Pravidlá vodníckeho života sú neúprosné. Syn šéfa rady vodníkov si musí nájsť nevestu so stopercentným vodníckym génom. A takých je dnes v Čechách už veľmi málo. Jeho aktívna a všetkého schopná matka však jednu takú pozná a vie, ako synčekovi zorganizovať nezabudnuteľné rande. Novopečený vodník Laušman naďalej úspešne uniká polícii aj vodníkom, ktorí v ňom vidia hrozbu, ale aj nad ním sa sťahuje sieť. (TV JOJ)

Jara.Cimrman.jr

"Laušmanovi někdo prásknul, že ho prásknul ten náměstek, tomu z toho vyrostlo číro a neví, jak k němu přišel." To se tak někdy stává, když někdo zapomene na přátelství a musí si na něj vzpomenout při waterboardingu. Nicméně majitel Prahy a přilehlých krajů Laušman mě zase pobavil, i když jeho pobíhání v dámských šatech mi zavonělo trapností, ale interview komisařky Jaré v televizi, místní rozvíjení Brna a již tradiční házení mobilů do vody nemělo chybu. ()

Necrotongue

Podívejme se pravdě do očí- určité nedostatky tady přetrvávají, ale za sebe můžu říct, že je mi to z větší části jedno. Je to sice důvod pro to, abych nepřidal v hodnocení i pátý kousek, ale nebrání mi to v tom, abych se dobře bavil. Konečně zase česká záležitost, u které nemám chuť neustále hledat chyby. ()