BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa ALIENka_ k tomuto seriálu (77)

Pojďme to zjistit (2015) (S02E08)

Skvělá parodie na všechny ty debilní pořady jako Chcete být milionářem, který jsou úplně o hovně, a každej soutěžící, co nevyhraje z toho musí mít trauma do konce života. A ještě k tomu se tady ukázal i slavnej čaroděj, na kterýho jsem úplně zapomněla, že existuje. Hodnocení: 9/10 ()

Natáčení (2015) (S02E09)

Tenhle sitcom prostě všechno trefí rovnou do černýho, úplně kurva cokoliv, a nikdy přitom nezapomene vyrvat divákovi rovnou i duši z těla a zničit všechny jeho naděje na to, že život bude někdy mít smysl. Aah nihilism at its finest. A já to sakra miluju, každou sekundu žeru jako když jsem 3 měsíce nejedla. Hodnocení: 9/10 ()

Ano a (2015) (S02E10)

Přiznávám se, že dokud nepřišla tak ta 17 minuta, už jsem si říkala, jestli se to zase neobrací kvalitou zpátky k první polovině první série (ano, stydím se velmi). Ale pak to přišlo, a že to kurva stálo za to. Diane se distancuje od Mr. Peanutbuttera, BoJack se rozešel s Wandou. No aspoň, že Princess Carolyn je šťastná, zatím.. Všichni víme jak to chodí s tímhle seriálem že? :D A ta noční filozofická debata Diane s BoJackem a jeho následná cesta zpátky v čase za přítelkyní, kterou neviděl sto let. Ježiš, já z toho fakt budu mít krizi před-středního věku. Hodnocení: 8/10 ()

Útěk z Los Angeles (2015) (S02E11)

Aa kurva, nostalgickej útěk z Los Angeles se nezdařil, protože sračky, jak už to tak v životě chodí, vždycky spadnou do větráku. Šlo to dobře, až to vlastně nešlo moc dobře a nakonec se všechno vrátilo zase zpátky do normálu. No aspoň má BoJack novou loď, ta se vždycky hodí. Hodnocení: 10/10 ()

Osamění (2015) (S02E12)

Pamatujete, jak jsem minule říkala, že aspoň Princess Carolyn je teď šťastná a ve vztahu? No tak tomu už je taky je konec. A já nemůžu uvěřit, že už je konec i druhý sérii. Kurva to to ale rychle uběhlo. Doufám, že třetí pojede ve stejným tempu, už jsem si moc zvykla na kvalitu. :D Hodnocení: 8/10 ()

Začni to šířit (2016) (S03E01)

Skvělej, sice takovej víc odlehčenej začátek, na což nejsem po druhý sérii, která ve mně vždycky vzbudila existenční krizi zvyklá, ale odlehčenej díl bez velký dávky deprese je taky někdy potřeba, takže si rozhodně nestěžuju. Diane a Mr. Peanutbutter si zašli na manželskou terapii a mám menší předtuchu, že jim to moc stejně nepomohlo. Todd se ztratí v hotelu, a nebudu lhát, ale docela jsem při tom prožívala flashbacky z dětství. Hodnocení: 8/10 ()

Show BoJacka Horsemana (2016) (S03E02)

Menší výlet do minulosti zlatýho roku 2007, kdy si všichni ještě psali přes Myspace, Todd si ještě nezabral svoje místečko na gauči u BoJacka doma a místo toho objevoval krásy opačnýho pohlaví a Diane s Mr. Peanutbutterem nechodili na manželský terapie. BoJack pracuje na novým odvážnějším seriálu, kterej vypadá skvěle, ale vlastně skončí jako absolutní výmrd. Hodnocení: 7/10 ()

BoJack zabíjí (2016) (S03E03)

Mysteriozní díl, kde se BoJack s Diane zase daj dohromady jako starý dobrý partners in crime a vyšetřujou vraždu. No a nakonec potkaj starýho BoJackova kámoše, kterej je asi jedinej v tomhle seriálu, kdo našel opravdový štěstí. Hodnocení: 7/10 ()

Ryba na suchu (2016) (S03E04)

Sakra, kdo by řekl, že němej film (ok není to úplně film, ale chápete, není třeba hrabat se v detailech) bude takhle skvělej a zábavnej i v 21. století? Já určitě ne. Tohle byl naprostej orgáč na všechny existující smysly. Celou dobu seriálu si říkám, že něco z podvodního světa by bylo naprosto úžasný, a kurva - ono je to ještě lepší! Nejkrásnější a nejspíš i nejšťastnější epizoda celýho seriálu. Na tohle bych se s chutí dívala klidně ještě další díly. Hodnocení: 10/10 ()

Láska nebo sňatek (2016) (S03E05)

Cože? To už je pátej díl? Sakra to to letí. Diane s Mr. Peanutbutterem maj fakt krizi jak sviň, těžko říct, jestli jim v tom děcko nějak pomůže, ale jelikož děcka jsou jenom malý otravný ďáblíci... BoJackův proslov na hajzlu trefil přímo do černýho, s címž přišla i vlna deprese, která doufám, že mi nezůstane i po tom, co dokoukám BoJacka Horsemana. Ovšem mám menší otázku.. je Todd pořád panic? Hmm let's find out! Hodnocení: 9/10 ()

Pif paf (2016) (S03E06)

