Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (Cinemart SK)

AZX3000

Predátor je mrkev, ať žije Predátor. Takže, co mě sere: - škatulky lžou, jde o akční rodinnou komedii s prvky sci-fi - aspík, ze kterého je nakonec cool aspík a rozumí mimozemské technologii - každej druhej Tonda si vezme něco od Predátora a může/umí to ovládat - klasická bioložka co jde po Predátorovi - je to fakt tupý. Pozitiva: - get to da čopa - krev - páteře - Predy konečně používal kusadla. A teď celkové shrnutí a doporučení: Na tohohle Predátora musíte jít s vědomím, že jdete na akční Béčkomrdku a na to je potřeba se připravit. Takže pokud v sobě nemáte 3 piva a pořádnou raketu marijány, tak si uberte jednu hvězdičku. Pac a pusu ()

Lanco

SPOILERS!!!! po tomto filme je predator neškodný blbeček ..Nechápem tú potrebu robiť stále ešte vačšie zrúdy ako je Predator sám o sebe - už v Predators ten nápad ešte silnejších Predátorov vytláčal silu klasiky... ale späť k Predator : Evolution ... Prvá polovica filmu kým nenastúpia psi vyzerá stále velmi v pohode, Predator je bije, nemazná sa s nikým a film super šlape plus má v sebe hneď asi niekoľko super odkazov na minulé filmy (kopija s alien chvostom z AvP, maska z AvP, Jake Busey, "you one beautiful mother fucker".. plus Predátor sa po dlhej dobe správal ako v original jednotke - stromy, kmene... ) .. v skratke - stretnutie s Predatorom znamenalo konec. Navyše opäť skvele využíval technické parádičky - vystrelovacie všetkokolvek :) .. Potom ako sa ale na scéne objavili psi, ktoré stoja a čakajú kým sa do nich striela, ale aj tak su nezranitelné a OBRO-Predator....v tom momente sa z filmu stala sračka na úrovni Sharnada... Mega Predator bol trapoš, ktorý bol nezničitelný ale potom mu aj 9mm pištolka rozmárovala ksicht .. celý bol uplne viditelne CGI a vôbec nebol nebezpečný, iba hlavného hrdinu pohadzoval asi 5x tu a tam jak nejaký wrestler... potom sa nezmyselne spojovali aj nepriatelia na život a smrť, všetci konali bezhlavo a finálna scéna bola uplne trapná, lebo nebolo vysvetlené prečo vlastne Predator všetkých zabíjal, keď vlastne prišiel na pomoc... a doniesol super mega zbraň- len tak ...... SRAČKA SRAČKA SRAČKA a hanba, že takýto film sa bude rátať do Predator sérií... po tomto filme je predator neškodný blbeček. 2* za to, že to je Predátor. Ak vypnete film po prvých 45 minútach tak 3,5*. :) ()

VikyPatrik

Teen eRko pro pobavení. Napětí, emoce ani sofistikovanost v tom nehledejte. Ale když půjdete na akční výplach s jednorázově vtipnými momenty, zklamáni nebudete. Ne! Opravdu to není žánrem první ani druhý Predátor. Je to jen akční komedie. A pokud vznikne pokračování, tak to bude namísto macho survivalu jen další nahláškovaný digibordel. ()

PMU

Velmi jsem se u filmu bavil. Nechápu některé zdejší komenty. Toto pro mě není typ filmu u kterého chci kdo ví jakpřemýšlet o scénáři, logice atp. Ano, nesmyslů je tam mnoho, ale byl jsem na akčním filmu a naprosto mě uspokojil. Samozřejmě, že na prvního Pradatora nemá ani zdaleka. ()

Mar.Fo odpad!

Vetřelec i Predátor si můžou podat pařáty a zavzpomínat na dny zašlé slávy na nějaké opuštěné planetě, kde po nich neštĕkne ani špatně ochočený dredovitý čokl. Neskutečné zklamání. ()

PiXELpm

Hloupí akční "sci-fi" film trpící tourettovým syndromem. Přehršel postav, žádné napětí, prozrazení "Predátora" už na začátku... Už ne, děkuji. ()

drbimbo

Strašný:( Nejgeniálnější dítě planety je shodou okolností synem hlavního (mimochodem nezranitelnýho - po tolika pádech, výbuších, úderech predátora,....) hrdiny. Všichni se přemísťují asi teleportací, protože dokážou např. doběhnout i letící tryskový modul. Polovina filmu je vedena jako komedie, což ve filmech s predátorem nějak nejde zkousnout. Trapný!!! Arnolde vrať se! ()

