Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

kecal

Další kousek se zombíkama. Při hororech, které to myslí vážně jsou tyto potvůrky směšné a nutí autory do nesmyslných scén, z kterých vyloženě teču, ale do komediálně laděných kousku se hodí dokonale ! Tento se ještě k tomu celkem povedl. Několikrát jsem se s chutí zasmál, omrknul nějaký ty kozičky a prdelky a snad ani jednou mě nic neznechutilo, tak ani vlastně nevím proč sem dal jen tři. ()

Vytocenej odpad!

Nevim proc to ma tolik procent, kdyz je to takova sracka. Kdyz to srovnam napr. se Zombielndem tak je to Deckovej film. Nekoukat ! zbytecne ztracena hodina a pul zivota. ()

mato331

Ani si nepamätám, kedy som sa naposledy pri podobnej pičovine takto pobavil. V žiadnom prípade sa však nad filmom nesmiete zamýšľať, inak riskujete, že vám mozog zmäkne natoľko, že by prípadný nemŕtvy stravník musel použiť slamku. Ak sa teda oprostíte od myslenia a len budete tupo sledovať ten kolotoč geniálnych scén, čaká vás hodina a pol neustáleho prskania čiastočne požutých pukancov a koly do širokého okolia. Mne tiež veľa nechýbalo a skoro som si polial notebook. A neskončilo to len pri tom, pri jednej či dvoch scénach mi až slzy tiekli a spolubývajúci na mňa pozeral, či som v poriadku. Takže, prepnúť mozog do polohy OFF a baviť sa. ()

mooopii

Zombie...Co k tomu dodat... :-) Jeden z celé řady zombie apokalypsa filmů, horší, lepší...Tento má ovšem něco speciálního. Skauti?? Skvělý nápad,který funguje geniálně....Jednoduchý, rychlý film. Je tam pár dobrých záběrů, které jsou opravdu inovativní. Nečekejte ovčem vcelku nic převratného, ale jako film na zahnání nudy či pro fanoušky zombie doporučuji. Skaut VS sexy policistka 1: 0 ()

Pitman.tom

chi poděkovat Verbalovi. Děkuji Ti ooo mocný. Byl sem zvědavěj na potomka Tomika Tvrdého kterýmu se někde v texasu protrhla šprcka a vážně tu je. Nadále k tomu byla přibalena slušná komedie se spoustou (zase tak moc toho tady nebylo ALE...) parádních scén. poprsí vrchní strážnice, bezzubá sousedovic Milena nebo využití genitálu místního seniora místo třetí skoby pro Kocoura. Já sem se bavil u mě bez problému ()

Lazy87

Docela střela. Po delší době jsem se upřímně zasmál. Co se týče zombie věcí těch je pořád pokokot, a je fajn vidět zase něco jiného. ()

trici

Vskutku pobavilo. Svižná a vtipná zombie jízda plná akce, hlášek, kosení a hlavně tří velmi sympatických skautíků a jedné krasomily. Kupodivu všichni hráli výtečně a já se opravdu skvěle bavil. Perfektně zvládnutá zombie komedie, tleskám. 80% ()

r3musko

Film, ktorý sa snaží byť náramne vtipný a náramne cool, no celkom sa mu nepodarilo ani jedno. Áno, má to pár vtipných a nápaditých momentov, ale zvyšok je na hranici, alebo dokonca za hranicou vkusu. A to nie som žiadny puritán, len mi to nepripadá vtipné. ()

Final

Náctiletá zombie apokalypsa, plná skautů a milovníků přírody má něco do sebe. Několik unikátně vymyšlených způsobů, jak se zbavit zombie, včetně lahve v hlavě. Milovníci zombie a kund si přijdou na své, pro ostatní to bude spíše jen taková průměrná komedie s dobrými nápady a několika funkčními vtipy. Ale nakonec, svůj účel tenhle film plní na výbornou. ()

LaaYosh

Nejlepší hororová komedie co sem viděl. Já to nijak moc nemusím. Buď horor, nebo komedii, protože vesměs se na to nedá dívat. Ale toto sem fakt nečekal. DOPORUČUJU (9,5*) ()

Dabling

Ačkoliv začínají být zombie filmy čím dál tím více na jedno brdo, tak tenhle vtipně pojatý snímek byla celkem dobře strávená hodinka a půl´. Občas to bylo trapnější, občas pro změnu vtipnější, ale nakonec převažovaly spíše ty vtipnější části. A "nesmrtelný" nemrtvý Koechner byl též hezké zpestření. ()

foxocs

Zo začiatku veľmi dobrý nástup ale potom ten zápal upadol (pri tej párty) ...kamera parádna vrátane spomalených záberov a to isté hudba :) Ten koniec sa ale dal zvládnuť lepšie :/ ()

final2

Podprůměrný americký puberťácký film. Filmů se zombíky už tu bylo spoustu a tento snímek se mezi nimi velmi rychle ztratí. Pokud máte film puštění pouze na zabití času a přitom ještě stíháte koukat do mobilu na FB a podobné nesmysly, nic podstatného vám z děje neunikne. Efekty stříkající krve jsou v tomto filmu poměrně dobře a vtipně zpracované. Párkrá uvidíte i nahá ženská ňadra a pár zombii zvířátek. ()

Vernissage

Definice skauta: dítě oblečené jako kretén, pod vedením kreténa oblečeného jako dítě, ale v tomto případě je to trochu jinak. Nic jsem neočekával a najednou zjišťuji, jak se skvěle bavím, a to zombie filmy nemusím... ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman