Venkovský děda proniká do reklamního byznysu. (Česká televize)

MickeyStuma

Ano, povídka skutečně ze života dnešních dnů. Proč by reklamní agentura platila za něčí nápad, když ho jednoduše může ukrást. Důchodce v tomto příběhu se snažící proniknout do reklamního světa má sice spoustu nápadů, ale nic mu to není platné, když to nikdo neumí ocenit. Pak někomu vysvětlujte, že když se chce, všechno jde. Cesta je trnitá a ne každý takovou dokáže projít. A to platí pro každé odvětví. ()

curil

Moc humoru tato bakalářská povídka nepobrala a nezachrání to ani Lubomír Lipský. Co jiného mohl dědek čekat, než podraz. Reklamní slogany jsou opravdu ubohé, jako by opsané z časopisů třicátých let, kterými jsem jako kluk před šedesáti lety listoval o prázdninách na půdě na venkově u babičky. Prostě na "Vychutnej si svého kozla!" - nikdo nemá. ()

rakovnik

Herecký koncert pana Lipského, bohužel v dost trapném příběhu. Litanie o tom, kterak dobromyslný chudák byl okraden. Po pointa dojem nevylepšila. ()

ostravak30

Mě ta povídka opravdu pobavila. Nejen díky skvělému Lubomíru Lipskému, ale také pro mnoho skvělých a vtipných nápadů. A povídka toho má zajímavého víc. Zrzavý Jiří Macháček. Vtipná reklamní hesla. A bílá Cola. V životě jsem neslyšel o bílé Cole. A nakonec chválím hudbu. Další hvězdu nedám, protože epizodní role už tak skvělé herecké výkony nepodaly. ()