BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa Kikinn_ k tomuto seriálu (48)

Série 6 (2019) (S06)

Jasných 5 a 9,5/10 ()

Přijde kůň do léčebny (2019) (S06E01)

Líbilo se mi jak všechen alkohol mu připomíná jednu věc a to že kdyby si ho dal mohlo by se stát něco podobného jak se Sarah Lynn ()

Překvapení! (2019) (S06E04)

No tak tohle jsem nečekal . Z jednoho domu udělat scénku co se protáhne až dokonce ep není tak lehký . Opravdu povedená epizoda. Až bylo bizarní jak si jich nevšímali ale v tom je ta pointa. 9/10 ()

Tvář deprese (2019) (S06E07)

"You trying to get from a nothing but u still find nothing" už chápu proč má tak dobré hodnocení. Tahle epizoda se fakt povedla. Všechno dopadlo dobře i přitom že všichni jsou depresivní to je hustý jak lidi když jsou depresivní společně tak se vlastně usmívají. A bojack tu má fakt velkou změnu teďka se začnou dít věci ()

Xerox Xeroxu (2020) (S06E12)

Krásná epizoda a přitom tak smutná jak se ho všichni snaží podrazit. Akorát Diane vypadá že se sním konečně usmíří ()

Výhled na půli cesty dolů (2020) (S06E15)

Bojack byl prakticky mrtví a zbývala mu poslední poslední chvíle když byl na výhledu na půli cesti dolů ()

Bylo to celkem fajn (2020) (S06E16)

"Life is a bitch and then you die right?" Smutné ale hezké rozloučení s tímto skvělým seriálem ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019