„Philbert“ je hit a začíná natáčení 2. série. Když se ale BoJackova závislost prohloubí, začne ztrácet spojení s realitou. (Netflix)

Arkanoid

NajBoJackovskejšia epizóda zo série. Na toto som čakal 11 epizód. Stieranie hraníc sna, reality, natáčania a halucinácie v znepokojivom mixe, kde je nakoniec ťažko povedať, čo sa v skutočnosti stalo (áno, je to fikcia). Škoda, že takáto epizóda je ponúknutá až pred koncom rozpačitej série (kvalitnej, ale námet, a scenáristi, ako vieme, majú naviac takýchto zázrakov) ako zlepšenie chuti pohárikom po jedle, ktoré sa už dochutiť nedá, ale kompenzuje sa to aspoň takto. ()

ALIENka_

Tahle epizoda ze mě totálně vyrazila dech a všechno ostatní, co jde z člověka ještě vyrazit. Já nemám absolutně slov. Jak mám kurva popsat takovejhle mesterpiece? To snad ani nejde, to prostě musíte vidět sami. A že byste sakra měli, protože něco takhle úžasnýho jsem nikdy neviděla. V žádným seriálu nebo filmu jsem neviděla takhle reálně a děsivě znázorněnou drogovou závislost. A ještě jenom ve 20 zasranejch minutách? Přísahám, že tvůrci tohohle seriálu musí mít nějaký ultimátní scénáristický schopnosti a iq aspoň 200 bodů. A jak se ještě BoJackův život prolíná s fiktivním životem Philberta, no prostě totálně orgáč, jinak to popsat nejde. Hodnocení: 10/10 ()

LachtanShows

Pravděpodobně jsem asi jediný člověk na světě, který BoJackovy halucinace v nepříliš zajímavém zpívajícím hávu neocení. To ale ničemu nevadí, zdejším procentům jsem neublížil a svému obecnému pohledu na jinak perfektní sérii rovněž ne. ()

Kikinn_

Co .. se .. to .. stalo. Ještě teď se mi točí hlava z toho co jsem viděl. Bojack to trochu přehání s drogami a je na dvou místech na jednou ale přesto pořád leži v podteli. Tenhle seriál není tak úplně animák pro pobavení tenhle seriál je masterpiece . Scény se rychle mění a vy si uvědomujete jak Bojack je v pr**** 9,5/10 ()