Todd propadne kultu improvizační komedie. BoJack musí řešit kariérní krizi a Wanda si myslí, že Diane má na něj špatný vliv. (Netflix)

panki9922

Ak by mi niekto pred troma dňami povedal, že dokáže byť animák takto nádherne komediálny a zároveň smutný, seriózny, so šťavnatými charaktermi s ktorými sa divák dokáže stotožniť, pretože ich trápia veci tie isté, ako nás, neveril by som mu ani nos medzi očami. Tobôž nie, ak by dodal, že hlavnou postavou bude kôň. ()

ALIENka_

Přiznávám se, že dokud nepřišla tak ta 17 minuta, už jsem si říkala, jestli se to zase neobrací kvalitou zpátky k první polovině první série (ano, stydím se velmi). Ale pak to přišlo, a že to kurva stálo za to. Diane se distancuje od Mr. Peanutbuttera, BoJack se rozešel s Wandou. No aspoň, že Princess Carolyn je šťastná, zatím.. Všichni víme jak to chodí s tímhle seriálem že? :D A ta noční filozofická debata Diane s BoJackem a jeho následná cesta zpátky v čase za přítelkyní, kterou neviděl sto let. Ježiš, já z toho fakt budu mít krizi před-středního věku. Hodnocení: 8/10 ()

• Obraz v Abeho jedálni je falzifikát Monetovej Olympie. (Pat.Ko)
  • Diane nosí pamätnú košeľu zo svojej narodeninovej oslavy, ktorá sa konala v epizóde After the Party. (Pat.Ko)
  • Komik so šiltovkou v "novinovom" štýle a v červenej flanelovej košeli je ten istý chlapík, na ktorého v premiére seriálu sa povracia BoJack. Spadne aj do deravej podlahy v halloweenskom obchode Todda and Mr. Peanutbuttera. Takisto v epizóde It's You (2016) je na BoJackovej párty a je cukrovú vatu. (Pat.Ko)