Legendy

USA, (2014–2015), 14 h 31 min (Minutáž: 41–45 min)

Sean Bean, Ali Larter, Tina Majorino, Amber Valletta, Morris Chestnut, Rob Mayes, Billy Brown, Frank John Hughes, Blake Robbins, Keon Alexander, Linda Park (viac)

Tajný agent Martin Odum je majstrom v prevteľovaní sa do cudzích identít. Môže sa zmeniť na akúkoľvek inú osobu. Vďaka tomu sa dokáže infiltrovať do tých najhorších zločineckých organizácií a plniť náročné či takmer neuskutočniteľné úlohy. Jedného dňa však stretne tajomného muža, ktorý mu povie, že nie je tým, kým si myslí. Jeho vlastná identita je zrazu v ohrození! (TV Wau)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (3)

Legendy (2014)

Podrobnosti jsem dal do komentářů k jednotlivým sériím. První série budiž za 19%, druhá nedívatelná za 3%. Průměrné hodnocení za celé tohle dílo ⬇️ 11% ()

Season 1 (2014) (S01)

V první sérii jde o konzumní špiónský seriál. Obvykle je to, přes viditelnou lacinost, snesitelné, ačkoli je samozřejmě třeba vypnout mozek a taky popřeskakovat ty zbytečné kecy s děckama, manželkama a jiné žvanící vaty a protahovačky. ↘️ 19% ()

Season 2 (2015) (S02) odpad!

Druhá série je v jádru rodinné sociální drama. Ústřední postavou je jakási pipina, co konvertovala k islámu a teď má průser, bo její domnělý milý je extremista. Kolem této hlavní linky je pak přidán naprostý bordel, který se odehrává na 5 místech v 6 časech a nějací obličejové tam furt kecají o kravinách a řeší cosi, co mi bylo ukradené stejně jako ta pipina. Série je nazajímavá a prakticky nedívatelná. ⬇️ 3% ()