The Offspring - The Kids Aren't Alright

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 1998, 3 min

Dexter Holland

V hudebním videoklipu punkrockové kapely The Offspring je v různém časovém údobí zobrazen opuštěný pokoj během rodinných aktivit. V místnosti, po které se otáčí kamera, probíhají scény různých osob, včetně vystoupení zpěvačky Bif Naked, stereotypních věcí a pohybů, a občas se objeví i členové kapely. (Epistemolog)

Jello Biafra

Album "Americana" od Offspring z roku 1998 je už povinná klasika. Už pri jeho prvom počutí niekedy v roku 2002 som bol ohromený jeho úžasnou energiou a poctivými vypalovačkami. Napriek tomu že sa Offpsring radí do Neopunkovej scény, má od limonád typu Blink 182 ďaleko a práve aj tento titulný song je stará dobrá hitovka, ktorá sa mimochodom objavila aj ako úvodný song filmu Faculty. Ale teraz ku klipu: je dosť psychedelický a pojednáva o zničených životoch ľudí s ktorými spevák Dexter vyrastal. ()

Jara.Cimrman.jr

Nadupaný song, skvělý klip a vyřvaný text o trpkém probuzení z dětských snů. V jednoduchosti je zkrátka punková síla a tohle mne rozpohybuje v jakou denní či noční dobu. ()

MM_Ramone

Hudobná kapela The Offspring je pre mňa symbolom kvalitného kalifornského neo-punku. Sú to králi tohto punk rockového subžánru. Hrajú výbornú, dravú, energickú, rýchlu a popri tom i melodickú hudbu. Skvele im to šlape. Na jeseň roku 1998 vydali svoj piaty oficiálny, štúdiový album "Americana", z ktorého sa predalo viac ako dvanásť miliónov kusov. Jeho súčasťou je i skladba "The Kids Aren´t Alright", ku ktorej je natočený tento parádny video klip: http://www.youtube.com/watch?v=VrZ4sMRYimw ***** ()

• Dexter Holland napsal píseň po návštěvě svého rodného města Garden Grove v Kalifornii. Holland uvedl, že: „Vyrůstáte v Americe a chete mít skvělou budoucnost. Během své návštěvy jsem zjistil, že to není případ mnoha obyvatel mého rodného města.“ (Epistemolog)
  • Vizuály ve videu jsou vytvářeny technikami rotoscoping. (Epistemolog)