Nebezpečné pokušenie

• Česko Nebezpečné pokušení (viac)

Evan Weber je úspešný architekt, šťastne ženatý muž a otec dvoch detí. Jeden víkend zostane sám doma, aby mohol pracovať. Vonku prší a niekto klope na dvere. Keď Evan otvorí, stoja pred ním dve krásne mladé dievčatá Bell a Genesis, celé premočené a stratené. Chcú sa iba osušiť a použiť telefón. Ich nevinná návšteva sa však čoskoro zmení na peklo a nebezpečné zvádzanie vyústi do smrteľnej hry na mačku a myš. (TV JOJ)

sun.eagle

Začátek připomínající to nejprofláklejší klišé pornoprůmyslu přejde do příjemně stupňující se nervózní atmosféry. To ale nevydrží dlouho a začne se to celé rozpadat. Ty dvě pipiny lezou na nervy a celá ta jejich motivace je vlastně úplně debilní. Keanu by měl brát raději akčnější role. Úloha hysterickeho tatíka mu moc nesedla. ()

unitedfan

Béčkový až céčkový thriller, který ale překvapivě slušně zabaví. Ale na ty tři hvězdy to zvedá jedna pěkná erotická scéna ve sprše a neskutečně, ale opravdu neskutečně hot Ana de Armas. ()

Drolit

Vlastně ani nevím proč, ale tenhle film si mě získal. Ano, Keanu tu nehraje kdovíjak dobře. Ano, nápad není nijak originální a z tohoto soudku jdou najít mnohem kvalitnější filmy. Ano, některé věci tu jsou nelogické. Ano, film nemá divákovi co předat. Vše, co tomuto filmu šlo vytknout, tu už zaznělo. Přesto film slouží jako skvělé zabavení na nudný večer a myslím, že s jiným záměrem ho ani tvůrci nenatáčeli... Jen od něj nesmíte mít nějaká zbytečně vysoká očekávání. ()

Mily

Příběh o tom, kdy náš milovaný ''Thomas Anderson'' má u sebe doma styk s 2 buchtama, které byly celkem hot, ale bohužel k tomu nemělo dojít, protože je chlapík už zasnoubený... Blud je pak chce vyhodit, což se kundám nelíbí... Tak se prostě naserou, dělají bordel, svážou svého miláčka, kterého prostě nemohou opustit, zahrabou a čest. NUDA... 1 hvězdičku dávám za ty kozy od slečny, která se jmenuje Ana de Armas. ()

pantokrator odpad!

Tohle je natolik špatné, že prostě nevystačím s osvědčeným "slaboduchá píčovina". Už počáteční vykreslování šťastného života hrdiny - v hranicích šablonovitého luxusního předměstí uvázlá, zamřelá a sterilní domácnost naplněná prázdnými dialogy, ve mě budí pocit hnusu a kroucení hlavou. Který psychopat si, kurva, po všech zdech může věšet fotky sebe samotného s manželkou a smrady (v jejich aktuálním věku), a to v životní velikosti? Nesmí chybět čokl, hrdina má kromě ušlechtilé a náročné práce (která, pokud jsem pochopil, spočívá v obracení obrázku na monitoru kolem osy) ještě vznešeného koníčka: "Mixování" hudby do neposlouchatelna. Ač nemá do kapsy hluboko, používá k tomu barevně blikající pouťovou aparaturu ve stylu korejského karaoke (miluju hudbu a dělám do audiotechniky, kdyby něco). A to vše má, prosím, být obraz štěstí. Odporné. Když je pozlátková rodinka vyexpedována, na scénu vstupují dvě vymaštěné piče. Děvčata snad pohledná, ale od první sekundy oku znalce žen vnitřně odpudivá. A náš hrdina je holt slabomyslný, submisivní trouba. To se samozřejmě stává, dokonce až příliš často. Ovšem způsob, jak je to předvedeno, je směsí trapnosti a nudy. Nemám Keanu Reevese rád od prvního filmu, kde jsem jej před lety zaregistroval. Nicméně i v té romantické báchorce (Procházka v oblacích) byl alespoň v rámci žánru "Čtení pro osamělé služky po šichtě" nějak akceptovatelný. Tady ne. Na holky by se snad dalo koukat, kdyby nedostaly do tlam tak hloupé dialogy, a od rejži tak pitomé vedení. Nevěřím, že by to byly až tak moc špatné hérečky. Ženský vamp má v sobě mít cosi šelmovského, živelného, nebezpečného a přeci neodolatelného. Jestli si tvůrci takhle představovali Lilith, tak potěš prdel. Marně přemýšlím, jak by pod rejžovou péčí dopadl třeba Základní instinkt? Vždyť já nebyl schopen dokoukat ani tu prcačku, boha jeho. To bych snad dal spíš německý porno na VHS, předabovaný ožralým teploušem. A pak už jsem jenom po kouskách přeskakoval. Kdypak se mi naposledy stalo, že jsem doporučovaný film nezvládl dokoukat bez přeskakování? Slovy Zdeňka Svěráka: "...Druzí by také rádi odešli domů. Ti ale setrvávají ze zvědavosti, zda bude druhá polovina stejně slabá, jako první..." ()

mcac88

Co čekat od pana Margharetti...neni to špatnej koncept, některý scény jsou ehm, zajímavé, ale jako celek je to průměr, nehledě na to, že kdyby hrál hlavní roli kdokoliv jinej, bylo by to mnohem lepší, Keanu se na tohle prostě nehodil sorry ()

LaVonDied

Tento film měl být o tom, že chlapi jsou nenasytný hovada, který nehledě na rodinu vždy vyslyší volání roztažených nohou mladých krasavic. Nakonec se z toho vyklubal debilní snímek o prachsprostém znásilnění. ()

Pito126 odpad!

Toto nedám. Na film jsem se začal dívat, protože jsem tam viděl hrát Keanu Reevese a myslel jsem si že to bude super. Šeredně jsem se v tomto filmu spletl. Kdybych na tento film nekoukal s přáteli tak bych ho v prvních 20 minutách vypnul. Netuším jestli si scénáristi dali hopšup prášek a při tom si říkáli různé vesmírné příběhy, ale ty co tohle napadlo to nemohli myslet vážně. Za mne je toto naprosto odpadové a nikdy to nemělo vidět světlo světa. Jediný co je na tomto filmu dobré je hlavní herec. ()

mdf

Tohle samozřejmě nebyl horor,ani omylem,nebylo to zas až tak špatný a tři hvězdy jsou za Ana de Armas, kvůli které jsem se vlastně na to koukal. Určitě nikomu nepomůžu i kdyby padaly trakaře. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (viac)