Mangaka-san to Assistant-san to: The Animation

• Japonsko マンガ家さんとアシスタントさんと THE ANIMATION THE COMIC ARTIST AND ASSISTANTS (viac)

Asistentku Sahoto Ashisu a editorku Mihari Otosunu spojuje jediné – mangaka jménem Yuuki Aito. Na první pohled dospělý, na druhý však velmi dětinský a úchylný Aito jim totiž způsobuje nejedno trápení. Když se právě nestará o nákupy dámského spodního prádla a osahávání figurín, dostává autorskou krizi kvůli absenci zkušeností měkkosti dívčího poprsí, případně vede nervy drásající dilema o tom, zda ve své manze ukázat kalhotky celé, z poloviny, nebo vůbec ne. A i když jeho první setkání s Ashisu dopadlo poněkud nešťastně, pro jeho kresbu si jej dívka oblíbila. Pracují spolu již rok, Aito je pořád ten stejný panic a úchyl a Ashisu to vše snáší s nesmírnou trpělivostí a shovívavostí. Co všechno ještě bude muset mladá žena od ecchi mangaky strpět? (EMIA)

Lettanea

Pár hluchých miest, inak by to bolo 5*. Vlastne klasická háremovka, akurát dievčatá niesú tak otravné ako v bežných háremovkách a hlavný hrdina je výborný.(súcitím s ním vo viacerých "ohľadoch") PANTSU! ()

Larky

Podprůměrné, jen málokdy vtipné, ecchi s extrémně repetetivní a otravnou rovinnou, kdy neuběhne minuta, aby některá z holčin nevymlátila z hlavního, únavně nudně úchylného, hrdiny duši. Bylo to trapné a nudné v příšerné Love-Hině, je to takové i tady. Průměrná animace a podprůměrný hudební podkres na lepším dojmu také zrovna nepřidávají. ()

maneki_neko

Fakt povedená harémovka. Yuuki je strašnej sympaťák - takovej nevinnej zvrhlík se zlatým srdcem, jenž je naplno oddán tvorbě své mangy... a dámským kalhotkám. Slečny, které kolem něho neustále obskakují (primárně kvůli výpomoci s kreslením jeho mangy, což je v těchto anime harémovkách docela rarita, aby k tomu ještě měly nějaký důvod) jsou každá svým vlastním způsobem jedinečná a k mému údivu příjemně snesitelná - ukázkové příklady nejrůznějších 'dere' girls z tohohle úžasného universa. Velká pocta všem mangaka je zde znát, dost uvěřitelné, a troufám si říct i reálné vykreslení života umělců vymýšlejících pod tlakem deadlinů nepřetržitě nové a nové scénáře ke svému příběhu, skicy a následné výsledky jejich děl k tomu, aby potěšili své věrné čtenáře. Všechno, co se tam děje, je extrémně vtipné, trefné a často i dojemné. ()

Zíza

Ta poslední písnička to vytáhla na slabé 4*. :-D Velmi mile mi to rozveselovalo těžké dny v posledním semestru a před státnicemi. Vždycky jsem se těšila na těch příjemných pár minut tuposti a debilních keců. A těšilo mě to až do konce. ()

DaweForeman

Na to, že to jsou jen desetiminutovky, tak se u toho člověk baví každou chvilku. Nedá se to jinak popsat než ecchi komedie bez nějakýho hlubšího příběhu. Animace je výborná a hudební stránka celkem slušná. ()