Ilsa: vlčice SS

(festivalový názov)
  • Kanada Ilsa, She Wolf of the SS (viac)

Ilsa je nacistická šéfka malého SS tábora pre cca 20 väzňov. Má veľké prsia, uhladenú blond frizúru a veľmi peknú tváričku. Cez deň je jej úlohou robiť na väzňoch pokusy typu "Pri akej teplote vody asi tak človek, ponorený do nej, omdlie od bolesti?" a po nociach si relaxuje sexovaním s vybranými väzňami. V druhej línii filmu sa probližujeme k zopár väzňom a pripravujeme sa s nimi na veľký útek. Béčková snímka je prepchatá sexom, násilím a krvou. (POMO)

Rosana

Snímek supluje sadomaso porno, které v roce 1975 asi moc nevznikalo. Jistě uspokojí tvrdší nátury a milovníky brutálního náslií. Bohužel v dnešní době působí herecké výkony a celkově veškeré úkony komicky a trapně. Ilsa s velkýma prsama, které vystrkovala i když nemusela, a alfasamec, který jakožto hříčka přírody, může svoji ejakulaci oddálit na "nikdy" čímž Ilsu dováděl do nepříčetnosti, byli dokonalé postavy stvárňující dobro a zlo. No kravina to byla. ()

Gilmour93

„Ich liebe Dich! Musíš se na mě vyprázdnit!“ Těžko něco věnovat obětem holocaustu a držet přitom pinďoura v ruce, pane Edmondsi. Jeho Padesát odstínů šoa je pro fajnšmekry, co doma přiškrcují při souloži manželku podvazkovým pásem vrchního velitele Luftwaffe, možná atraktivní, ale mně to přišlo afektované, místy nechtěně směšné a vzhledem k námětu i nečekaně nudné. Vyvinutá táborová vedoucí mně trochu připomínala Šťabajznu Houlihanovou. Možná i proto, že hledala Donalda Penobscotta, co hrabe tunely (nikoliv za účelem útěku).. ()

kagemush

Samozřejmě je to fetišistický SM měký porno. Nic to nezachrání ani pokrytecká předmluva pana producenta.--Exploušn ani náhodou a jedna válečnická střílečka to nezachrání,natož sem tam nějakej zvrhlej mord,kde tak okatě prezentované násilí na vždy obnažených obětech jasně odkazuje na SM.--Dílko ujde ještě jakž takž při sadomaso,ale je tragický koukat na hrané mezihry,které se tváří jako že vo něco jde ,ale jsou strašný ve všech směrech a ty dialogy(!!),nebo spíš často monology( ,,............. včera jsem udělal objev.Tohle je hlavní brána.Tam je strážný,toho zlikvidujeme a potom utečeme.")--Na tohle jsem fakt hrozně málo nazi a SM (bohužel) skoro vůbec. ()

playboxguest

Říkám si, včera jsme udělali první zářez do tromy, tak dneska do starýho grindhousu, no jo no, trocha mučeníčka byla, dokoukat se to dalo, ale zaplnit třetinu filmu ojížděním americkýho zajatce, kde kromě ilsyných výstavních koz stejně nejni nic vidět a ještě to její ne ne hekání trhá uši, no to je bída, alespoň se tam šmikaly prstíky tupejma nůžkama, či co to bylo, jo to na mě platí, madam (ještě tak trhání nehtů, či vlasů a měla bych z toho snad i noční můry). Scény mučení nebyly nejhorší, docela mi navodily husinu, jinak si ale říkám, zlatý peklo v řetězech 2, který se tímhle kouskem jistojistě inspirovalo. ()

K.I.N.G.

Nejvýznamnější film o 2. světové válce. No, asi ne, ale nejznámější nazisploitation film, s tím by se snad souhlasit dalo. Krom toho ještě i sexploitation nebo částečně women in prison. Takový béčkový nízkorozpočtový horor, ale docela působí, jakoby opravdu byl součástí něčeho velkého, součástí velké války, jako takový menší brácha Schindlerova seznamu :-) Tento snímek, používající oranžovou nátěrovou barvu místo krve, si nezaslouží být podhodnocovám. Myslím si, že opravdu stojí za to. Je to velmi vydařená a pro mě zatím i originální podívaná. ()

• Cyklus o Ilse je bezesporu nejznámějším, ač ne prvním (tím byl Love Camp 7), pornografickým filmem s nacistickou tematikou a byl velkou inspirací pro řadu dalších, zejména italských, filmů s obdobným obsahem. (Siriuss)
  • Dílo kvůli předpokládaným obtížím vznikalo v anonymitě a je věnováno obětem holocaustu. Zajímavé je, že producent filmu David F. Friedman je židovského původu. Přesto se po uvedení snímku spustil povyk a problémy vskutku nastaly. V Německu či v Norsku byl film zakázán. Snímek však sklidil ve své době nevídaný úspěch a našel si i řadu skalních fanoušků. V průběhu dalších let vznikla tři volná pokračování Ilsy s názvy Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (1976), Ilsa, the Tigress of Siberia (1977) a Ilsa, the Wicked Warden (1977). (Siriuss)