Richard (Pierce Brosnan) je úspešný univerzitný profesor, ktorý sa vzdá svojho zabehaného životného štýlu - krásnych vysokoškoláčok na jednu noc - kvôli oveľa mladšej Kate (Jessica Alba), s ktorou čaká dieťa. O tri roky neskôr sa Kate zamiluje do niekoho iného a odsťahuje sa. Zároveň posiela svoju sestru Oliviu (Salma Hayeková), aby skontrolovala, či sa Richard dobre stará o ich syna. Je totiž presvedčená, že Richard sa vrátil k svojmu nezodpovednému bonvivánskemu životu. Lenže Olivia, na svoje veľké prekvapenie, sa do Richarda sama zamiluje. (TV JOJ)

Malarkey

Je hezký, že Pierce Brosnan po konci své Bondovské kariéry rozjel tyhle romantické slaďárny a že kolem sebe točí poměrně solidní množství hezkých holek. Tady si to vybrala Jessica Alba a Salma Hayek a alespoň filmu dala nějaký půvab. Jinak to bylo takové jak ze života profesora. Profesor jde sem, udělá tohle a tamto. Pak se přesune z bodu a do bodou b. Dá si pivo a s někým se vyspí. Ráno se probere a jde učit a tak furt dokola. Prakticky žádný příběh, jen slet scén a hezkých hereček. ()

Johnny.ARN

Vzťahovka, kde sa hneď v úvode spraví trojuholník, ktorý potom už len sledujete a čím dlhšie film plynie, tým s menším záujmom. Trochu som čakal viac komédie, viac požmýkať to skvelé obsadenie čo tam bolo. Scenár miestami pokulhával, gradácia minimálna, emócie umelo vytvárané a silené. Ale v konečnom dôsledku pozeratelné, so skvelým Brosnanom ktorý to drží. Alba síce sexi ale zle obsadená a Hayek opäť raz fajn. 3 z 5 ()

ZnalecH

Stačí se podívat na herecké obsazení a víte, do čeho jdete. Bohužel je tu ještě obsazení, které filmu bohužel také odpovídá, ale není to zas tak strašné, jak to vypadá. Já jsem byl smířený s tím, že budu celý film koukat na Salmu Hayek nebo Jessicu Albu a nemusel jsem (přestože jsem to dělal). Nějaký děj tam byl, nějaká zápletka a nějaký nápad jsem tam taky zahlédl. Mně se hlavně líbila bojovnost postav, za kterou dávám body navíc. ()

Kaka

Úplně ta stejná letní jízda jako v After The Sunset, akorát o 12 let později s více prošedivělým Brosnanem, který je stále stejně charizmatický a nestárnoucí Salmou, strkajíc do kapsy o 15 let mladší Jessicu Albu. Namísto lupičské komedie tu máme lamentování o životě věčného záletníka, který je v jádru vlastně fajn. Občas legrace, ale povětšinou je to absurdně přitažené za vlasy s nulovou gradací děje. Pár prosluněných záběrů to nezachrání. Oddychovka na úrovni se příliš nekoná. ()

JohnSmith

Nevím, co se tu lidem nelíbí na téhle komedii. Není to moc romantický, ale rozhodně vtipný a to hlavně díky Salmě Hayek a Brosnanovi. Svou troškou přispěl i výborný veterán McDowell. Ano, Alba je tu jen na okrasu a nedostala navíc naštěstí ani moc prostoru. Vtipnou postavičkou je i McKenzie, který je z Brosnanovi přítomnosti nejdříve nenadšen a posléze vyloženě nadšen. Já jsem se teda upřímně velice dobře bavil. ()