Ok zdá se to jenom mně, nebo je Diane tady trochu ehh pičózní? No řekněme, že to bylo všechno tím stresem z potratu a určitě to nebylo protože se z ní stane otravná píča, že ne? ŽE NE?! Hodnocení: 8/10 ()

Zastavte tisk (2016) (S03E07)

Ok falešněj poplach, Diane není píča uf. BoJackův rozhovor s ženskou od novin byl úžasnej. Někdy si člověk prostě pořebuje pokecat s někým koho vůbec nezná, protože vůbec nesejde na tom, co si myslej, a svěřit se jim je někdy divně lehčí, než lidem, který znáte třeba 10 let. Weird stuff. Hodnocení: 9/10 ()

Starý známý (2016) (S03E08)

Sakra tenhle seriál je až moc reálnej, to je šílený. Diane a Mr. Peanutbutterovi to pěkně skřípe a strašně se mi líbí, jak tam tak šikovně dali pana králíka (no všechny jména si pamatovat nemůžu, už jich je na mě moc :D) s jeho ženou jako kontrast k jejich vztahu, kterej je čím dál tím víc ve sračkách. A tak úžasně dokážou vystihnout manželský problémy, sakra kam se na to hrabou dramatický filmy o manželství. Hodnocení: 9/10 ()

Nejlepší věc, co se kdy stala (2016) (S03E09)

Ježiš tahle epizoda byla tak zdrcující, až se mi z toho na konci začaly potit oči. Bez prdele. To konečný "No.", když už jsem si říkala, že teď to bude určitě už v pohodě, po tom všem, čím si prošli, všechny věci si vyříkali a pěkně to uzavřeli, všechno naprosto v pohodě že? ŽE? A pak z ničeho nic BoJack prostě řekl ne. Ale no taak to není fér kurvaa. Jo a přesně pro to tenhle seriál naprosto miluju, nebere si žádný ohledy, a sere na to, co je fér a co ne, přesně jako život. Zkrátka reálný jak sviň. Hodnocení: 10/10 ()

Jsi to ty (2016) (S03E10)

Jak může bejt zkurvenej sitcom o koni takhle geniální?! Moje emoce jsou momentálně totálně zdevastovaný. BoJack Horseman mi připomíná život až moc. Jak mám emočně přežít ještě další 3 sezóny sakra? No nějak to půjde, každopádně rozhodně neplánuju přestat, protože tohle je snad horší závislost než heroin! A za těch pár tisíc za psychologa to stojí. Hodnocení: 10/10 ()

To už je moc, chlape! (2016) (S03E11)

Fakt jsem si chvíli myslela, že tohle bude jedna z těch šílenejch epizod, který jsou trochu odlehčený od všech těch sraček, co se jinak dějou. A jak jsem se mýlila. A čím víc jsem myslela, že tohle bude odlehčenější epizoda, tím míň jsem byla připravená na to těžký emocionální dělo, který mi tenhle díl zasadil. Sakra Sarah Lynn a BoJack Horseman maj fakt takovou úžasnou destruktivní chemii mezi sebou, a každá epizoda, kde jsou tyhle dva spolu, je prostě nějak zvláštně výjimečná a jiná, než všechny ostatní. Hodnocení: 10/10 ()

To šlo dobře (2016) (S03E12)

To už je konec třetí série? Sakra to uteklo pěkně rychle. Trochu mě sere, že neukázali pohřeb Sarah Lynn, bylo by to pěkně depresivní i na poměry tohohle seriálu, ale docela mi to tam chybělo. Princess Carolyn se dává znova do práce a mám z toho tak trochu pocit, že to neskončí dobře. A konečná scéna kdy se BoJack kouká na běžící koně? To byl mistrovskej kousek kinematografie. Hodnocení: 8/10 ()

Pán Peanutbutter kandiduje (2017) (S04E01)

Odlehčená epizoda u BoJacka Horsemana?! COŽE?! Ano čtete správně. Takhle veselá epizoda tady dlouho nebyla. Docela by mě zajímalo, jak dlouho to vydrží, ale sakra, i přes to, že jsem si už zvykla na tu depresivní atmosféru tohohle seriálu. a dokonce se mi to začalo i líbit, musím říct, že odlehčení na začátek byla docela dobrá volba. Ale je kurva divný vidět všechny tak šťastný, vypadá to, že i BoJack je šťastnej. No to mě poser. Hodnocení: 8/10 ()

Starý dům pana Sugarmana (2017) (S04E02)

Tak a to by pro veselý epizody bylo všechno, BoJack je zpět a s ním přichází i notná dávka deprese. Kurva už se nemůžu dočkat, jak zase utratím prachy za psychologa. Hmm možná koukat na tenhle seriál každej den prakticky bez přestání nebyl dobrej nápad, ale co už.. Suck a dick dumshits! Hodnocení: 8/10 ()

Hurá! Epizoda o Toddovi! (2017) (S04E03)

A kurva BoJack má dceru, která je přesně jak BoJack. Její nejoblíbenější činnost je dávat si šlofíka, přežírání se a nic nedělání.. Geny nezapřeš. Upřímně se divím, že má BoJack jenom 1 dceru, jeden by řekl, že BoJackovo semena budou víc silný a bude z toho nejmíň 10 dcer. Jo a skvělá parodie na dnešní politiku. Až moc reálná parodie sakra.. Hodnocení: 8/10 ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019