Nejsem do tebe blázen

• USA You're the Worst
USA, (2014–2019), 25 h (Minutáž: 21–35 min)

Tvorcovia:

Stephen Falk

Hudba:

Adam Blau

Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges, Kether Donohue, Allan McLeod, Todd Robert Anderson, Janet Varney, Brandon Mychal Smith, Darrell Britt-Gibson (viac)

Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel. Přestože je Jimmy bývalým přítelem nevěsty a Gretchen nejlepší kamarádka její sestry, tak spolu stráví noc a začíná jejich vztah-nevztah... (TV Prima)

jasiska

Wooow. Páči sa mi otvorenosť hraničiaca s nezdvorilosťou, ale toto je už absolútna drzosť. A je to super sranda. Napriek tomu, že obaja hlavní hrdinovia sú úplne najhorší, sú aj zvláštnym spôsobom sympatickí. Som zvedavá, či budú autori schopní pokračovať v tomto duchu aj ďalej. ()

Arach.No

Tak tohle bylo strašné. Po přečtení pár recenzí a pozitivních ohlasů jsem se na tento seriál docela těšil. Cynické postavy, otevřený britský humor, co by mohlo být špatně? Prakticky všechno. První dvě scény (svatba+seznámení) obsahují po jednom vtipu, tak jsem si s nadějí říkal, třeba se to vyvine. Ve zbytku pilotu už vtip není. Co je ale horší, hlavní ženská postava je tak nepříjemná, odpudivá a protivná. Což by nutně nemuselo vadit, kdyby zároveň byla zajímavá a zábavná. Není. Jediná postava s potenciálem je Jimmy. Při sledování však nedokážu vyfiltrovat všechno (!) kromě něj, aby to pro mě nebylo utrpení. Většinou dávám seriálům alespoň několik epizod, ale tohle už nezvládnu, a tak výjimečně hodnotím po pilotu. Nápad by to mohl být nosný, ale to by zpracování muselo vypadat úplně jinak. ()

Loooki

Oni sú tak roztomilý, napriek tomu, že každý na svojom piesočku pečie koláčiky! Veľmi sa mi pačia radiaci priatelia hlavných hrdinov! Hodnotené po I. sérii. ()

tranquill

Tohle není seriál pro puritány! Suchý humor dokáží tedy natočit i v Americe, ale nedivte se, režisér je Angličan. Ano, tohle anglické pojetí sitcomu je na hony vzdáleno americkému. A funguje skvěle. Tedy především u těch, co se nebojí nadhledu a černého humoru, na tom je tato série založena. A, možná paradoxně, je to přesto tak krásně romantické :-)) Už se těším na pokračování... ()

nudla

Všechny postavy krom Jimmyho jsou strašně nesympatické a děj je taky dost o ničem. Těšila jsem se na cynické postavy v hlavních rolích, ale tak umělé osobnosti jsem už dlouho neviděla. ()

subic

Americký seriál, který vypadá, jako kdyby ho dělali Britové. Připodobnil bych ho lehce ke Californication, protože tam i tady jde hlavně o šlochaní a mluvení o tom a pak až o vztazích. Takže je to trochu ulítlý, že vlastně po několika prvních dílech ani nevím, jestli se mi to líbí nebo ne. Na konci jsem na vážkách mezi 3 a 4 frčkami, líbilo se mi to, ale že by to bylo něco extra, to zase ne. Ale jde o celkem neobvyklý seriál. 70% ()

mikhail

Nie sú to Priatelia ani BBT. Je tu úplne iný druh humoru, ale jedná sa naozaj o zaujímavý seriál. I keď sa nevyhne hluchým častiam. Drží si nadpriemernú kvalitu celých 5 sérií. Vrelo odporúčam. ()

ejmyto

Parádne! Každým dielom uvažujem viac a viac nad piatou hviezdou. Dúfam, že príde moment kedy uvažovať nebudem a strelím tam aj tu piatu. Herci veľmi sympatickí a ich role ešte viac. ()

lacerta

Seriál tak trochu ze života, aneb romantika v praxi. Rozhodně zatím stojí za to, jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet... ()

svist10

Po třech dílech to totálně žeru, ale vydržím aspoň do konce sezóny, abych věděl, jestli tomu fakt těch pět hvězd napálím. ()

Alvin

Po čtyřech dílech vysí laťka stále vysoko. Gretchen sice ještě pořádně neukázala ani kozu, ale to se dalo čekat. Naštěstí vtipné hlášky zatím scénáristům nedošli. Jen doufám, že se to nezvrhne v nekonečné milostné tokání hlavních hrdinů. Velký potenciál vidím i v šíblém Edgarovi a "big mouth" Lindsey. ()