Linkin Park: One Step Closer

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2000, 3 min

Marek1991

Tento klip som mal vždy za veľmi temný, dnes ho už beriem trocha inak, ale tá hudba to je niečo, čo ho pozdvihuje, podľa mňa skvelý štart Linkin Parku medzi elitné diela rocku svojej doby. ()

Ouwen

Prequel nadupanějšího "Don't Stay" z Meteory. Podobná gradace, a chronologie písničky. Výborný text, právě Linkin Park dokázali témata ohledně nalezení sebe samotnýho / boje se svými démony dotáhnout k dokonalosti. Skvěle naaranžovaný klávesy, které podbarvují brutální kytary. ()

corpsy

Chlapci z parku sa vo svojom videoklipovom debute rozohnili. A myslím, že tým neurobili zle, práve naopak, spravili si dobré meno. A to nielen na poli hudobnom. ()

PatrikP4

Linkin Park jsem poslouchal předtím než jsem objevil hip hop... Každopádně tahle byla jedna z nich... Klip má rozhodně kvalitu a stojí za to na to kouknout a i si to poslechnout... ()

OzzyCobain

Hidba jako vždy vynikající. Ovšem klip jako takový není úplně dokonalý. Jsou zde scény kdy se pokoušeli hrát si se světlem, ale výsledky nebyly valné. Přesto je koncept klipu velmi zajímavý a démoni jsou úžasně ztvárněni. ()