Herkules: Vzkříšení

• USA Hercules Reborn

Když byla Ariasovi unesena nevěsta Theodora, obrátil se na Herkula s žádostí o pomoc. Ten se však ještě nevzpamatoval z hrůzného činu, který spáchal před deseti lety a utápí svůj žal ve víně. A je on skutečně ta pravá osoba, která by mohla vrátit Ariasovi ženu snů? (TV Barrandov)

rhobos

U tohoto filmu mě napadne jenom jediná věc - viděl jsem někdy horší historický film? Protože o tom HRUBĚ pochybuju. Co o tom říct ? děj nulový, souboje nulové. 1* Dávam za odvahu kterou prokázal jak režisér tak herci, neboť natočit něco TAKOVÉHO si žádá VELKOU odvahu :D. ()

cm hardy

MOŽNÝ SPOILER: Tak na začátek bych chtěl říct pouze to, že tak špatný počítačový ‘triky‘ jsem v takto novým filmu dlouho neviděl. Tvůrci filmu si bohužel řeckého hrdinu představovali jako ožralu a celý film musíme poslouchat krkání a zvracení Johna Morrisona cobi Hercula. Příběh byl zcela jednosměrný a primitivní, takže na nějaké velké zvraty nenarazíme. Nejhorší však byly ‘herecké‘ výkony ‘herců‘ (až na Morrisona, ten se alespoň trochu snažil) a chování jak jednotlivých, pro příběh důležitých postav, tak i komparzistů a hlavně stráží, které se neobtěžovali zabránit rozlíceným davům v útoku a jen tak bez hnutí se nechali převálcovat nějakými vesnickými povaleči. Korunku tomu ovšem nasadil moment, kdy je hlavní hrdina (ne, není to Hercules, jak to může podle názvu vypadat) probodnut mečem, a poté komicky svržen z osmi metrové stěny, poté se postaví a s probodnutým břichem běží přes půlku království za svou vyvolenou, aby se ještě stihl utkat se záporným hrdinou. Ale až na pár do očí bijících hereckých výkonů a chyb je to věru příjemná oddychovka. ()

MJ odpad!

Hmm... Tak tohle jsem si opatřil omylem, chtěl jsem jinej film a dloooouho mě bude můj omyl mrzet... Kostýmy? Z bazáče. Herecký výkony? Kde...? Souboje..? Když jsme se s klukama na pískovišti mlátili lopatičkama, tak to měla desetkrát větší grády. Příběh? Příběh...? PŘÍBĚH? Bohové... Kde....? Nestahujte to, nekoukejte na to, spalte to... ()

rukay odpad!

Asi jako hodně lidí tady, jsem se i já překoukl a místo Hercules 2014 s Dwaynem "The Rock" Johnsonem si pustil tenhle naprosto strašný a nekoukatelný výplod. Samotného mne však překvapilo, že mi omyl došel až po 45 sekundách, což je u filmu tohoto ražení skoro věčnost. Dokoukal jsem to circa k 30 minutě - kdy se na scéně objeví blijící Herkules - avšak dál jsem neměl nervy. Tohle je fakt moc. Triky, herci, dialogy, souboje prostě všechno je tak neskutečně debilní!!! ()

beso74

Je to tu, do filmu sa trepe po vzoru svojich najlepších kámošov Johna Cenu a Randyho Ortona ďalší wreslingový zápasník, John Hennigan. Aby toho roku nebolo tých Herkulov málo, aj Asylum sa rozhodol svojou troškou prispieť do mlyna. Na moje počudovanie to nebola zas až tak strašná katastrofa. aj keď je viac ako očividné, že sa nepodarilo získať nikoho, kto by ten meč už aspoň raz v ruke držal, ale producenti s povedali, veď sú to chlapi a na WC už každý z nich niečo držal, nejako už bude. A tak sa väčšina záberov zostrihala tak, aby bolo vidieť len paže a časti tela a samozrejme hektolitre počítačovej krvi. Uvedomujúc si svoje prednosti, John Hennigan často púšťa meč a skúša to, čo predvádza v ringu, čiže rôzne chvaty, kopy, premety a k tomu navyše chľasce, ciká a grcia. A to dokonca častejšie ako bojuje. Ale aspoň zdvíha film na niečo vyššiu úroveň, akú má väčšina produktov značky made in ASYLUM. ()

mimozakon odpad!

Ach, to som šliapol vedľa. Myslel som si, že sme si pustili nového Herculesa a ono to bola taká tragédia. Herci bez talentu, wrestleri bez umu, postavy bez mozgu... a hľa ... ono to je iný Hercules ()

No Remorse odpad!

Ty vole vobraz jak z telenovely tak jsem si začal říkat že je asi něco špatně... O trošku( teď nemyslim toho teplýho Trošku )horší než Man of Žid a to jsem myslel že to nejde! ()

Kimkong odpad!

Tak jsem si omylem pustil jiný film, než jsem původně plánoval. Musím říct, že je fakt totální kravina. Jedna * za to, že jsem to s vypětím všech sil dojel až do konce. Herci hrají hovno, děj tu žádnej není, souboje jsou tak maximálně k smíchu a ty kulisy jak z dětských vomalovánek. Opravdu nejhorší film, co jsem za posledních X let viděl. ()

dragonian

asylum konecne natocilo dobry film, aspon co sa castingu a vizualnych efektov tyka, choreografia je vymakana, chapem ze nebol cas na cvicenie Johna Henninga na jazdu na koni, dejove zvraty sa nekonaju, skriptka mala co robit, jazdy kamerou su vynikajuce... pribeh uveritelny, ale niektore sceny skratka nie a jeden odkaz haterom: film a jeho kvalita zalezi od rozpoctu takze neviem ako niekto moze posudzovat tento film s blockbusterami ()

johnny01

Přímý děj, bez přehršle postav, docela napínavé a místy i zábavné. Prostě akční béčko, které se vyrovná i mnohým áčkům. ()

JoeSO odpad!

Tohle bylo fakt utrpení... Tupé meče, všude řev a křik, souboje jako s dřevěnýma zbraněma... Nuda jako hrom... ()

kramatos

Skoro na stejné úrovni koukatelnosti, jako kokotina s Dr. Rockem. Snad jen s rozdílem, že tohle je přeci jen o malinko záživnější. Každopádně James Duval vyčnívá nad všemi herci a je velká škoda že není obsazován i do áčkových filmů. ()