Legendy

USA, (2014–2015), 14 h 31 min (Minutáž: 41–45 min)

Sean Bean, Ali Larter, Tina Majorino, Amber Valletta, Morris Chestnut, Rob Mayes, Billy Brown, Frank John Hughes, Blake Robbins, Keon Alexander, Linda Park (viac)

Tajný agent Martin Odum je majstrom v prevteľovaní sa do cudzích identít. Môže sa zmeniť na akúkoľvek inú osobu. Vďaka tomu sa dokáže infiltrovať do tých najhorších zločineckých organizácií a plniť náročné či takmer neuskutočniteľné úlohy. Jedného dňa však stretne tajomného muža, ktorý mu povie, že nie je tým, kým si myslí. Jeho vlastná identita je zrazu v ohrození! (TV Wau)

RedRose

Sean Bean a Ali Larter?! To by me nenapadlo ze mi nektery serial udela takovou radost! A co se samotneho serialu tyce tak zatim s tim nemam vubec problem. Jasne: klise a kupa vsecho mozneho co bylo uz videno jinde semleto dohromady... Ale ma to zatim hlavu i patu i nejaky ten problemek, ktery se tahne celou serii a celkove jeto natoceno vic nez solidne. A co je nejdulezitejsi, tak vzdy kdyz skonci epizoda tak jsem nastvanej protoze chci vedet co bude dal! Svou roli tady taky hraje hlavne fakt, ze jednotlive epizody jsou od sebe oddelovany dost nasilnym zpusobem, vzdy kdyz se zrovna neco vetsiho deje... Jenotlive pripady totiz zabiraji vetsinou dva az tri dily, coz je nadruhou stranu pozitivni, protoze nic neni zbytecne uspechano... Po osmi dílech hodnotím 71% ()

jafuska

Určitě tento seriál patří k těm vydařenějším, má to akčnost, napínavost, hlavní hrdina sympaták, jsem zvědavá kam se tento seriál posune dál. ()

subic

Sean Bean a jeho časté proměny, na filmové plátno už nestačí, ale do seriálu dobrý. Dal jsem prvních 8 dílů a stačí, už se u toho dost nudím. ()

jfaba

1. série: Není to vůbec špatný seriálek. První tři čtyři díly nic moc. Normální všední FBI akce, ale potom se to celkem rozjede a začne klasická konspirace mezi všemi možnými skupinami, kde jde samo jen o ty prachy. Ale jo. Dávám ****. Nebylo to tak blbé, jak většinou bývá :-) Uvidíme co s tím udělá druhá série. 80%. 2. série: 1. díl - šílenství. Skákání z minulosti tam do přítomnosti jinde a naopak atakpořáddokolaažmišlaztohohlavadokolakolem. Že to bylo v Praze, je mi jedno, třeba v Tokiu. Stejně jsem jim nerozuměl, když mluvili česky. To namluvil automat či co. Jinak to bylo celkem fajn. Zápletka, muslimáci, mrtvých jako ve filmu 1944. A samozřejmě konec, který předpokládá sérii č.3. 70% Když to bude takto pokračovat snížím hodnocení. ()

Esinti

Koktavý pěstební dělník, který je vlastně jedním z nejlepších agentů FBI, který vlastně nejspíš není agentem FBI. Pilot byl trochu moc zamotaný a asi zbytečně akční, ale je to pořád lepší než ubíjející piloty snažící se zahnat nudu incestním polopornem jako GoT. Každopádně zatím to vypadá opravdu zajímavě, akorát vše stojí na Seanu Beanovi, takže jestli tradičně nepřežije první sérii tak se bojím, že krom extra nadržené milf kolegyně, která si na Seana brousí tanga nebude na co koukat. ()

