Po rozvodu se Allyson přestěhuje se svou devítiletou dcerkou Claire do starého domu za městem. Poté, co Claire najde starou panenku, kterou v domě nechali předchozí nájemníci, začne Allyson na své dceři pozorovat zlověstné změny... Poté, co se Allyson Simonsová rozejde se svým manželem Jonathanem, přestěhuje se i s devítiletou dcerkou Claire do velkého starého domu na venkově. Brzy se však dozví, co před ní její realitní makléř zatajil - že tu byla před pěti lety brutálně vyvražděna celá rodina. Jak Allyson, a později také Jonathan, s hrůzou zjistí, v domě zůstala ďábelská jihoamerická panenka. Ta dřív patřila desetiletému chlapci, jenž byl za smrt své rodiny zodpovědný. Nebezpečná hračka nakonec začne ovládat i Claire a promění ji v děsivé, vražedné monstrum, v němž už Allyson s Jonathanem nedokáží rozpoznat svou holčičku. (HBO Europe)

Megynka

Vůůůbec to nebylo špatné :) sice to patří mezi takové ty ... "béčkové" filmy, kde se hodnocení nikterak vysoko prostě vyšplhat nemůže, ale určitě to stojí za to. Atmosféra je fajn a horory s dětmi jsou prostě paráda sama o sobě ;) ()

chlebo

Ako to nejako distingvovane a zároveň odborne, no stručne zhodnotiť? Slovné spojenie: "Panenka je piča!" celú problematiku vystihuje podla vyššie uvedených kritérií. Keď sme už pri kritériách, myslím, že tie tunajšie hodnotiace boli k tomuto bezbrannému snímku viac ako kruté, čo by ma ani tak neiritovalo, keby tá prísnosť bola na mieste a aj ďaleko kolosálnejšie megakokotiny by boli hodnotené rovnako prísne. Ale to sem už zase ťahám priveľa svojich názorov a filozofie, skrátka a dobre, ak opomeniem fakt, že som sa po zhliadnutí cítil ako po vyjdení z DVD požičovne, keďže si Finders Keepers prepožičiava spoustu nápadů, musím s miernymi rozpakmi priznať, že som sa bavil, dej pekne odsýpal, Jigsaw ako nezáporák bol príjemným prekvapením a odpustiteľný je aj ten hepyend, Lilith, to zober. Možno je to enormnou zaneprázdnenosťou a privysokým pracovným nasadením v poslednej dobe, ale po malej abstinencie od filmov mi na také akurátne ukojenie stačí aj bubu rozprávočka s mierne naštrbenou logikou. ()

Scraffy

Nevýrazné obsadenie a sto krát omieľaný príbeh. Avšak na TV film celkom v pohode a keby sa s tým viac pohrali, tak by to nemuselo byť až tak zlé. Našťastie to má krátku stopáž, tak nemáte ani trocha šancu sa nudiť. ()

topi80

Takový televizní horrůrek. Zázraky od toho nečekejte, ale některé scény trochu atmosféry mají a sem tam přijde i nějaká ta lehká lekačka (možná dvakrát nebo třikrát). Panenka je hezky ošklivá a není důvod, proč aspoň ty dvě hvězdičky nevysolit. ()

intro

Finders Keepers je celkem dobrá průměrná hororová podívaná. Na nudnou neděli jak vyšitá. Dávám 60%. Jaime taky dobrá :) ()

angel.CZ odpad!

Chudák Jaime... Ještě nenašla své pravé uplatnění a tak střídá trapné komedie a za ještě trapnejsi horory... Hold, co je na srole to bere.... ()

Hanz924 odpad!

Chce to pořádnou výdrž vydržet až do konce, který vás pak stejně přesvědčí, že si to zaslouží plný počet bodů. ()

Pitryx odpad!

Kurnik šoping ta baba byla tak nesympatická, že mne celý film iritovala a přál jsem jí to nejhorší. Asi to dělaly ty vlasy, ostříhané na kluka. Dějově je to taky úděsná nuda. Nic nového tu nebylo, žádný šoking, prostě nic. Zfušovaný byl i ten pád se schodů/44/. Prostě nudná kravina, kterou sice tahal nahoru Tobin Bell, ale nepomohlo to. Navíc hudba po celou dobu filmu, i když to nebylo třeba mi lezla na nervy, a navíc to nemám rád. ()

