Richard (Pierce Brosnan) je úspešný univerzitný profesor, ktorý sa vzdá svojho zabehaného životného štýlu - krásnych vysokoškoláčok na jednu noc - kvôli oveľa mladšej Kate (Jessica Alba), s ktorou čaká dieťa. O tri roky neskôr sa Kate zamiluje do niekoho iného a odsťahuje sa. Zároveň posiela svoju sestru Oliviu (Salma Hayeková), aby skontrolovala, či sa Richard dobre stará o ich syna. Je totiž presvedčená, že Richard sa vrátil k svojmu nezodpovednému bonvivánskemu životu. Lenže Olivia, na svoje veľké prekvapenie, sa do Richarda sama zamiluje. (TV JOJ)

MartyBudweis

Zklamání, tady nefunguje vůbec nic. Scénář je příšerně děravý, a to i na tento druh filmu. Postavy se setkávají, odříkávají text a pak se bez nějaké emoce přesouváme do dalšího záběru. V celém filmu jsem zaznamenal jen dva okamžiky kdy byl vztah dvou postav uvěřitelný, a to na úplném začátku a pak ta blonďatá epizodka. Nejhorší je, že nejvíce "sexy" postavou je McDowell a to při obsazení Hayek, Alba a Brosnan vyznívá hodně špatné. Pokud někoho ještě zajímá vztah Evropana s Američankou, tak ať si raději pustí 25 let starou Zelenou kartu. ()

k.rakonos odpad!

Nedoukáno, trapné, nezábavné. Bohužel tomu nepomohlo ani velmi dobré herecké obsazení, včetně krásných hereček Jessicy Alby a Salmy Hayek. ()

mad.dog

Chemie mezi Salmou a Brosnanem zachraňuje jinak ryze průměrnou romantickou komedii, protože ostatní herci že by se nějak předvedli, to fakt ne. Především Alba a její typický neherectví mi kazil dojem jinak příjemného filmu. Ještě štěstí za Salmu :) a Brosnana, oba s věkem neztrácejí na šarmu, ba naopak. ()

Lur

Slušná romantika..Dobří herci, kteří drží film na obstojné úrovni..Salma tu hraje prim. Jiskření se ale nekonalo.. ()

somme

V tehle dobe kdy je tu romantickych komedii doslova mraky, tahle tak nejak vycniva. Brosnan furt frajer (kteryho napriklad v Manzelskych ranech s Emmou Thompson naprosto zboznuju), Hayek vtipna a Alba nebyla moc prehnana,spis hezky doplnek,coz ocenim. ()

katikka

Veľmi nespojitá romantická "komédia", pri ktorej sa divák unudí na smrť. Jednotlivé scény sú tak odtrhnuté, že sa nedokáže stotožniť s ničím čo sa tam deje. ()

TOMASINI

Mám relativně rád všechny 3 hlavní představitele. Pokud od filmu nečekáte emociální či psychologický zážitek, tak si ho užijete. Překvapuje mě, jak lidé hodnotí oddechové romantické komedie, jako něco otřesné... Asi právě z toho důvodu, že si hrají na snobské intelektuály. Ale ne každý film má poselství. Někdy stačí si jen u filmu odpočinout :-) ()

derylla

Vzhledem k hereckým hvězdám, které ve filmu hrají, jsem čekala víc, proto jen 2*. Jinak je to úplně průměrná rodinná klasika, která ničím nepřekvapí, nenadchne, spoustu klišé, žádné emoce to ve mne nevzbudilo. Znovu bych už film vidět nemusela. ()

SerenaGG

Veľmi slabé, žiadna emócia. S takýmto hereckým obsadením som čakala inú šupu emócii, Iba za Jessicu, ktorá sa tam žiaľ objavovala sporadicky, dávam dve hviezdičky. ()

Sejkorka

Průměrný doják za tři hvězdičky. Čili dobrý. Podle komentářů jsem to čekal horší. Pokud dám 60%, musím mít důvod. Jako např. Salma H. Neskutečný, to ji fakt bylo v tom filmu 48 ? Souhlasím s castorem- Elixír mládí :) PODRUHÉ 16-6-24 a už bez ovlivnění dvěma kráskami, z nich ani jedna v tomto filmu herecky nezáří. U Jessiky A. je to normální, Salma H. bez většího přínosu. Příběh jako takový není špatný, ale je bídně nafilmovaný. Postava Richardova otce je plochá, jak žehlící prkno. Co ten chlápek vlastně chtěl (kromě carpe diem ,což opakoval v každé druhé větě. Koukám na filmografii Toma Vaughana , žádný červený čtvereček, spousta u seriálů. Tím to asi bude. Pozn. Agent007 též podprůměr. ()

Oxytocin

Brosnan má charisma, jeho anglický akcent učitele perfektně sedí do cizího amerického prostředí. Oddychová podívaná s suchým ironickým humorem Angličana. ()