dr.horrible

Guilty pleasure. Béčko, čo moc intelektu nepobralo, viditeľne televízne, mystery detektívka. Aj tie dve štvorhviezdy, ktoré som dal myslím na piatu a siedmu epizódu, treba brať s rezervou. V skutočnosti to je celé tak na 50 zo 100 a napríklad záverečná časť je vyslovene blbá. Ale je to zábava. Nebudem skrývať, že som to pozeral len preto, že ide o prvú dôležitú (takmer hlavnú) rolu Millie Bobby Brown (tu iba Millie Brown), a tá už je tu klasická ona; veľké hnedé oči a nespočet ksichtov. Keby to ale hralo snaď akékoľvek iné dievčatko a prenášalo repliky typu “nice tits,” bola by to rovnaká prdel. A to je len jedna hláška popri množstve obvinení zo znásilnenia, sexuálnych a pedofilných narážok, a vrážd, v neposlednom rade. Vražedkyňa Millie! A na záver (v asi najblbšej scéne celého seriálu) zas tie jej veľké uši. :D Pre fanúšikov povinnosť. ()

pepca72

Viděn pilot, námět vypadá zajímavě. Zpracování zatím tak napůl, chybí mi tam více dramatičnosti a mystery. Hlavní zabiják, tak to byl přešlap. Vizáží i tím, jak roli hraje, fakt mu to nežeru. Zatím nijak nerozkrytý příběh, dáva tušit něco ve stylu reinkarnace, znovuzrození, určité skupiny lidí. Zatím nevíme jak a proč. Seriály BBC jsou více než dobré, takže jistě budu sledovat dále. Pak upravím hodnocení. ()

numan

Nemůžu si pomoct, ale z Intruders je přímo cítit, že jejich spolupachatelem je někdo, kdo se živí žánrem "found footage" - je v nich jistá naivní nedovařenost, typická pro tenhle "styl". Ovšem panu kameramanovi se naštěstí tentokrát pracky netřesou, takže hurá! Člověk dneska musí mít radost i z maličkostí. Ačkoliv tenhle seriál není žádný zázrak, pořád je mnohem stravitelnější a zábavnější, než stylově příbuzní Leftovers, i když ve vypatlanosti jednání hlavních postav si obě díla místy opravdu nemají co vyčítat. Absence typického klaďase je v tomhle případě spíš plus (krysí xichty John Simm a James Frain mají do ideálního hrdiny asi tak daleko jako hobit Watson z Farga), ale charaktery jsou většinou příliš křečovitě nečernobílé, takže působí dost nepravděpodobně. Totéž se týká vykonstruované zápletky, tvářící se skoro jako Da Vinciho ko-kód. Ale pořád je to suma sumárum mírný nadprůměr. A moje velké díky tvůrcům seriálu za připomenutí Mozartovy nádherné sladby Ave Verum, při které se prý mj. moc hezky vraždí. B-) ()

Helo

Dle mého lehce podhodnocený seriál, kterému ublížil hlavně pomalý start. Ale jakmile jsem se do těch záhad s postupem epizod ponořil, vylezla z toho příjemná mysteriozní osmi-hubka se sympatickým "Vládcem" (Whoviani zpozorní) v hlavní roli. Snad natočí další řadu - i když vyloženě neuzavřeně to neskončilo. ()

Jana.Nechvat

Tohle obvykle nedělám, nepíšu komentáře, protože zastávám názor, že pokud člověk chce o něčem něco vědět, má tomu dát šanci a zkusit se na to podívat sám, než to odsoudí na základě nějakého komentáře napsaného po zhlédnutí pilotu. Intrudens má špatný pilot, ano, pomalý a hrozně zamotaný začátek, ale pokud vydržíte, je to více než slušný seriál. Dejte mu šanci. Napíšu Vám pár důvodů......Josh Simm (ano Master z Doctor Who), Milie Bobby Brown (ano Eleven ze Stranger things) - v době, kdy ještě většina světa vůbec nevěděla, hrála jednu z hlavních rolí v tomhle seriálu, sám Stephen King (ano, ten Stephen King) o ní napsal na svém twitteru, že je neuvěřitelná...... jo pro představu ......Spoiler alert: devítiletá holka hraje dospělého sériového vraha a vy jí věříte každé slovo. Myslím, že pro ty, kteří rozumí tomu, co jsem tady teď napsala, dají seriálu šanci.....a myslím, že nakonec, pokud vydrží, nebudou litovat. Jen škoda, že je tu a po celém světě tolik lidí, kteří mu šanci nedali a tak se další řady asi nikdy nedočkáme. Zodpovědnost je na vaší straně. ()