BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa Metuje k tomuto seriálu (18)

Příběh o D (2014) (S01E06)

Začínám se tomu poddávat, ze začátku jsem čekal asi vtipnej nesmysl, zjišťuju ale, že se bude jednat o hlubší záležitost. ()

Bejvávalo (2015) (S02E02)

První díl, u kterýho jsem se několikrát fakt upřímně zasmál. Jen tak dál. ()

Po oslavě (2015) (S02E04)

Nehoda v lese byla peak humor. ()

Ano a (2015) (S02E10)

When you look at someone through rose-colored glasses, all the red flags just look like flags. ()

Pif paf (2016) (S03E06)

Bojack Horseman X House of Cards ()

Stupidní sra*ka (2017) (S04E06)

Nahlídnout BoJackovi do hlavy je vždycky zážitek. :) ()

Ruthie (2017) (S04E09)

Tenhle díl mě nějak minul. ()

Plánovaná zastaralost (2018) (S05E03)

Jak může mít tohle horší hodnocení než předchozí díl, nechápu. ()

VNIT. PON (2018) (S05E07)

Poslední dvě epizody byly sice nejkreativnější, co se týče vizuálního zpracování, ale scénář je pořád na jedno brdo. V minulosti jsem se aspoň párkrát zasmál nebo se děj trochu někam posunul, ale tohle ze strany tvůrců vypadá jako snaha naplnit počet dílů v sérii, kvůli nedostatkům nápadů. ()

Dávná historie (2018) (S05E09)

Humor možná není tak sofistikovaný, za to je ale přístupnější a já se tak můžu víc bavit. ()

Nový klient (2019) (S06E02)

Ztvárnění rodičovství na jedničku. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019