Ellie Goulding - Lights

Scenár:

Ellie Goulding

Ellie Goulding

Aluska88

Tuto písničku jsem poprvé slyšela na Youtube ve fanouškovském videu k Sherlockovi - Hounds of Baskerville. Tehdy Ellie Goulding snad ještě nikdo neznal. Kdo by to byl řekl, že za pár let z ní bude další britský objev popové scény a proslaví se ve velkém stylu:) ()

kingik odpad!

Pěkné počasí, i když já ho nijak neprožívám a je mě u prdele, jestli žblunce svítí, nebo ho šukají mraky. Přesunuji se s notebookem ven. Venčení něco chybí. Ano, je to hudba. Nepochopitelně jsem zalovil v nabídce klipů Ellie Goulding. Jsem s její tvorbou dostatečně obeznámený a znuděný. To jsem si dal, když jsem se jal hodnotit tenhle její výtvor. Už technicky pofidérní obraz hovořil jasně, že tady moc dolarů produkce nepustila. Laciný vizuál není dobrou vizitkou. Technické známky šly dolů i za nasvícení, které je amatérsky nahozené. Celý klip nevypadá vůbec dobře. To se vůbec nezmiňuji o písni samotné. No, hrozná je, co jiného mám napsat. Neumím si představit, že bych to někde poslouchal. Ellie Goulding si tímto starším hitem ze svého repertoáru u mě jen upevnila status nejnudnější zpěvačky. Přijde mně místy i značně kýčovitá. Není to hned na první dojem patrné, ale při pečlivějším rozboru už se to dá odhalit. Image zpěvačky celkem obyčejná. Podle mě nemá sexappeal, ale kdyby se třeba nějak líp nalíčila, tak by se třeba vidělo, jestli je na tom tak blbě, jak tvrdím. Takže, nic na ní není, na její písničce už teprve ne. Její prvopočáteční klipová tvorba neoslní. Do klipu by se měly nalít prachy, nápad, nestačí jen vidět interpretku zpívat celou dobu na jednom místě. Slabý klip, hrozný song, asexuální zpěvačka. Balím notebook a mrdám na to. 0% ()

anderson

Milujem klipy v ktorých sa interpretky nemusia prezentovať svojou prvoplánovou sexuálnou explicitnosťou, ale iba svojím nespochybniteľným talentom. A navyše ak je skladba podobný megahit, je to dokonalé. (4.12.2019) ()

Handle

Né, že by mě Ellie nějak obzvlášť oslovila, nicméně líbí se mi, že není tuctová a jde trochu jiným směrem. Hlas i hudba je opravdu celkem specifická a Lights patří určitě k tomu lepšímu od ní... ()

corpsy

Charakter videoklipu spestruje neúmerná krása speváčky, ktorá by potešila aj reklamu na prípravok na umývanie riadu. Ale nie len to. ()