BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (84)

Slepice (2015) (S02E05)

Miluju jakoukoliv tématiku spojenou s kuřecím masem. Tady k dokonalosti nechybělo mnoho. "I think we made a difference." ()

Velká láska (2015) (S02E06)

Trošku mi tady chyběla Diane a její dospělost oproti ostatním. A příště bych si přál o jeden citrónek míň, prosím. Slon byl top. ()

Hank po setmění (2015) (S02E07)

Jsem nesmírně zvědavý, jak si náš páreček povede, když bude chvilku od sebe. Jak jsem minule pochvaloval Diane za její dospělost, tak dnes se ukázalo i to, co mě na ní sere. Do Hanka se jen tak nepopichuje! ()

Pojďme to zjistit (2015) (S02E08)

Poslouchat Daniela Redcliffa - ideální způsob, jak si znechutit britský přízvuk. Na Toddův způsob získání pera bych skočil i já. ()

Natáčení (2015) (S02E09)

Absolutní top v mixovaní humorných vsuvek, filmových referencí a krize středního věku. Lahůdka. ()

Ano a (2015) (S02E10)

Závěr zase zařídil plnou palbu. Tady ty emoční násery jsou tak relatable s diváky, že je z toho špatný úplně každý. ()

Útěk z Los Angeles (2015) (S02E11)

Může tohle být ještě depresivnější? Absolutní megastrop ve světě animované kinematografie. ()

Osamění (2015) (S02E12)

Zjistil jsem, že Princess Carolyn a Todd mi vůbec nechyběli, a když se epizoda točí právě kolem nich, není to vončo. ()

Série 3 (2016) (S03)

Jen mě štvou ty začátky, které jsou prostě až moc vlažné a víceméně bez šťávy. Závěrečné epizody s tragikomickým nádechem jsou skvělé jako vždy, ale chtělo by to nastavit laťku už na začátku. ()

Začni to šířit (2016) (S03E01)

Nic špatného, nic převratného. Řekněme, že optimální start série. ()

Show BoJacka Horsemana (2016) (S03E02)

Nemuseli tam Todda mermomocí strkat, jen aby tam prostě byl. Jinak moc dobrý flashback a za credits song dávám obrovský palec hore! "Yeah, I'm not a horse, I'm an ass." ()

BoJack zabíjí (2016) (S03E03)

Vyšetřování (a Fuzzyface) bylo parádní, ale skunkové mě nijak nerozesmáli. Chtělo by to v této sérii už i něco na pětečku:( ()

Ryba na suchu (2016) (S03E04)

Ty endingy jsou prostě parádní. Buď z nich máte deprese, nebo se nemůžete nesmát, nebo oboje. Opět krásné, vtipné, originální. ()

Láska nebo sňatek (2016) (S03E05)

Svatba, party a Princess Carolyn. Bez ní a jejích randíček by se to tentokrát asi obešlo. A Todd by si už konečně mohl zapíchat, ať to máme za sebou. ()

Pif paf (2016) (S03E06)

Nechci, aby mě někdo zažaloval, ale postavy ženského pohlaví mě v této sérii začínají nemalinko srát. Teda kromě BoJackovy černé agentky, ta je top. ()

Zastavte tisk (2016) (S03E07)

Netradiční a originální styl vyprávění ala komixový vizuál, vyšel stejně dobře, jako ostatní pokusy a změnu. Nemůžu jinak než plnou palbu. ()

Starý známý (2016) (S03E08)

Přetahování o hlavní roli ve filmu Davida Pinchera mě moc nenadchlo. Naopak Toddova linka byla solidní, ale dalo se z ní vykřesat víc. ()

Nejlepší věc, co se kdy stala (2016) (S03E09)

Přesvědčivé to nebylo, ale závěrečný dialog to prostě zase kurva vytáhnul. Občas je dobrý odpočinout si od většiny postav. Víc takových epizod, kde se děj odehrává jen v jedné lokalitě. "No." ()

Jsi to ty (2016) (S03E10)

BoJackovi se pomalu rozpadá úplně všechno. Co sakra bude v těch dalších třech sériích? Něco mi říká, že se do seriálu vrátí Wanda nebo Charlotte. ()

To už je moc, chlape! (2016) (S03E11)

Nejvíce korespondující název epizody. Tohle je jedna velká zkurvená deprese. Bojím se, co přijde příště. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019