J.Mayen

No opet velka beckova show, vykradacka spousty filmu bez spetku vlastnich napadu. Ta mala nana celkem usla, s jejima rodicma to uz ale bylo horsi, myslim herecky. Nektery sceny jsem naprosto nepochopil, naprikla v posledni scene na gauci kdy probehla kolem rodicu pryc z mistnosti a nikdo si toho nevsiml. No tohle uz asi nikdy znova nedam. ()

Bossi123

V první řadě bych rád podotknul, že minimálně začátek filmu je naprosto neoriginální klasika - rozvedená matka s dcerou se stěhují do nového velkého domu, kde se před lety stala brutální vražda, což jim makléř přirozeně zatajil. Kolem vraždy se děly nějaké nadpřirozené věci a matka přesně toto naprosto odmítá - nadpřirozeno je přece nesmysl :). Také tajemná postava v okně, kterou vidí pouze Claire, je docela klišé. To, že si Claire povídá s panenkou také není nijak originální. Nicméně, herecké výkony pokládám za kvalitní, hlavně matka je parádní. Hudba je dokonalá, naprosto dokonale vykresluje atmosféru každého momentu. Samozřejmě i herečka ztvárňující Claire je vynikající. Také je pravda, že panenka je vizuálně ztvárněna velmi strašidelně, což přidává příběhu na děsivosti. Nevím, nevím, kolik tomu mám dát vlastně hvězdiček, ale díky konci, který vygradoval docela slušným způsobem, tak dávám tři. ()

Eddemi

Podla mna uplna klasika v tomto druhu hororov. Kde vieme ako to zacne, aky to bude mat priebeh a ako to skonci. Nicim ma tento film nesklamal. Dostala som presne to, co som uz od nazvu ocakavala. Jedine co mi trochu vadilo, bola aspon okrajova logika v tom, ze ked ludia umieraju ako na beziacom pase, ze kam miznu tela? Resp. ze to nikto neriesi? To bolo jedine divne, inak obecne OK. ()

musolini

Začátek slabší,konec lepší,ale v průměru tak za 2 hvězdy.Taková Chuckyho slabší sestřička,která se stydí a nechce ukázat,jak to dělá a režisér to tají... ()

Corwinus

Tento film je idealny priklad toho ako aj s docela dobreho napadu spravit totalnu hlupost. Furt som cakal ze co sa stane a stalo sa to ze film skoncil s najviac stupidnym koncom... ()

DavidDizzer

Absolutní propadák. Proč? Protože pokud je tohle horor či thriller, měla by být alespoň nějaká atmosfera a zajímavý děj. Rád bych dal alespoň dvě hvězdičky, ale to už dávám podprůměrným hororům, které mají alespoň nějaké hororové scény a atmosféru, když už ne žádné zajímavé záběry. Zde žádná atmosféra, absolutně nefungujicí lekaci scény, žádná strašidelná atmosféra prostě spíš vtipné záběry. Prostě tento film vůbec nepůsobí jako horor. Za tento "horor" tedy jen * ()

STREITER

Úprimne som zaskočený ako ma mohol režisér "okradnúť" o hodinu aj pol môjho života. Vopred som si pozrel hodnotenie na tento film ale keďže radšej si názor spravím sám tak zariskované a aj dopozerané. Ehm herečka Jaime Pressly pre mňa známa z seriálu Volajú ma Earl ma vôbec neprekvapila svojou 10 krát nanesenou vrstvou, ktorú tvorí prevažne make-up no, že zobrala rolu matky v tomto B-čkovom horore ma prekvapilo. Dej pridlhý, nudný, absolútne žiadna hororová tzv. "lakačka" a koniec tiež ničím neprekvapil. Škoda, že herec Tobin Bell pre mňa známy ako John Kramer z série filmu Saw sa tiež na toto bezcenné dielo dal nahovoriť, má na viac. Nič som nečakal ale aj napriek tomu ma sklamanie neobišlo Maximálne hodnotenie * aj to zrejme preháňam ()

Kubasino

Mohlo to být lepší i horší (proto ostatně průměrné hodnocení). Pressly bude vždycky Joy z Earla, takže ji těžko vnímám jinak. Muldoon na mě působí jako transka a nese si stigma Melrose Place. "Skládankář" Tobin Bell má roli, kde se zrovna nevyřádí. Příběh je plytký a plochý, ale zabaví dostatečně ve chvíli, kdy nestojíte o nic náročného. V tu chvíli možná i přejděte sbírku klišé, kterou film panuje. A třeba i to, že vražedné běsněni panenky nedává vůbec smysl, stejně jakožto rádoby creepy závěr... ()