Flav

Shane Black se uplně zbáznil !!! Začíná se naplno projevovat neschopnost, cokoli stvořit na jakékoli téma, která už trvá nějaký ten Hollywoodský čas. Ted budu sprostej ale jinak to nejde inu "Jak se dá zkurvit nezkurvitelný" ()

f.AJimMy

Čtu si tady některé recenze a možná mě budete nesnášet ale já jsem z kina odcházel plný nadšení. Ani vteřinu jsem se u něj nenudil. Akce i vtipné momenty se střidaly a doufám že pokračování na sebe nenechá dlouho čekat :) Hlavní hrdina mi byl taky sympatický a i když to nebyl Arnie tak má moje sympatie :) Nebudu tu spoilovat takže si určo zajděte do kina... PS: říkal jsem si že by agent z Predátora 2 nezestárnul a on to je jeho syn :D ()

Mrliš odpad!

Tak to bylo hodně špatné. Trapné hlášky, akční scény tak tmavé, že nešlo skoro nic vidět. Celkově děj stál za vyl.... prd..... No nic. Tímto počinem tvůrci predátora úplně zničili. Taková látka se má pořádně využít a zpracovat a ne z ní udělat takové bláto!!!! Přitom má predátor velký potenciál být skvělým filmem. Jen najít správné lidi, co to dokáží. Velké zklamání a veliká škoda! ()

silverscreen odpad!

Stojí tohle za komentář? Bohužel pokračující trend, kdy v každém kdysi vážném typu filmu musí být alespoň 20 rádoby vtipných hlášek pokračuje a asi to už budem časem standard. Naprosto nudná, nepřehledná zápletka, kde to nezachraňují ani postavy a už vůbec ne predátoří čoklové, nebo 3,5 metrový predátor....ach jo. Zkrátka a dobře se už jen modlíte, aby film skončil. Nechoďte na to:-( ()

52637

Akcne hlaskujici scifi becko. Na prvniho Predatora to vubec nema, skoda videt v kine. Herci super, ale ten pribeh uz je pruser ()

72Nihlus

V niektorých chvíľach som si to fakt užíval a malo to správnu Predátorskú atmosféru, ale žiaľ to bolo častokrát okamžite pochované nejakým trápnym momentom ako vystrihnutým z C-čkových filmov. Tým nemám na mysli vtipy, ktoré mi práve u pološialenej jednotky aj celkom sedeli. Skôr sú tu úplne odveci situácie (napr. ten predátorský pes,...). Proste ak zrovna Predátor masakruje ľudí, alebo blázni hláškujú, tak to funguje, ostatok stojí väčšinou za starú belu. ()

tXtX odpad!

Fuj.. chce sa mi z tohto braku grcat.. Neuveriteľne stupídna a trápna sračka bez atmosféry, napätia či dobrej akcie s úbohými detskými vtipmi a odpornými hercami. Za toto by mali tomu kreténovi Blackovi odseknúť obe tie jeho šmatlavé paprče a hodiť ich do kanála s hovnami a spláchnuť. Oddnes toho kreténa nenávidím. Z kina som utekal domov najrýchlejšie ako sa len dalo pustiť si prvého a skutočného Predatora, aby som si napravil nechutnú pachuť po tomto komediálnom hovne. Už nikdy viac. Toto nebol Predator. 0% a keby sa dalo, dal by som ešte menej.. ()

