Divoké historky spája motív krivdy, ktorej sa človek nedokáže ubrániť, ak nechce prekročiť hranice zákona, či dobrých mravov. Keď však pohár trpezlivosti ich hrdinov pretečie, berú veci do svojich rúk a so svojimi trýzniteľmi si to vyriešia po svojom mimoriadne originálnymi a komickými spôsobmi. Nekonvenčný film o extrémoch ľudského správania si získal srdcia divákov na viacerých svetových festivaloch, kde nazbieral viac ako 40 rôznych ocenení. (STV)

Necrophobic

První scénka z letadla ,byla hodně zajímavá leč krátká. Celkově mě to nepřišlo jako nějaká pecka .Dobré to je ,ale tak nějak zábava kolísá a neudrželo to mou pozornost. ()

stuj

Perfektní překvapení. Příjemný druh humoru. Vůbec jsem nečekal, že se mi to bude nějak extra líbit. A o to to bylo možná lepší. 5 hvězdiček potvrdila poslední povídka. I hudba stála za pozornost. ()

Tempter

Výborná černo humorně laděná oddychovka u které občas zamrazí. Doporučuji těm, kteří si v každodenním "boji" připadají tak nějak nedocenění a sami. Bude jim ještě hůř :-) Ti ostatní se královsky pobaví. Jo a pak, že na svatbách bývá nuda :-D ()

Hynais

Že jsou Divoké historky pořádně divoké mě až tak moc nepřekvapilo. Co chci ocenit extra, to je parádní kamera, využívající nevšední záběry (třeba zvedající se písek před příjezdem druhého auta v jedné z povídek je naprosto westernové dokreslení očekávané situace!). A celkově se mi líbí, že v každé povídce je atmosféra poněkud odlišná a jinak vygradovaná! ()

suomifilm odpad!

pri pozeraní tohto filmu ma napadol vtip (takej istej kvality, ako samotný film): Na čo sú na svete muchy? Aby včely videli, ako dopadnú, keď zlenivejú. Tento film je ako tá mucha. ()

Etta

U tohoto filmu jsem se výborně bavila. Za mě byla nejlepší historka o "řidičích", která mě utvrdila v názoru, že není nic agresivnějšího než dva vytočení chlapi za volantem:-).. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /největší mínus je ta cáklost celýho filmu, kdyby se trochu občas ubralo/, + /slušná hudba a celé takové jiné, než obvykle/než americky standardní/ - aspoň trochu změna/, hodnocení - sice zajímavý povídkový film, ale dosti střelený, šílený a až moc do extrému vyhnaný, aby se diváci nenudili, čekal jsem trochu víc serióznosti a méně extrému a černého humoru, poznámky - nedoceněný génius a pilotáž letadla se nevyplácí kombinovat, jed na krysy se musí umět dávkovat, ukázka poměrů na argentinských silnicích - a pak, že u nás je to akční, cholerik - smolař a odtahová služba nejdou k sobě, dobrej právník namaže za prachy všecko, ukázka průměrné argentinské svatby - neboli vyřešení manželské krize po argentinsku - konec dobrý, všecko dobrý ()

cica

Mám rada poviedkové filmy, teším sa, keď si môžem pozrieť nejaký nový. Aj Argentínsko - Španielska produkcia vyvolávala nádej skvelého zážitku. Nesklamala som sa. Konečne film, na ktorom som sa z chuti zasmiala, asi najviac potešili dvaja šoféri, pán Bombička a svadobná hostina. ()

Lubyk

Aneb jak to vypadá, když pohár přeteče. Povídkový film kde v každé z povídek hlavnímu aktérovi rupne v kouli, je téma neotřelé. Bohužel je kvalita jednotlivých povídek značně nevyrovnaná. Když by to byl celý film na téma poslední svatební povídky, tak si dokážu představit, že je to skvělé absurdní psychologické drama. Vtipná je ještě ta s autem. Zbytek je plochý nebo špatně napsaný, takže amok nebudete aktérům věřit. Nevyvolaly ve mě chuť se nad nimi zamyslet. Nejsou "psycho". Takže jen lehký nadprůměr (ale jen díky konci). ()

kratajirka

Film o momentkách, film o scénáři, film o humoru, který já tak zbožňuji. Naprosto úžasné ztvárnění paradoxních situací s fenomenálním přesahem. Ohodnocuji to jako jeden z nejlepších 5 filmů roku 2014. ()

trici

Vynikající! Být všechny historky na úrovni "auta" a "svatby", tak napálím plný počet. I tak to byl vynikající počin. V dnešním světě přetvářek, kdy uvnitř nás to bublá, ale schováváme to za nepřítomný úsměv, se občas přihodí situace, kdy už nelze udržet poker face a bubliny musí nahoru. Prostě zkrat, loupne vám v makovici a chováte se jako zvíře. Každá z historek prezentuje odlišný důvod zkratu a odlišný způsob jeho řešení. Všechny ale spojují vynikající herecké výkony a velmi chytrý scénář. ()

k.rakonos

Příjemné překvapení, zajímavé a mnohdy i drsné povídky. Až na tu krátkou první, při ní jsem čekal nějakou krávovinu, ale opak byl pravdou, jeden z nejlepších povídkových filmů, dobrý námět i herecké výkony. Do pěti hvězd mnoho nechybělo. ()

JerryPilsen

Výborný koncept se mi posléze trochu ztratil v sobě. Ale povídky vtipné a nápadité,Příběhy obyčejných lidí v neobyčejných situacích. ()

Maskati

Tohle bylo fak(t) cítit člověčinou. Ono to totiž někdy v životě takhle chodí. A protože je to ze života,tak je to taky občas předvídatelné ( ...všechno už přece někdo někdy řekl nebo udělal) . Má to šťávu,spád,umí to zaujmout a pochybuji,že místní chytrolíni to tak opačně cítili přímo při konzumaci.Né,to se jim pak rozleželo. Připadá mi to,že skoro každy chce mít za každou cenu svůj přísný názor a leckdy si i uplivnout (pozor na kalhoty, když fouká vítr) a provokovat.To nemusí,protože pěkně provokativní je film sám a těmi vyvolanými zdejšími písmozvratky splnil určitě svůj účel. Jděte se na to podívat. ()

Tereza11

Zábavné a trefné, všechny povídky měly něco do sebe....opravdu se mí ještě nestalo abych se u povídkového filmu...tak strašně těšila na další povídku...nejvíc mě dostal sir audi, ing. bombička a nevěsta :-) ()

The Last of Us nabírá herního skladatele

The Last of Us nabírá herního skladatele

13.03.2020

Necelé dva měsíce nás dělí od vydání jedné z nejočekávanějších her letošního roku The Last of Us Part II. Pár dní nazpátek přitom bylo oznámeno, že se kabelovka HBO, scenárista Craig Mazin (Černobyl)… (viac)

Festival argentinského filmu začíná

Festival argentinského filmu začíná

24.10.2019

Od 24. 10. do 30. 10. se v pražském kině Lucerna koná 8. ročník festivalu argentinského filmu CINE ARGENTINO. Festival doprovází výstava argentinských filmových herců. Přehlídka bude zahájena… (viac)

Kino Světozor slaví Patnáct let

Kino Světozor slaví Patnáct let

14.05.2019

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)