Soth

Nevyrazi dech, ale ani neurazi. SB jsem si oblibil uz v Roninovi a tady jsem si ho uzil o to vic, ze serie je tusim limitovana jen na 10 dilu. Sice to neni the Company, ale narozdil od Homeland (ten mi prijde totalne debilni) se tohle nemusim bat doporucit prave kvuli ucelenosti pribehu a prijemnymu tempu serialu - proste zabava na 10 veceru jak vysita ! ()

rodier

Prvni serie nic moc, druha vsak celkove zcela zmeni serial a spolecne s koncem prvni tomu nasadi poradny koule + navic se zacne odehravat hodne i v Praze. ()

Ajay

Po první sérii 70% Šón je dobrej, epizody kde má krytí jako špion alkoholik nikdo snad líp nezahraje. Unavenej zmačkanej ksicht, nebo že by měl někdo dostat oskara za make-up? :D ()

Nugat

Seana Beana mám ráda, ale tady má asi moc umělé zuby a moc obarvené vlasy, je takový nepřirozený, je to až takové neuvěřitelné a fantasy to není... ()

pepca72

Celkem zajímavý příběch agenta v utajení, který vlivem okolností, jež jsou ústředním motivem seriálu, ztrácí kontrolu nad svými fiktivními identitami a svým "opravdovým " já. Zejména vše stojí na výkonu Seana Beana, kterému role sedí a jeho proměny do jednotlivých rolí jsou skvěle zahrané. Jinak zpracování seriálu po filmařské stránce lepší průměr, herecky ve vedlejších rolích nadprůměr. Slabší 4 *. ()

bergeron

Ale ale chlapci, tí ktorí tu dávaju slabé hodnotenia, tak tí asi nevedia čo je to seriál.... Takže prvom rade, smutné, ale SEAN BEAN konečne neumiera, vyslovene fanúšici blogovali, spamovali, a aj billboardami o to aby neumrel hneď v 1 sérii.. Čo sa týka legends, menenie identít je celkom pecka, a hlavne prechádzanie z britského do amerického prízvuku, a Seanových trefných poznámok, no pre mňa slasť. Akcie, humoru, a napätia tu máme dosť, niet o čom... Každý diel bol vynikajúci, ale musím podotknúť posledný diel bol pecka. Posledných 5 minút doprevádzaných pesničkou od Moon Taxi, made my fuckin tv series!... All good is in our way folks..respektíve, ako sa zbaviť svinstva v daľšej sérii isté...plus návrat "Lechera" ako padúcha JOP, to beru lidi. ()

woltrak

Hoooray!!! Legenda Sean "nikdy se nedoziji titulku" Fazole to konecne v 55 letech dotahl az titulkum a vypada to, ze by mu to mohlo vydrzet i do konce prvni serie. Zatím 4* ()

katysramkova

Po přečtení některých kritických názorů jsem měla obavy, co očekávat. Teď jsem shlédla všech 10 dílů a musim říct, že negativní hodnocení nejsou fér. Ano, jsou tam nějaká Hollywoodská klišé, a ano, některé pasáže nejsou úplně uvěřitelné, ale tohle je přesně ten typ seriálu, kterému to odpustíte. Příběh, postavy, situace, všechno to drží pohromadě, a kamera, střih, dramaturgie, zvuk, to vše působí dostatečně silně tak, jak čekáme od americké produkce. Legends je prostě seriál, který beru jako když čtu dobrou detektivku - vzrušení, napětí, semtam pobavení, semtam překvapení, držení palců hlavnímu hrdinovi, těšení a nedočkavost, co bude v dalším díle.. a to se mi na Legends líbí. A samozřejmě je osvěžující vidět Seana Beana po všech těch umíráních ve vedlejších rolích konečně zaslouženě hrát v pořádné hlavní roli. Už se těším na druhou sérii! #DontkillSeanBean ;) ()

710.cz

Vůbec to není špatný. Jen ty promluvy k divákovi...na to fakt nejsem. A taky některé věci se tam podávaj dost nadblbečně. ()