PRASÁK

Pamatujete si na snímek „Predátor“ (světová premiéra v USA: 12. 6. 1987), kde kromě tohodle monstra hlavní roli vytvořil Arnold Schwarzenegger coby major Alan „Dutch“ Schaefer? Jedním z vojáků jeho „záchrannýho týmu“ byl také seržant Rick Hawkins (herec Shane Black). Tak ten samej Shane Black se v roce 2016 namíchnul a rozhodl se napsat si sám scénář pro další film o predátorovi. Když jej pak předložil šéfům studia Twentieth Century Fox Film Corporation, dostal „zelenou“ i jako režisér. Jen podotýkám, že na scénáři k filmu „Predátor: Evoluce“ mu pomáhal Fred Dekker. A ve čtvrtek 13. září 2018 jsme se vydali do kina zkouknout tenhle snímek ve verzi: anglickej zvuk s českejma titulkama do kina. Nešli jsme v žádným případě na ňákej oscarovej film, šli jsme s plným vědomím na MASAKR, na NELÍTOSTNEJ A NEROVNEJ BOJ MEZI LIDMA A PREDÁTORAMA. A byl to vskutku skvělej zážitek!! Film je akční, napínavej, epesní vizuální efekty (kosmický lodě predátorů i samotní predátoři), některý hudební motivy podbarvující dramatický situace byly totožný s těmi, který byly použity v tom úplně prvním snímku „Predátor“ (1987), stejně tak i ono „neviditelný maskování“ predátorů v korunách stromů i „termo-vidění“ predátorů z výšek, než zaútočili na lidi. A ty útoky predátorů na lidi byly fakt brutální a krvavý!!! Film byl protkán i několika vtipnejma hláškami a fórkama dost hrubýho zrna, ale nemůžete čekat vod vojáků, sniperů a zabijáků, který navíc americká vláda prohlásila za psychicky labilní, intelektuálskej humor!! Tohle je jedna z věcí, kterou mnozí kritizovali. Dále kritizovali to, že film se převážně odehrává v noci a že prej není nic vidět. To je lež!! Je to v noci, je to v džungli, ale vše jsme viděli do detailů!!! Další kritika padla na to, jak se může sejít skupinka údajně psychicky labilních vojáků s bioložkou a malým autistickým klukem, aby zachránili svět? Tak oni ten svět nezachránili, protože boj predátorů a lidí byl masakr a lidi určitě nevyhrávali. A pak, náhoda někdy v životě svede dohromady až nepochopitelnou skupinku lidí… To se stává. Na konci filmu se dozvíte, proč onoho predátora normální velikosti, jak jej známe ze všech předešlejch filmů, naháněl ten obrovskej predátor (ve filmu bylo řečeno, že má 3 metry na vejšku), proč se tenhle souboj predátorů odehrál právě na planetě Gaia (Země) a jak se vlastně oba predátoři (každej přiletěl na Zem vlastní vesmírnou lodí) dostali do naší galaxie. Také se dozvíte, co ten predátor „normální“ velikosti chtěl na Zemi zanechat. A na závěr bych ještě dodal tohle. Ve filmu predátoři sdělí lidstvu i jakési poselství asi v tomhle smyslu… Vy, lidé, jednou na planetě Země vymřete díky klimatickejm změnám nebo se vzájemně vybijete. A až vy tady nebudete, tak my (predátoři) tady budem. Celosvětová premiéra filmu „The Predator“ se stopáží 107 minut proběhla 6. září 2018 na 43. ročníku Mezinárodního filmovýho festivalu v Torontu (Toronto International Film Festival), kterej se konal ve dnech 6. 9. – 16. 9. 2018. V USA měl tenhle snímek svou premiéru 14. září 2018 a do českejch kin vstoupil „Predátor: Evoluce“ o den dřív, tedy 13. září 2018. () (menej) (viac)

sk36 odpad!

Odpad. Zkurvili mi Predátora!!! Těšil jsem se jako malý kluk. Prvního Predátora jsem viděl, když mi bylo asi dvanáct let, na vhs a s "dabingem" jednoho člověka. Pamatuji si, že jsem se skoro nedodíval, protože jsem se bál. A to jsem se díval ve dne. Byl jsem nadšen. Vše fungovalo - napětí, herci, akční scény a hlavně on, "Predátor". Od té doby jsem viděl jedničku snad stokrát. Pravda je, že nyní ve věku čtyřiceti roků už to není úplně ono, ale stále to dokáže pobavit. Na rozdíl od toho, co jsem viděl nyní. Marně přemýšlím, co že to bylo. Komedie? Fakt tohle někdo myslel vážně? Proč proboha musí do takového filmu cpát humor, děti a udělat z toho takovou sračku? Naprosto žádné napětí, akce nepřehledná, střih o ničem, herci nezáživní, logika v háji. Predátor jako by tam ani nebyl. Už se vůbec nedivím, že tam Arnold nehrál. Prosím o natočení filmu, kde bude Predátor opět neohrožený, kde bude lovit on a ne být "loven", kde bude fungovat napětí a strach z neznáma, kde Predátora nebude ohrožovat desetileté dítě, kde budou opět herci vypadat tak, že si alespoň párkrát zacvičili v posilovně. Chci znovu masakr, boj o přežití. Chci "bezbolestnou". Chci se zase bát! ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)