celkově si film zaslouží 50% _________________________________________________________________________________________________ P.S. Přemýšlel jsem, jestli to není natočené podle skutečných událostí. Dost by to vysvětlovalo co se dnes kolem děje. ()