The Whistler

Scenár:

Bryce McGuire

Kate Cobb

corpsy

Aj napriek môjmu nízkemu hodnoteniu, musím konštatovať, že som niečo také ešte nevidel. Samozrejme myslím príbehovú stránku, ktorá je v prvých 4 minútach hlúpa a v tých zvyšných zase viac ako prekvapujúca. Ale na tých 6 minút to bohato stačí. ()

pornogrind

Po dlouhé době kraťas, kterej nekurví konec (vyústění filmu). Se skvělou hudbou i atmosférou. Jediným mínusem jsou "herci". Jinak spokojenost. ()

SOLOM.

Když najdete chcíplého ptáčka, raději na něj nešahejte a už vůbec s ním nelekejte svou přítelkyni, ženskou – no prostě starou…Mohlo by se taky stát, že ten váš pták si už taky „nezazpívá“…Tak nějak jsem očekával strhující finále, ale tvůrci zůstali jen u náznaků. Takže trošku zklamání. Přece jenom se mohli ještě trochu více odvázat. Když už nic jiného, tak detailnější záběry ze sprchy by bodly… ()

AlistairMir

Atmosférická pecka s dokonale zvolenou hudbou a ptačím "zpěvem" . Za sebe říkám, že mě hodněkrát více děsí to, co není pořádně vidět (a může pracovat představivost) než monstrum které se ukáže v plné parádě, ale je k smíchu. Zde platí možnost a) moc toho vidět není, ale mrazí z toho dokonale. Ještě dnes si pořídím krmítko a stanu se ptačím kamarádem dřív, než mě navštíví jejich "král" . ()

Sadova302b50

První část je celkem fádní, naopak druhá atmosférická polovina se vým závěrem vše neotřele vynahrazuje. Zajímavě zakomponované ptactvo, jeho švitoření i peří. 4* ()